آسان انتخاب کنید

توضیحات

خلاصه خرید ملک در بیلیک دوزو استانبول

آپارتمان های لوکس کلید آماده برای فروش در استانبول. مجتمعی در بیلیک دوزو با مناظر طبیعی و امکانات رفاهی نزدیک. سرمایه‌گذاری ایده‌آل استانبول.

جزئیات

 • نوع: آپارتمان
 • مساحت زمین: ۳۵۰۰متر مربع
 • شرایط: تازه‌ساز
 • پارکینگ: گاراژ
 • نگهبانی: ۲۴ ساعت در هفته

چرا این خانه ها را در بیلیک دوزوی استانبول بخریم؟

آژانس ترک گشت مفتخر است که مجتمع مدرن جدیدا تکمیل شده‌ از آپارتمان‌هایی با منظره‌ی طبیعی در استانبول برای فروش را به شما معرفی کند. این پروژه در قسمت اروپایی نشین استانبول در منطقه‌ی تازه ساخته شده‌ی بیلیک دوزو اندکی در شمال دریای مرمر قرار دارد.

چرا خرید آپارتمان در بیلیک دوزو: بیلیک دوزو مانند مناطق دیگر استانبول در طول سال‌های اخیر تحت تغییرات زیادی توسط دولت ترکیه بوده است تا حومه شهر را با توسعه‌ی برخی مجتمع‌های مسکونی فوق‌العاده، بازار، مدارس، بیمارستان و غیره به جهان مدرن بیاورد.

با گسترش همیشگی شبکه‌ی حمل‌ونقل عمومی در استانبول، دسترسی مناطق بیشتری به مرکز شهر با مترو آسان شده و حالا به بخش‌های بیشتری از این شهر پهناور و زنده دسترسی وجود دارد. با تغییرات زیاد در استانبول، منطقه‌ی بیلیک دوزو در مرکز واقع شده که فاصله‌ی آن با فرودگاه جدید شهر بین ۴۰ تا ۴۵ دقیقه است و مرکز اصلی تقاطع اروپا ، آسیا، خاورمیانه به شمار می‌آید. زمانی که ساخت یکی از بزرگترین فرودگاه‌های دنیا کامل شود، انتظار می‌رود که ۹۰ میلیون مسافر را هر ساله پذیرا باشد.

به دلیل قیمت پایین املاک در حومه های خارحی شهر، منطقه‌ی بیلیک دوزو شاهد ساکنین شهری زیادی بوده که به این منطقه به‌خاطر اجاره‌های پایین در مقایسه با مرکز شهر، راه‌های ارتباطی آسان با شهر و امکانات رفاهی فراوان نقل‌مکان کرده‌اند، که همگی این شرایط، این منطقه را برای سرمایه‌گذاری بی‌نقص یکساله عالی می‌کنند.

موقعیت جغرافیایی مجتمع و جزئیات بیشتر خرید آپارتمان در بیلیک دوزو استانبول

موقعیت عالی خرید این املاک در بیلیک دوزو استانبول: این مجتمع مسکونی از آپارتمان‌های لوکس جدید برای فروش در منطقه‌ی بیلیک دوزو در ۴ کیلومتری ساحل دریای مرمره، ۶ کیلومتری شمال غریی مارینای غربی، ۱۳ کیلومتری غرب ورودی کانال جدید و حدود ۶ کیلومتری جنوب شرقی دریاچه‌ی بیوک چکمجه، ساحل و ترمینال کشتی قرار دارد.

امکانات رفاهی محلی فراوان هستند و شما می‌توانید مغازه‌ها، سوپرمارکت‌ها، عابربانک، مدارس برای تمامی گروه‌های سنی، بیمارستان خصوصی کوچک، کافی‌شاپ، کافه و بار، رستوران و غیره پیدا کنید که می‌توانید با پای پیاده یا رانندگی مسافتی کوتاه به آنجا برسید. درحالی که بیمارستان‌های دولتی و خصوصی بزرگ‌تر، چندین دانشگاه و مراکز خرید بزرگ در مسافت رانندگی ۵-۱۰ دقیقه‌ای از شما قرار دارند.

این مجتمع همچنین در فاصله‌ی ۵ دقیقه‌ای از بزرگراه ای فایو، خطوط مترواتوبوس، ۲۰ دقیقه‌ای بزرگراه تم با رانندگی ماشین قرار دارد، درحالی که به ایستگاه‌های اتوبوس متعددی نزدیک است که همگی آن‌ها به مناطق متعدد دیگر شهر متصل می‌شوند. مرکز تجاری بیسین اکسپرس در ۲۸ کیلومتری و جاذبه‌ی معروف مرکز شهر قدیمی در مسافت ۳۸ کیلومتری با رانندگی قرار گرفته‌اند.

یک مجتمع کم ارتفاع که بطور امنی دورتادور آن دیوار شده و دارای دروازه ورودی است، که متشکل از سه بلوک آپارتمان‌های مدرن هفت طبقه دارای ۷۲ خانه‌ی جدید و لوکس ۲ الی ۵ خوابه با منظره‌ی زیبای مناظر سرسبز محلی و دامنه‌ی سبز و هموار استانبول می‌باشند. همه‌ی این آپارتمان‌ها مطابق با استانداردهای جهانی توسط سازنده‌ای معروف و همچنین مطابق با آخرین قوانین ساخت‌وساز دولتی در امنیت و عایق‌بندی هستند.

این بلوک آپارتمان‌ها با مناظر باغ‌های عمومی احاطه شده‌اند. با خرید این خانه ها در بیلیک دوزو استانبول ساکنین و میهمانان می‌توانند از مجموعه‌ی عالی از امکانات رفاهی در محل بهره ببرند، امکاناتی نظیر:

 • پارکینگ امن داخلی
 • منطقه بازی کودکان
 • حمام ترکی، زنانه و مردانه
 • سونا، زنانه و مردانه
 • مرکز تناسب اندام
 • پیاده‌رو
 • برکه‌های تزئینی
 • محل نشستن
 • آسانسور در هر بلوک
 • ماهواره مرکزی
 • ژنراتور برق

دوربین‌ها و خدمات امنیتی برای امنیت شما بصورت ۲۴ ساعته در هفته نظارت می‌شوند.

آپارتمان‌های در دسترس و قیمت‌های خرید آپارتمان در بیلیک دوزو استانبول

آپارتمان‌های ۲ خوابه ۱۱۵ الی ۱۳۲ متری، شروع قیمت از ۱,۱۱۵,۳۲۳ میلیون تا ۲,۲۷۴,۴۵۱ میلیون لیر ترکیه

آپارتمان‌های ۳ خوابه ۱۳۵ الی ۱۵۵ متری، شروع قیمت از ۲,۰۰۰,۴۱۴ میلیون تا ۲,۶۵۶,۳۵۵ میلیون لیر ترکیه

سالن‌های استراحت پنت‌هاوس دوبلکس ۴ خوابه ۲۳۸ متری، قیمت از ۲,۸۶۸,۵۲۵ میلیون تا ۳,۲۴۱,۹۴۲ میلیون لیر ترکیه

سالن‌های استراحت پنت‌هاوس دوبلکس ۵ خوابه ۲۷۰ متری، قیمت از ۳,۰۵۵,۲۳۴ میلیون تا ۳,۷۱۷,۲۶۹ میلیون لیر ترکیه

فروش خانه‌ها در بیلیک دوزو تنها با پول نقد توسط سازنده پذیرفته می‌شوند.

طراحی این آپارتمان ها در بیلیک دوزو استانبول

با خرید آپارتمان در بیلیک دوزو استانبول هر سه بلوک آپارتمان دارای لابی ورودی امنی است که ازطریق پله‌ها و آسانسور دسترسی به تمامی طبقات را آسان می‌کند. تمام خانه‌ها دارای درب استیل امنیتی با سیستم آیفون تصویری هستند که به درب های لابی متصل می‌شوند.

تمامی واحدها با آشپزخانه‌ای جدا و مجهز طراحی شده‌اند که دارای بخش‌های فراوان و سطوح کار باکیفیت هستند. همه‌ی آشپزخانه‌ها با تعدادی از وسایل توکار اجاق گاز، هود و هواکش تکمیل شده‌اند.

سیستم گازی گرمایشی مرکزی و زیرساخت‌هایی برای وسایل تهویه‌ای در همه‌ی اتاق‌ها و سالن‌های نشیمن خانه‌ها بکار رفته.

حمام و توالت این خانه‌ها کاملا از سقف به زمین کاشی‌کاری شده و در آن‌ها مدرن‌ترین وسایل بکار رفته. هر خانه پر از نور طبیعی است که ازطریق پنجره‌های پهن و دربهای پاسیو نور را به داخل هدایت می‌کنند. بعضی از این خانه‌ها به بالکن‌های فرانسوی و بعضی دیگر به بالکن‌های شیشه‌ای بزرگ یا تراس‌های پشت‌بام با مناظر زیبای باغ، و مناطق سرسبز دسترسی دارند.

برای خرید ملک در بیلیک دوزو استانبول روی هم رفته این آپارتمان‌های لوکس استانبول دارای تمامی شرایط لازم برای تفریحات منظم شهری یا سفرهای کاری، زندگی یک‌ساله یا انتخابی عالی برای سرمایه‌گذاری در استانبول برای درآمد اجاره‌ای بالا هستند، که راه‌های ارتباطی شهری و فرودگاهی آسان، امکانات رفاهی فراوان در محل و مناظر طبیعی را به شما ارائه می‌کنند.

برای خرید ملک در بیلیک دوزو استانبول همین امروز با آژانس ترک گشت برای جزئیات بیشتر، اطلاع از قیمت‌ها و دسترسی به خانه‌ها تماس بگیرید، یکی از مشاورین صمیمی ما در املاک استانبول به تمامی سوالات شما راجع به خانه‌ها پاسخ می‌دهد، شمارا مشاوره منصفانه می کنند و در طول تمامی مراحل خرید ملک در استانبول راهنمایی کرده و تا مبله کردن خانه جدیدتان در استانبول شما را یاری می‌کنند.

سرمایه گذاری در املاک بیلیک دوزو

ترکیه به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی عالی سرمایه های بسیاری را به طرف خود جذب می کند. موقعیت جغرافیایی استراتژیک، ویژگی های تاریخی، مقصد توریستی، وجود ساختار فرهنگی غنی و سرعت رشد املاک در ترکیه، آن را به یکی از باارزش ترین کشورها تبدیل کرده است. خرید ملک در ترکیه برای سرمایه گذاران موقعیتی رقابتی را فراهم کرده و به آنان اجازه می دهد تا از سود سرمایۀ خود لذت ببرند.

به دلیل آن که ترکیه یکی از کشورهایی است که بر صنعت املاک تأثیر زیادی دارد، توجه سرمایه گذاران محلی و خارجی را به خود جلب کرده است. خانه های استانبول یکی از متمایزترین خانه ها برای سرمایه گذاران است. سرمایه گذاران خارجی و داخلی به بازار املاک علاقه مند هستند و محبوب ترین مقصد سرمایه گذاری برای خارجی ها شهر استانبول است.

علت توجه زیاد به این شهر، غنای فرهنگی، محیط دوستانه و موقعیت جغرافیایی آن است که بین اروپا و آسیا واقع شده است. خرید املاک در استانبول مزیت های دیگری نیز برای سرمایه گذاران دارد. استانبول به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه و با داشتن فرهنگ غنی، یکی از مکان هایی است که سرمایه گذاران از سرتاسر دنیا به دلیل داشتن شبکۀ ترانزیت گسترده، امکانات اجتماعی و مراکز تجاری به آن توجه می کنند.

ارزش رو به رشد در استانبول: سرمایه گذاری در بیلیک دوزو

منطقۀ بیلیک دوزو در استانبول که به تازگی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، تأثیر بسزایی در بازار املاک ترکیه دارد. این منطقه دائماً در حال توسعه و اجرای پروژه های جدید است و یکی از بهترین مناطق برای جذب سرمایه به شمار می رود. کسانی که علاقه به سرمایه گذاری در پروژه های جدید را دارند، می دانند که ارزش املاک این منطقه رو به رشد است.

بیلیک دوزو با توجه به تنوع سیستم حمل و نقل، سازه های در حال توسعه و امکانات اجتماعی فراوان، یکی از مناطق توسعه یافتۀ استانبول محسوب می شود.

نواحی مسکونی بیلیک دوزو که ارزش آنها در حال افزایش است، در قسمت اروپایی استانبول قرار دارند و علاوه بر این، امکانات رفاهی بسیاری مانند مراکز خرید، مراکز نمایشگاهی، انواع سیستم حمل و نقل، امکانات آموزشی و محل فعالیت های اجتماعی دارند.

سرمایه گذاران داخلی و خارجی به این منطقه علاقه دارند، زیرا برای هر نوع بودجه ای خانه وجود دارد. به دلیل آن که بیلیک دوزو محلی است که ارزش ملک در آن رو به افزایش است، خرید آپارتمان در آن باعث رشد سرمایۀ شما می شود. این منطقه در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مناطق خرید ملک همچون خانه برای تعطیلات، مجموعه های آپارتمانی، پنت هاوس و ویلا است. در چهار سال اخیر قیمت هر مترمربع ملک در این منطقه 84% افزایش داشته است و همین امر ارزش رو به رشد سرمایه را به سرمایه گذاران نشان می دهد.

ارزیابی منطقۀ بیلیک دوزو: فرصت سرمایه گذاری در استانبول

با اینکه استانبول عملکرد خوبی در بخش املاک ترکیه داشته است، اما برخی از مناطق در جذب خریداران مسکن عملکرد بهتری داشتند. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی مایل به سرمایه گذاری در بیلیک دوزو هستند. اگر به دنبال خرید ملک با اجارۀ بالا در استانبول هستید، بیلیک دوزو انتخاب ایده آلی است.

با توسعۀ خط متروباس تا بیلیک دوزو، مشکل حمل و نقل در این ناحیه از بین رفته است. در همین زمان ارزش املاک در بیلیک دوزو نیز صعودی شده است. پیش بینی می شود با افتتاح خط متروی بیلیک دوزو به اینکرلی که در حال ساخت است، قیمت املاک باز هم گران تر شوند. مبلغ اجاره در منطقه 3.4% در ماه، 79.6% در سه سال و 90.7% در پنج سال است.

افزایش تعداد بزرگراه ها، بیمارستان ها، مؤسسات آموزشی، مراکز تفریحی، کارخانه ها، پروژه های خانه سازی و بازارهای خرید در منطقه سبب شده است تا مفهوم کلان شهر شکل بگیرد. علاوه بر این وجود دبیرستان ها و دانشگاه ها در این منطقه، تقاضا برای اجارۀ آپارتمان در این محل را افزایش داده که بیشتر آنها جمعیت جوان هستند.

امتیاز وضعیت اجتماعی-اقتصادی با استفاده از عوامل زیست پذیری، رفاه و سطح فرهنگی سنجیده می شود. بیلیک دوزو یکی از بهترین مناطق برای زندگی و سرمایه گذاری است، زیرا یکی از مناطق دارای بالاترین امتیاز وضعیت اجتماعی-اقتصادی است.

آپارتمان های فروشی در استانبول

پروژۀ بلو هبیتت در بیلیک دوزو یکی از توسعه یافته ترین نواحی در سال های اخیر است. در کنار خانه ها، مناطق تجاری نیز برای سرمایه گذاران وجود دارد.

در کنار مجموعه های مسکونی، واحدهای تجاری نیز در پروژه وجود دارند. در اطراف این پروژه فضای سبز وجود دارد که در آن می توانید از شلوغی و سر و صدای شهر دور شوید. این پروژه فقط یک فرصت برای سرمایه گذاری نیست، بلکه در آن آپارتمان هایی با ویوی دریا وجود دارد.

ویلاهای فروشی مجزا در استانبول: ویلاهای جویفول

ویلاهای جویفول در منطقۀ بیلیک دوزو قرار دارند که در قسمت غربی استانبول واقع شده است. این پروژه تنها دو دقیقه تا تفرجگاه غربی فاصله دارد و ویویی نفس گیر دارد. این مجموعه برای خانواده ها یا هرکسی که دوست دارد از شلوغی زندگی شهری فاصله بگیرد، ایده آل است.

در محلۀ آرام آن می توانید از هوای تازه و فضای سبز بزرگ با درختان سرسبز به همراه امکانات اجتماعی فراوان لذت ببرید. این پروژه فرصتی بی نظیر برای یک سطح زندگی عالی در محلی آرام و سرمایه گذاری پرسود است. در کنار زیبایی طبیعی، این محل به خوبی به بزرگراه ها و حمل و نقل عمومی متصل می شود. اطراف پروژه بازارهایی مانند پارک مرمره، بازار پرلاویستا و بازار توریوم قرار دارند.

فرصت بی نظیر سرمایه گذاری در بیلیک دوزو: ویلاهای بی ویو

ویلاهای بی ویو مایۀ افتخار استانبول هستند. هیچ سر و صدایی در مجموعه وجود ندارد، با این حال به مرکز شهر نزدیک است. این پروژه امکانات رفاهی بسیاری برای ساکنینش دارد، از قبیل استخر، زمین بازی، گاراژ شخصی، سیستم امنیتی و غیره.

این مجموعه به بزرگراه های اصلی، شبکه های حمل و نقل، بازار، مدرسه، دانشگاه و مراکز بهداشتی نزدیک است. در این مجتمع یک زندگی عالی را تجربه خواهید کرد، گویی در محله ای خصوصی زندگی می کنید که برای شما ساخته شده است. طراحی مدرن و لاکچری در اینجا، در یکی از پرسودترین مناطق سرمایه گذاری استانبول منتظر شماست.

شانسی استثنایی برای سرمایه گذاری در املاک

سرمایه گذاران خارجی در حال افزایش سرمایۀ خود با سرمایه گذاری در پروژه های مختلف هستند. پروژه هایی عظیم در بخش املاک استانبول در حال انجام است. شرکت های ترکیه با نوآوری و تکنولوژی های پیشرفته تحولی بزرگ در صنعت املاک به وجود آورده اند. از آنجا که کشور با خرید ملک به ارزش 250000 دلار حق شهروندی اعطا می کند، خرید ملک در ترکیه نسبت به قبل جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

پروژه های املاک استانبول از لحاظ سرمایه گذاری و خرید خانه تنوع بالایی دارند. اگر شما قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در استانبول را دارید، وبسایت ما با نام ترک گشت را چک کنید تا نمونه کارهای ما را ببینید و در مورد پروژه ها بیشتر بدانید.

ما در مؤسسۀ املاک و سرمایه گذاری ترک گشت مفتخریم که به اطلاعتان برسانیم که تیم ما متشکل از مشاوران حرفه ای، در هر مرحله از خرید ملک در ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه با استفاده از سرمایه گذاری، شما را همراهی خواهند کرد.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله اروپایی, بیلیک دوزو

جزئیات

به روز شده در دسامبر 21, 2021 در 12:17 ب.ظ
 • قیمت: شروع قیمت ها از 1,150,000لیر
 • متراژ ملک: 115 مترمربع
 • اتاق خواب ها: 2 ~ 5
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش هتل
 • وضعیت ملک: پنج خواب, چهار خواب, دو خواب, سه خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht