آسان انتخاب کنید

آپارتمان

قیمت آپارتمان در استانبول 2022 خرید آپارتمان در استانبول خرید آپارتمان دست دوم در استانبول قیمت آپارتمان در استانبول سایت خرید ملک در استانبول قیمت ملک در استانبول خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه با ترک گشت

خرید و فروش آپارتمان برای در استانبول

این شهر جهان که در شرق و غرب قرار دارد ، ترکیبی جذاب از قدیمی و جدید دارد – و آپارتمانهای فروشی در استانبول تجسم این تنوع هستند. تحولات جدید اروپا در کنار استانبول توسط مارک های مشهور ، با امکانات هتل 5 ستاره و هرگونه “امکانات” قابل تصور ،از نهایت سبک مدرن و لوکس مملوع است. انتظار می رود حدود 150،000 دلار برای یک آپارتمان کوچک در استانبول اروپا پرداخت کنید. محدوده قیمت ها تا میلیون ها دلار است. کمبود مسکن ، همراه با موفقیت اقتصادی ترکیه به این معنی است که قیمت آپارتمان در استانبول به سرعت در حال افزایش است (طبق گزارش اخیر رویترز سالانه بیش از 10 درصد) – و املاک با سرعت صاعقه خریداری می شوند.

هزینه خرید آپارتمان در استانبول چقدر است؟

آپارتمان های نوسازی شده در استانبول گزینه خوبی برای خریداران استانبولی است که به دنبال چیزی با احساس سنتی تر هستند. تعدادی از آپارتمان ها و پنت هاوس های به سبک عثمانی در سمت شیک اروپایی بسفر با سلیقه بازسازی شده اند. اینها از حدود 150،000 دلار شروع می شوند. تحولات همچنین در حومه شهر برای پاسخگویی به جمعیت رو به رشد مسافران جوانه زده است ، این واحدها از امکانات مناسب و ارتباطات سفر با شهر مرکزی برخوردار هستند. ارزان تر ، اما با بازده خوب ، این آپارتمان های سطح پایین فروش در استانبول سرمایه خوبی برای کسی است که مایل است انگشت خود را در بازار در حال رشد اجاره شهر فرو کند. واحدها از حدود 45000 دلارشروع می شوند.

نمونه کارها آپارتمان های استانبول برای فروش از معاملات ارزان قیمت تا سرمایه گذاری ایده آل برای بلند مدت تا پنت هاوس های لوکس و منظره دریا به طور گسترده ای متناسب است. اکنون می توانید جستجوی ملک خود را شروع کنید زیرا نمونه کارها با صدها لیست آپارتمان در تمام مناطق استانبول تمرکز دارند.

هر خانه شامل عکس ها ، نقشه های طبقه ، ویژگی های کلیدی ، جزئیات موقعیت مکانی و دلایلی است که ملک برجسته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ، فرم پرس و جو را برای دریافت اطلاعات بیشتر یا ترتیب بازدید پر کنید. اگر شما یک سرمایه گذار بین المللی هستید یا اولین بار است که به بازار آپارتمان استانبول می روید ، به شما کمک می کند تا در کدام منطقه می خواهید یک آپارتمان بخرید ، زیرا همه آنها متفاوت هستند و هر یک چیزهای ویژه ای برای ارائه دارند.

برای افرادی که مطمئن نیستند ، ما سفرهای مختلفی را در اطراف استانبول اجرا می کنیم تا شما بتوانید از محله ها و مکان هایی که مغازه ها ، مدارس ، بارها ، رستوران ها ، بانک ها و مراکز حمل و نقل در آنجا هستند ، مطلع شوید ، اما در اینجا یک ویوی کلی از مناطقی آورده شده است. در بازار املاک استانبول.

مناطق برجسته برای خرید و فروش آپارتمان در استانبول

منطقه شیشلی در استانبول اروپایی حول محور تجارت و مراکز خرید می چرخد ، با این وجود محله های مطلوب و مناطق زیادی برای خریداران آپارتمان دارد. بومونتی ، منطقه ای در حال بازسازی و بازنگری در ساختار برنامه ریزی شهری خود ، سرمایه گذاران املاک و مستغلات را به دنبال افزایش قدری سرمایه جذب می کند. ورود دیرهنگام آن به مدرن سازی سبد املاک و مستغلات نیز قیمت ها را پایین نگه داشته و آن را برای خریداران ایده آل کرده است.

محله دیگر ، نیشان تاشی مناسب خریداران لوکس است. به عنوان یک منطقه بازاریابی ، سبک زندگی حول لذت گرایی و راحتی می چرخد و برخی از پنت هاوس های منطقه نمونه های خیره کننده ای از خانه های ایده آل و لوکس هستند. یکی دیگر از گزینه های خریداران آپارتمان لوکس ، محله معتبر جهانگیر است ، محله ای با شهرت ریشه در هنرها ، فرهنگ و صحنه های اجتماعی.

بشیکتاش در سواحل بسفر از نمای بالایی برخوردار است و برای افرادی که مایل به حمل و نقل عالی هستند و یا در قلب مرکز تجاری ، لونت هستند ، ایده آل است. نشسته در هر دو طرف شاخ طلایی ، خریدارانی که به دنبال آپارتمانهای فروشی در فاتح و بی اوغلو هستند انتظار دارند که هر متر مربع قیمت بالاتری بپردازند زیرا این مناطق قلب استانبول قدیم و جدید هستند.

بازآفرینی شهری ایوپ را به یک منطقه محافظه کار معروف تبدیل کرده در حالی که بیلیک دوزو با قیمت پایین هر متر مربع و پتانسیل آینده سرمایه گذاران را جذب می کند. در منطقه آسیایی استانبول ، مناطقی که بر بازار تسلط دارند شامل پندیک ، کارتال و منطقه عالی اسکودار است.

نحوه جستجوی آپارتمان در استانبول

برای شروع جستجوی منزل خود ، در لیست آپارتمان های فروشی در استانبول سرچ کنید ، یا اگر به منطقه خاصی نگاه می کنید ، با ما تماس بگیرید و ما طیف وسیعی از آپارتمان های آن منطقه را به صندوق ورودی ایمیل شما می فرستیم. ما به عنوان یک آژانس املاک باتجربه و فعال در سراسر استانبول، صدها نفر را از طریق فرایند خرید آپارتمان در استانبول راهنمایی کرده ایم و آماده کمک به شما در جستجوی یک خانه عالی هستیم.

703 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه