آسان انتخاب کنید

توضیحات


ویژگی‌های اصلی خرید آپارتمان در چکمه کوی استانبول

 • بالکن
 • سالن بسکتبال
 • کافه‌ها
 • مکان بازی کودکان
 • سینما
 • پنجره‌های دوجداره
 • امکانات رفاهی
 • آشپزخانه‌های مجهز
 • باشگاه
 • آسانسور

توصیف آپارتمان در چکمه کوی استانبول

ترک گشت با افتخار این پروژه‌ی شگفت‌آور از خانه آپارتمان‌های هوشمند را در استانبول که برای فروش هستند به شما پیشنهاد می‌دهد. این آپارتمان‌ها در منطقه‌ی آسیایی نشین شهر در ناحیه‌ی سرسبز چکمه کوی واقع شده است.

منطقه‌ی ثروتمند چکمه کوی استانبول آسیایی در حدود ۱۵-۲۰ دقیقه‌ای از شمال شرق مرکز شهر کادیکوی قرار دارد و همچنین تقریباً ۲۵-۳۰ دقیقه از شمال غرب فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوچکن قرار دارد. دور تا دور این آپارتمان‌ها از جنگل‌های بزرگ پوشیده شده که سبک زندگی سالم بدور از شلوغی شهر و جمعیت مرکز شهر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

آنهایی که زندگی در چکمه کوی را انتخاب می‌کنند، خانواده‌هایی عاقل و فهمیده هستند که می‌خواهند فرزندانشان در محیطی سالم و آرام بزرگ شوند. جنگل‌های نزدیک این منطقه تن ها اکسیژن تولید کرده، گازهای سمی را جذب و صداهای مناطق شهری اطراف را نیز مسدود می‌کنند‌.

سفر از چکمه کوی به مناطق مختلف استانبول ازطریق بزرگراه‌های نزدیک و تقاطع‌هایی که اجازه دسترسی آسان به شهر را می‌دهند امکان پذیر است. راه‌های ارتباطی به پل‌های استانبول و بنادر کشتی‌ها، کار کسانی که باید هر روز بدلیل کار مسافت زیادی را طی کنند را آسان‌تر کرده. همینطور مناطق محلی چکمه کوی شامل مکان‌های رفاهی برای نیازهای روزمره می‌شوند. مکان‌هایی مانند، مدارس و دانشگاه‌های متعدد، مغازه‌ها، سوپرمارکت‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها و تنها با رانندگی مسافتی کوتاه می‌توان به بازار‌های خیلی خوب، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و غیره رسید. اگر راننده نیستید وسایل نقلیه عمومی زیادی در اختیار شما قرار دارند تا با آن‌ها بتوانید به سرتاسر استانبول و خارج از آن دسترسی داشته باشید.

محل و جزئیات پروژه و خرید آپارتمان در چکمه کوی استانبول

 این پروژه از آپارتمان‌های در حال ساخت در چکمه کوی قسمت آسیایی استانبول برای فروش در حاشیه جنگل انبوه از کاج سرسبز بسیار بزرگی قرار دارد. منطقه‌ای بسیار سالم که برای اقامت یکساله در این شهر پهناور به دلیل امکانات رفاهی فراوان و راه های ارتباطی بسیار ایده‌آل است.

ناحیه‌ای که دارای مغازه‌ها و سوپرمارکت‌های فراوان، مدارس ابتدایی و راهنمایی، بانک‌ها، اداره پست، داروخانه‌ها، مراکز درمانی، کافه‌ها، کافی‌شاپ، رستوران‌ها و غیره است. بعضی از موارد ذکر شده در بالا را می‌توان با پای پیاده یا از طریق رانندگی مسافتی بسیار کوتاه به آنجا رسید. در حالی که دانشگاه‌ها، مراکز خرید و بیمارستان‌های خصوصی و عمومی تنها ۵ الی ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

راه‌های ارتباطی بسیار به این مجتمع نزدیک هستند و تنها چند دقیقه از جاده شلوغی که به بزرگراه TEM متصل می شود فاصله دارند. ۱۵ الی ۳۰ دقیقه تا بزرگراه‌ E-5، نزدیکترین ایستگاه مترو در فاصله ۵ دقیقه‌ای. نزدیک به ایستگاه‌های اتوبوس متعدد. شما می‌توانید از سواحل دریای سیاه که فقط ۳۵ دقیقه به سمت شمال فاصله دارند لذت ببرید. فرودگاه صبیحه گوچکن در ۲۵ دقیقه، قلب کادیکوی در ۳۰ دقیقه، آتاسهیر در ۲۰ دقیقه، سواحل معروف تنگه بسفر در ۲۵ دقیقه برای پل‌ها یا کشتی‌های برای گذر به سمت استانبول اروپایی.

پروژه‌ای بزرگ و بی نظیر که در زمینی به مساحت ۲۲۲ هزار متر مربع توسط سازنده استانبولی معروف و قابل اعتماد با چندین سال سابقه کار ساخته شده‌ است. این پروژه دارای چندین بلوک آپارتمان کم ارتفاع است که شامل ۳۹۲ خانه آپارتمان هوشمند هستند، بعضی از این خانه ها استاندارد و بعضی دوبلکس هستند. خانه های ۱ الی ۴ خوابه به همراه مکان‌های خرید در محل، ۷۰ واحد تجاری که تجربیات غذاخوری و خرید بسیار مناسبی را برای شما به ارمغان می‌آورد. تمامی این خانه‌ها مطابق با قوانین ایمنی و عایق بندی ساخته شده‌اند و تاریخ تکمیل آن‌ها در دسامبر ماه سال ۲۰۲۲ می باشد، زمانی که سازنده به شما تضمین می‌دهد که تمامی این خانه‌ها مطابق با بالاترین استاندارد کامل می شوند.

بعلاوه، محیط وسیعی را به مناظری مثل باغ‌های مشترک اختصاص داده‌اند. باغ‌هایی که دارای دریاچه ساخته شده به دست انسان است، رستورانی شناور، همچنین این مجتمع دارای اماکن ورزشی در محل امکانات رفاهی و سرگرم کننده نیز است.

برخی امکانات برای خریداران آپارتمان در چکمه کوی استانبول شامل:

 • استخر بیرونی
 • استخر کودکان
 • استخر داخلی چهار فصل
 • تراس‌های آفتاب‌گیر فراوان
 • مرکز تناسب اندام
 • محل بازی کودکان
 • سالن‌های ورزشی چند قابلیته
 • مسیر پیاده روی و دویدن
 • برکه های تزیینی
 • سینمای بیرونی
 • پارکینگ امن بیرونی و داخلی
 • آسانسور در هر بلوک آپارتمان
 • ماهواره مرکزی
 • ژنراتور برق
 • مکان نشیمن باغ

همچنین این مجتمع دارای دیوار، درب ورودی و سیستم‌ها و دوربین‌های امنیتی است که برای آسایش خاطر شما، از شما محافظت می کنند.

قیمت خرید آپارتمان در چکمه کوی استانبول ‌

 قیمت خرید آپارتمان‌های یک خوابه ۶۶ متری الی ۷۱ متری، قیمت از یک میلیون و ۴۰۳ هزار تا یک میلیون و ۵۴۷ هزار لیر ترکیه.

قیمت خرید آپارتمان‌های دوخوابه ۹۹ الی ۲۱۹ متری (دوبلکس)، قیمت از دو میلیون و ۲۲۰ هزار تا چهار میلیون و ۱۹۶ هزار لیر ترکیه.

قیمت خرید آپارتمان‌های سه خوابه ۱۲۶ الی ۱۷۲ متری، قیمت از سه میلیون و ۲۳۷ هزار تا سه میلیون ۹۰۳ هزار لیر ترکیه.

قیمت خرید آپارتمان‌های چهار خوابه ۲۰۷ الی ۲۱۵ متری، قیمت از چهار میلیون و ۶۸۲ هزار تا پنج میلیون و ۳۹۶ هزار لیر ترکیه.

شرایط پرداخت برای خرید آپارتمان در چکمه کوی استانبول

سازنده این آپارتمان‌ها برنامه‌ای از خانه‌های بدون بهره با پیش پرداخت ۴۰ درصد به همراه مابقی ۳۵ درصد از مبلغ به صورت اقساط ماهانه را پیشنهاد می‌دهد، یا اینکه شما می توانید کل مبلغ را به صورت نقدی در ابتدا پرداخت کرده و از ۱۰٪ تخفیف لیست قیمت‌های بالا بهره مند شوید.

 بررسی طراحی آپارتمان در چکمه کوی استانبول

هر بلوک آپارتمان دارای لابی ورودی مشترک است که ازطریق پله ها و آسانسور به تمامی طبقات راه دارند، درب این آپارتمان‌ها از جنس استیل ضد سرقت بوده و با آیفون های تصویری به ورودی لابی متصل می شوند.

چیدمان طوری طراحی شده که محیطی باز یا آشپزخانه‌های جداگانه داشته باشند. آشپزخانه‌هایی کاملاً مجهز و مدرن در هر خانه که دارای وسایل و سطوح کاری با کیفیت است و تمام این آشپزخانه‌ها دارای وسایل توکار با کیفیتی مانند اجاق گاز مایکروفر و هود هستند.

پنجره‌های بزرگی که نور فراوانی را از منظره جنگل به تمامی اتاق‌ها وارد می‌کنند. همچنین درب های پاسیو که به روی فضاهای نشیمن بیرونی متعددی باز می‌شود، تراس باغ های بزرگ و خصوصی، بالکن‌های شیشه‌ای، پشت‌بام‌های فضا دار که همگی مطابق با واحد و سطح طبقه ساخته شده‌اند.

تمامی واحدها دارای سیستم گرمایش از کف هستند، زیرساخت‌های درمحل به تمامی فضاهای نشیمن و اتاق های خواب برای تهویه مطبوع. هر خانه دارای سیستم هوشمند است که شما می توانید از راه دور به خانه خود دسترسی داشته باشید.

کف زمین اتاق خواب ها و محل‌های نشیمن با لمینت با کیفیت پوشیده شده. همچنین سالن‌های ورودی از جنس سرامیک هستند. حمام و توالت از زمین تا سقف کاشی کاری شده و مجهز به تجهیزات مدرن و به روز است.

روی هم رفته این خانه آپارتمان‌های لوکس در قسمت آسیایی نشین استانبول دارای تمامی مواردی هستند که شما به هر دلیلی می‌خواهید در استانبول خانه بخرید. خانه‌های خانوادگی فضا دار و بزرگ برای اقامت یکساله سفرهای مرتب شهری، سفرهای تجاری یا فرصتی عالی برای سرمایه گذاری پیشرفته ملک در ترکیه با راه‌های ارتباطی فوق العاده شهری و فرودگاه، امکانات رفاهی در محل و اماکن محلی متعدد به همراه مناظر فوق العاده از طبیعت و سبک زندگی سالم در یکی از نواحی بسیار پرطرفدار و ثروتمند استانبول.

برای خرید آپارتمان در چکمه کوی استانبول همین امروز با آژانس ترک گشت برای اطلاع از قیمت‌ها، جزئیات و آماده‌سازی خانه‌ها تماس گرفته و گروه اختصاصی ما در املاک استانبول به تمامی سوالات شما در ارتباط با خرید خانه پاسخ داده، مشاوره‌های منصفانه و صادقانه کرده و شما را در طول مراحل خرید خانه در ترکیه راهنمایی می کند.

بررسی و آشنایی منطقه چکمه کوی

این منطقه، از شمال با بیکوز، از شرق با شیله، ازغرب با عمرانیه و جنوب با سانجاک تپه همسایه است. چکمه کوی با وجود قرار گرفتن در مرکز قسمت آسیایی استانبول، اما منطقه ای معروف و پرازدحام و شلوغ نیست. احمد اقا دلیلش رو هم وجود جنگلهای زیاد در این منطقه میدونه. احمد اقا میگه از نوشته های تاریخی چنین برمی آید که این منطقه مورد توجه سلطان سلیمان برای شکار و استراحت بوده . منطقه چکمه کوی ۰۸/۱۴۸ کیلومتر مربعی حدود ۱۴۸ هزار نفرجمعیت داره. این منطقه  ۱۷محله داره‌. چهار روستا هم از توابع این منطقه محسوب میشن که دیگه عملا بخشی از محله های چکمه کوی شدن.

 1.  ALEMDAĞ MAHALLESİ (محله عالمدا)
 2.  AYDINLAR MAHALLESİ (محله  آیدین لار)
 3.  ÇAMLIK MAHALLESİ (محله چاملیک)
 4.  ÇATALMEŞE MAHALLESİ (محله چاتال مشه)
 5.  CUMHURİYET MAHALLESİ (محله جمهوریت)
 6.  EKŞİOĞLU MAHALLESİ (محله اکشی اولو)
 7.  GÜNGÖREN MAHALLESİ (محله گون گورن)
 8.  HAMİDİYE MAHALLESİ (محله  حامیدیه)
 9.  HÜSEYİNLİ MAHALLESİ (محله حوسیینلی)
 10.  KİRAZLIDERE MAHALLESİ (محله کرازلی دره )
 11.  KOÇULLU MAHALLESİ (محله کوچولو)
 12.  MEHMET AKİF MAHALLESİ (محله  محمت عاکیف)
 13.  MERKEZ MAHALLESİ (محله مرکز)
 14.  MİMAR SİNAN MAHALLESİ (محله میمار سینان)
 15.  NİŞANTEPE MAHALLESİ (محله نیشان تپه )
 16.  ÖMERLİ MAHALLESİ (محله عمرلی)
 17.  REŞADİYE MAHALLESİ (محله رشادیه)
 18.  SIRAPINAR MAHALLESİ (محله سیراپینار)
 19.  SOĞUKPINAR MAHALLESİ (محله سوئوک پینار)
 20.  SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ (محله سلطان چیفت لی ای)
 21.  TAŞDELEN MAHALLESİ (محله تاشدلن)

بافت اجتماعی و اقتصادی منطقه چکمه کوی

ساختار اجتماعی و اقتصادی این منطقه تا دهه ۱۹۷۰ با جمعیت  بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر ثابت بوده . اما با صنعتی شدن استانبول و مهاجرت از روستاها به شهر ، بر وضعیت اقتصادی – اجتماعی و ساختار طبیعی چکمه کوی نیز تأثیر گذاشت . جمعیت در این منطقه به سرعت افزایش یافت و رفته رفته ، زیبایی های طبیعی به تدریج از بین رفت و مناظر این منطقه که شامل زیباترین درختان سبزو چمنزارهای طبیعی بود، به ساختاری بتونی تبدیل شد.

بافت شهرنشینی در چکمه کوی بسیار پراکنده بوده و امکانات رفاهی و خدماتی زیادی در آن تاسیس نشده . بیشتر تراکم جمعیت هم در محله های جنوبی این منطقه است . محله هایی مانند مهمت آکیف، کیرازلی دره و حمیدیه از قسمتهای دیگر پرجمعیت تر هستند.

ساختمان سازیهای مدرن و لوکس کمتر در چکمه کوی به چشم میخورند و اکثر منازل از بلوکهای ۶-۷ طبقه نرمال آپارتمان تشکیل شده اند. میتوان گفت که تعداد خارجیان مقیم این منطقه از جمله ایرانیان نزدیک به صفر است و بافت فرهنگی و اجتماعی آن کاملا بومی و ترکی است. البته چندین مدرسه و بیمارستان خصوصی مانند (Ozel Camlik Tip Merkezi) در این منطقه وجود دارن.

منطقه پولونزکوی  (polonezköy) 

استانبول گردی فقط خرید و دور زدن در مراکز خرید این شهر نیست بنابر این ترک گشتپیشنهاد میکنه حتما به منطقه ییلاقی پولونزکوی سری بزنید .

مناظر زیبای این منطقه بسیار بکر و بسیار تمیز است. شما حتی میتوانید در هتل های این منطقه نیز اقامت داشته باشید و یا فقط تفریحی به آنجا برید . از نظر عموم جاذبه های مدرن استانبول بیشتر و جذاب تر از جاذبه های طبیعی اون است اما این کاملا اشتباه است . منطقه پولونزکوی یکی از همین جاذبه های طبیعی استانبول هست که دارای مناظر دیدنی زیبا و رویایی هست با آب و هوای بسیار دلچسب . در تمام فصول میتوان به آنجا رفت و نهایت لذت رو برد.

بخش بزرگی از پولونزکوی در منطقه چکمه کوی هست و میتوان در زمانی کوتاهی به اونجا رفت  و روز خاطره انگیزی رو در کنار همسفران خود ساخت.

این ناحیه رو لهستانی های مهاجر در قرن ۱۹ کشف کردند و در آغاز محل اسکان لهستانی ها شد. به همین دلیل در آنجا میتوانید با آداب و رسوم لهستانی ها از نزدیک آشنا شوید و غذاهای متنوع این مردمان رو نوش جان کنید . پولونزکوی در بین گردشگران خیلی شناخته شده نیست و بیشتر مردمان استانبول از اون در آخر هفته های خود استفاده می کنن ، از این رو یک منطقه با آب و هوای پاک، درختان سرو قامت و پوشش گیاهی متنوع جزو بهترین مراکز تفریحی استانبول به شمار میره.

با پیاده روی و قدم زدن در فضای سبز منطقه پولونزکوی استانبول قطعا حیرت زده خواهید شد . وجود آبشار و برکه های پر از آب، انواع پرندگان، آب و هوای پاک و مردمان محلی بسیار مهمان نواز از ویژگی های مهم این منطقه است که هر توریستی رو به سمت خود می کشاند . در واقع با وارد شدن به منطقه پولونزکوی استانبول شاهد دو نوع فرهنگ مختلف ، رستوران های ترکی و لهستانی با غذاهای خوشمزه و صنایع دستی فوق العاده زیبا و کار شده رو به رو خواهید شد که همین تنوع آداب و رسوم است که بازدید از این منطقه رو برای گردشگران تور استانبول جذابتر می کنند.

پارک جنگلی آیدوس

پارک جنگلی آیدوس در واقع بین منطقه ای ست که بخشی از اون در منطقه چکمه کوی واقع است.

این جنگل در بخش باستانی قرار داره که به زمان‌های رومی‌ها و بیزانس‌ها باز می‌گرده و مشرف به قلعه آیدوس است . دلیل نام گذاری این مکان هم همین است . در زبان باستانی رومی آیدوس به معنی عقاب است.  اعتقاد باستانیان بر این بوده عقاب‌ها در نوک این تپه زندگی می‌کنن.

پارک جنگلی آیدوس مکانی عالی برای گذراندن روزی به دور از هیاهوی محسوب میشه و در آن می‌توان به تفریح و تفرج در طبیعت بکر و زیبای این مکان پرداخت . از تفریحاتی که در این مکان می‌توانید انجام دهید دوچرخه سواری، کوهنوردی، شنا در رودخانه‌های متعدد این ناحیه و همچنین پیک نیک است.

پارک جنگلی آیدوس جدا از اینکه در هر روز میزبان صدها گردشگر است، در روزهای تعطیل مقصد محبوب مردمان استانبول برای پیک نیک و گذراندن روزی در طبیعت است .

بازدید از پارک جنگلی آیدوس داغی همانطور که گفته شد می‌تواند بسیار دوست داشتنی و هیجان انگیز باشه و در هنگام بازدید از آن می‌توانید از منظره‌ای عالی از دریا و شهر استانبول لذت ببرید و در کنار آن در کافه‌ها و رستوران‌های این منطقه غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود رو نوش جان کنید و از روز بدون تنش لذت ببرید.

مراکز خرید چکمه کوی

چکمه کوی مراکز خرید کمی داره اما مشهورترین این مراکز عبارتن از :

 1. مرکز خرید کاردییوم                             Kardiyum Mall
 2. مرکز خرید بشیل دیز                           Beşyıldız Mall

بیمارستانهای منطقه چکمه کوی

ساکنان چکمه کوی از نظر خدمات بیمارستانی مشکلی ندارن. از جمله بیمارستان ها و مراکز پزشکی این منطقه :

 1. بیمارستان دولتی چکمه کوی                                   Çekmeköy Devlet Hastanesi
 2. مرکز پزشکی خصوصی چکمه کوی                            ÖZEL ÇEKMEKÖY TIP MERKEZİ
 3. مرکز پزشکی خصوصی شفا عالمداء                          ÖZEL ALEMDAĞ ŞİFA TIP MERKEZİ
 4. مرکز پزشکی خصوصی FSM چکمه کوی                     ÖZEL FSM TIP MERKEZİ ÇEKMEKÖY
 5. مرکز پزشکی خصوصی چاملیک                                ÖZEL ÇAMLIK TIP MERKEZİ
 6. مرکز تخصصی دهان و دندان( خصوصی)                     ÇEKMEKÖY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

 

مدارس منطقه چکمه کوی

منطقه چکمه کوی از نظر پوشش آموزشی مشکلی نداره و اولیا میتونن فرزندانشان رو در مدرسه مورد نظر خودشون ثبت نام کنن.

 • کالج خصوصی چکمه کوی                                        Özel Çekmeköy Liv Koleji
 • مدرسه خصوصی اقیانوس چکمه کوی                         Özel Çekmeköy Okyanus Okulları
 • کالج خصوصی باهچه شهیر                                      Özel Bahçeşehir Koleji
 • مدرسه خصوصی شعله                                           Özel Alev Okulları
 • مدرسه خصوصی مودافن چکمه کوی                          Özel Çekmeköy Modafen Okulları
 • کالج خصوصی امتحان اروپا                                       Özel Avrupa Sınav Koleji

مسیرها و امکانات حمل و نقل منطقه چکمه کوی

متروی خط  M5 از جنوب چکمه کوی میگذره و اتوبان شیله و امتداد اتوبان سلطان یاووز هم از آن عبور میکنن. دسترسی با خطوط اتوبوسرانی و دلموشهای محلی هم برقرار است.

ایستگاههای مترو، متروبوس و یا تراموای منطقه چکمه کوی( مشترک با اومرانیه):

 • یامان اولر                        Yamanevler
 • چاکماک                          Çakmak
 • ایهلام اورکویو                   Ihlamurkuyu
 • آلتین شهیر                     Altınşehir
 • ایمام حاتیپ لیسسی       İmam Hatip Lisesi
 • دودولو                           Dudullu
 • نجیپ فاضیل                   Necip Fazıl
 • چکمه کوی                     Çekmeköy

دانشگاههای منطقه چکمه کوی

در این منطقه دانشگاههای زیادی نیست . دوتا از مشهورترین این دانشگاهها عبارتند از :

 1. پردیس دانشگاه ایستینیه چکمه کوی                    Istinye University Çekmeköy Campus
 2. دانشگاه اوزیئین                                               Özyeğin University

مزایای خرید ملک در منطقه چکمه کوی 

چکمه کوی یکی از مناطق به سرعت در حال توسعه در استانبول است. این منطقه به سرعت با سرمایه گذاری املاک و مستغلات با استانداردهای زندگی روز افزون جذاب تر میشه. در چکمه کوی آپارتمانهای با طبیعت خیره کننده جنگل و آسمان آبی در هم آمیخته است. امکانات اجتماعی و محلی هم در حال گسترش هست.

آمار جدید فروش در استانبول نشان میده میانگین قیمت آپارتمان به ازای هر متر مربع در چِکمه کوی: ۳.۳۴۲ لیر است. بر این اساس باید گفت میانگین قیمت یک خانه ۱۰۰ متری در چِکمه کوی : ۲۵۰.۶۳۴ تا ۴۱۷.۷۰۰ لیر است.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله آسیایی, چکمه کوی

جزئیات

به روز شده در جولای 6, 2021 در 12:24 ب.ظ
 • قیمت: شروع قیمت از 1,420,000لیر
 • متراژ ملک: 66 مترمربع
 • اتاق خواب: 1~4
 • سرویس : 1~3
 • پارکینگ ها: 3
 • سال ساخت: 2022
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش
 • وضعیت ملک: تک خواب, چهار خواب, دو خواب, سه خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht