آسان انتخاب کنید

اجاره آپارتمان مبله در بیلیک دوزو استانبول سالانه

 • اجاره 10,000لیر
 • 1,000لیر/آیدات
بیلیک دوزو جمهوریت

توضیحات

اجاره آپارتمان مبله در بیلیک دوزو استانبول سالانه محله جمهوریت در رزیدانس فوق العاده

این واحد برای اجاره دیگر موجود نمی باشد لطفاً جهت بازدید از واحد های به روز با ما در ارتباط باشید.

برای بازدید فایل های به روز لطفاً اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

https://www.instagram.com/turkgasht/

 طبق قوانین جدید کشور اجاره آپارتمان در منطقه اسنیورت و فاتح اقامت به افراد سال اولی داده نمی شود.

لطفاً توجه داشته باشید که کوزا پارک در باهچه شهیر متعلق به منطقه اسنیورت است و برای سال اولی ها مشکل اقامت دارد.

برای اجاره سالیانه آپارتمان در استانبول متقاضی حتماً باید در استانبول حضور داشته باشد زیرا اعتبار فایل ها فقط ۲۴ ساعت است.

اجاره سالیانه در استانبول از راه دور در بیشتر مواقع به دلیل انتخاب بر اساس عکس نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد.

لذا توصیه می گردد که برای اجاره سالیانه در استانبول حداقل یک هفته تا ۱۰ روز مکانی را اجاره کوتاه مدت کنید تا با خیال راحت به بازدید و انتخاب خانه مورد نظر بپردازید.

همچنین اخیراً به علت مشکلات فراوانی که خارجی ها در اجاره خانه در استانبول به وجود آوردن اکثر مالک ها حداقل ۶ ماه تا یکسال اجاره را به صورت پیش می خواهند لطفاً برای این شرایط آمادگی داشته باشید.

همه  واحدها  حداقل 2 دپوزیت(پول پیش) نیاز دارند

آیدات(شارژ) بستگی نوع آپارتمان از 50(نرمال آپارتمان) تا 2000(رزیدانس های لوکس) لیر مینواند باشد میانگین بین 400 تا 800 لیر است که ماهیانه میباشد.

به صورت میانگین 600 لیر برای قبوض(آب و برق و گازو اینترت و شارژ سیم کارت) در نظر داشته باشید

کمیسیون 12 درصد است 12 درصد از مجموع اجاره یکسال خانه در استانبول است.

با یک قرارداد اجاره  سالیانه تمام اعضای خانواده میتوانند اقامت یک ساله توریستی دریافت کنند ولی اگر خانواده نیستید فقط 3 نفر میتوانند.

قرارداد سالانه اجاره 10000 لیر دپوزیت 20000 لیر آیدات 1000 لیر

این آپارتمان در منطقه جمهوریت بیلیک دوزو واقع شده است در برج های نویستا یکی از بهترین سیته های استانبول  که  محبوبیت زیادی دارد نویستا دارای امکانات فوق العاده لوکس و کامل می باشد و دسترسی آن به متروبوس تقریباً کمتر از ۵ دقیقه است و اطراف آن آن مملو از برندهای بزرگ جهان است. آپارتمان در طبقه بیست و پنجم قرار گرفته و دارای ۷۵ متر مربع تمامی لوازم آن تکمیل و از برندهای روز استفاده شده است. دارای منظره بسیار عالی از شهر استانبول است این مجتمع دارای نگهبانی و نظافت بسیار عالی می باشد دارای باشگاه استخر پارکینگ و تمامی امکانات مورد نیاز برای یک زندگی خوب را دارد.

اجاره آپارتمان مبله در بیلیک دوزو استانبول سالانه مزایای خودش را دارد یکی از مزایای آن زندگی آرام و به دور از شلوغی مرکز شهر است از سایر مزایای آن وجود مراکز خرید بزرگ و در دسترس بودن سیستم متروبوس اتوبوس و دلموش در این منطقه به آسانی و راحتی است.

معمولاً اجاره آپارتمان سالیانه در این منطقه باعث می‌شود که شما امکاناتی همچون باشگاه استخر سونا جکوزی نگهبانی و سایر خدماتی یک مجتمع فوق العاده لوکس باید داشته باشد در این مناطق به وفور برای آپارتمان ها و رزیدانس ها موجود باشد.

منطقه بیلیک دوزو و اسنیورت در استانبول در منطقه غرب و اروپایی واقع شده اند فاصله آنها از مرکز معمولا با اتوبوس و مترو بوس چیزی حدود یک ساعت است و با تاکسی ۴۵ دقیقه

اجاره آپارتمان مبله ۱ خوابه در بیلیک دوزو استانبول سالانه محله جمهوریت در رزیدانس شیک اجاره ماهی ۱۰ هزار لیر نزدیک متروبوس و مارمارا پارک

4/5 - (1 امتیاز)
 • شهر استانبول
 • محله اروپایی, بیلیک دوزو

جزئیات

به روز شده در می 5, 2024 در 1:43 ب.ظ
 • قیمت: اجاره 10,000لیر
 • متراژ ملک: 55 مترمربع
 • اتاق خواب: 1
 • اتاق ها: 2
 • سرویس : 1
 • نوع ملک: آپارتمان, اجاره سالیانه
 • وضعیت ملک: با اشیاء, تک خواب

املاک مشابه

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht