آسان انتخاب کنید

زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول

زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول

اطلاعات مربوط به زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول

درباره منطقه آوجیلار در استانبول ، یکی از مناطق آینده دار بیشتر بدانید. همچنین در مورد ماهیت سکونت و سرمایه گذاری در آن و همچنین زیباترین مکان های گردشگری آن بیاموزید.

منطقه آوجیلار در استانبول در بخش اروپایی این شهر واقع شده است که در جنوب اسنیورت در امتداد دریای مرمره و دریاچه کوچوک چکمجه و در شرق منطقه بیلیک دوزو قرار دارد.

آوجیلار علاوه بر نزدیکی به پروژه کانال جدید استانبول ، به دلیل قرار گرفتن در مجاورت یکی از مهمترین جاده های استانبول و در نزدیکی مکان های فعال شهری نیز مشهور است.

در مقاله ما با منطقه آوجیلار در استانبول ، موقعیت جغرافیایی آن ، مزایای زندگی در منطقه آوجیلار استانبول ، داشتن یک آپارتمان در آن ، معروف ترین جاذبه های گردشگری آن و مناظر زیبای ساحل دریای آن اطلاعان بیشتری کسب خواهیم کرد.

فهرست مطالب

 • اطلاعات در مورد منطقه آوجیلار در استانبول
  • آوجیلار در کجای استانبول قرار دارد؟
  • فاصله آوجیلار از مرکز استانبول چقدر است
 • مزایای زندگی در منطقه آوجیلار استانبول
  • مکان های توریستی در منطقه آوجیلار
   • ۱. ساحل آوجیلار استانبول
   • ۲. بازار مارمارای آوجیلار – خیابان مارمارای آوجیلار
   • ۳. موزه برف در استانبول
   • ۴. مرکز خرید پلیکان – آوجیلار استانبول
  • مزایای سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول
  • مزایای خرید آپارتمان در منطقه آوجیلار

اطلاعات در مورد منطقه آوجیلار در استانبول

منطقه آوجیلار در ۳ ژوئن ۱۹۹۲ تحت قانون شماره ۳۸۰۶ به عنوان یک شهرداری مستقل تأسیس شد.

جمعیت آوجیلار استانبول امروز طبق آخرین سرشماری که توسط اداره جمعیت و شهروندی آوجیلار در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است ۴۴۸ هزار ۸۸۲ نفر است. آوجیلار در مقایسه با مساحت آن یکی از شلوغ ترین مکان های شهر محسوب می شود.

کلمه آوجیلار در ترکی به معنی ماهیگیران است ، به ماهیگیرانی که قبلاً در این منطقه زندگی می کردند برای محافظت از روستاها و مزارع نسبت داده می شود ، شاید این نام از آنجا ناشی می شود که ساکنان این منطقه به لطف موقعیت خاص ساحلی خود در ساحل دریاچه کوچوک چکمجه و دریای مرمره ماهیگیری دریایی را انجام می دهند.

موقعیت آوجیلار یک پل و ورودی اصلی مرکز شهر استانبول از سمت غربی آن را تشکیل می دهد و همین امر آن را به مکانی استراتژیک و نقطه مهم دفاع در طول تاریخ شهر تبدیل کرده است ، به همین دلیل است که نام منطقه از مدت ها قبل با حملات به این شهر از سمت غرب همراه بوده است  ، جایی که نیروهای عثمانی مشتاق تأمین منطقه کوچوک چکمجه بودند) کوچوک چکمجه به زبان ترکی (با سربازان برای دفاع از پایتخت خلافت عثمانی).

پس از آن ، منطقه برای قرار گرفتن در جاده استانبول – اروپا اهمیت بیشتری پیدا کرد. برخی از معماری های قدیمی عثمانی هنوز وجود دارند ، از جمله مسافرخانه ماهیگیری رویال که در مورد اهمیت تاریخی این منطقه می گوید.

همچنین پروژه جدید کانال آب در استانبول از دریاچه کوچوک چکمجه در مجاورت آوجیلار عبور می کند که بدون شک به املاک و مستغلات این منطقه ارزش افزوده ای را خواهد داد.

آوجیلار در کجای استانبول قرار دارد؟

منطقه آوجیلار در بخش غربی بخش اروپایی استانبول واقع شده و با مناطق زیر هم مرز است:

 • از شرق: دریاچه كوچوک چكمجه و منطقه آن.
 • از شمال: منطقه باشاک شهیر.
 • از غرب: منطقه بیلیک دوزو و منطقه اسنیورت.
 • از جنوب: آوجیلار مشرف به دریای مرمره.

اما بخش مسکونی آن قسمت جنوبی و غربی ، در حالی که قسمت شمالی آن اراضی وسیع کشاورزی است که در سواحل دریاچه کوچوک چکمجه قرار دارد.

فاصله آوجیلار از مرکز استانبول چقدر است

بزرگراه D-100 و E-5 هر دو از مرزهای منطقه آوچیلار عبور می کنند و مسیر ارتباطی مهمی با مرکز شهر و دیگر مناطق اطراف برقرار می کند.

منطقه آوجیلار در فاصله ۲۶ کیلومتری از میدان تکسیم ، مرکز شهر استانبول قرار دارد.

آوجیلار با بسیاری از وسایل حمل و نقل عمومی مهم مانند بزرگراه های متروبوس که در زمان اوج ترافیک زمان و مسافت را کاهش می دهد به مرکز شهر وصل می شود.

مزایای زندگی در منطقه آوجیلار استانبول

مهمترین مزایای زندگی و اقامت در منطقه آوجیلار استانبول عبارتند از:

 • موقعیت ویژه آوجیلار در نزدیکی بسیاری از مناطق حیاتی ، که مهمترین آن ها منطقه مدرن بیلوکدوزو است.
 • منظره زیبا از دریای مرمره و دریاچه کوچوک چکمجه.
 • شبکه حمل و نقل که مهمترین آن ها بزرگراه های متروبوس است که منطقه را به مناطق مهم دیگر در بخش اروپایی و آسیایی این شهر متصل می کند.
 • امکانات وخدمات حیاتی فراوان در منطقه.
 • حضور بسیاری از مراکز مهم خرید در داخل یا در نزدیکی آن و همچنین بسیاری از بازارهای مهم.
 • منطقه آوجیلار در استانبول تنوع در محیط اجتماعی ارائه می دهد که تعداد فزاینده ای از جامعه عرب را به خود جلب کرده است.

مکان های توریستی در منطقه آوجیلار

آوجیلار از امکانات حیاتی و جاذبه های توریستی جالبی ، خصوصاً در کنار ساحل زیبای آن برخوردار است.

برخی از مکان های مهم گردشگری در آوجیلار موزه برف (یا پارک برفی) و پارک ساحلی آوجیلار (Avcılar Sahil Parkı) است.

در مرکز آوجیلار رستوران ها و سینما های زیادی وجود دارد و به خاطر فعالیت های شبانه فعال و مناطق شلوغ آن شهرت دارد ، علاوه بر ده ها رستوران فست فود آمریکایی و رستوران های ترک ، خیابان های آن نیز از مغازه ها و کافه های کوچک پر شده است.

۱. ساحل آوجیلار استانبول

 زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول

در کنار ساحل آوجیلار استانبول امکانات تفریحی و خدماتی زیادی وجود دارد.

ساحل آوجیلار استانبول با داشتن منظره زیبا و مسیرهای خاص خود برای پیاده روی و دوچرخه سواری ، جو اجتماعی را فراهم می کند که گردشگران و ساکنین را به خود جلب می کند ، همچنین مکان هایی را برای بازی های کودکان از جمله پارک ساحلی آوجیلار و پارک شهید مصطفی بورجو اختصاص داده است.

۲. بازار مارمارای آوجیلار – خیابان مارمارای آوجیلار

بازار تجاری مارمارا در آوجیلار با توجه به تنوع موجود در زندگی و به دلیل رستوران های خود که غذاهای مختلف شرقی و غربی و همچنین خوشمزه ترین غذاها و شیرینی های ترکی را ارائه می دهند ، فرصتی بی نظیر برای خرید از فروشگاه های مدرن یا سنتی خود را فراهم می کند.

بازار مارمارا یکی از فعال ترین بازارها در منطقه آوجیلار است ، علاوه بر اوقات تفریحی برای دوستداران خرید ، نیازهای روزانه را نیز تأمین می کند.

۳. موزه برف در استانبول

 زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول
موزه برف در استانبول

موزه برف در Torim Mall در مجاورت آوجیلار در حومه منطقه اسنیورت واقع شده است.

گردشگران و مردم برای لذت بردن از فضای خنک خود در تابستان و بازی های برفی و یخی مناسب برای جوانان و بزرگسالان به پارک برفی می روند ، مکانی که مملو از فعالیت های تفریحی و مناسب برای کل خانواده که در آن احساس بی حوصله نخواهید بود.

۴. مرکز خرید پلیکان – آوجیلار استانبول

 زندگی و سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول
مرکز خرید پلیکان – آوجیلار استانبول

مرکز خرید پلیکان در بزرگراه E5 و در فاصله کمی از بیمارستان دولتی آوجیلار قرار دارد.

این مجتمع تجاری بزرگ شامل کالاهای مختلفی است ، علاوه بر رستوران ها ، کافه ها ، و فروشگاه ها ، بخش های زیادی برای کالاهای خانگی ، غذایی ، برقی و الکترونیکی نیز دارد. این بازار همچنین شامل بسیاری از مارک های مهم بین المللی است.

مرکز خرید پلیکان شامل ۹ سینما و بسیاری از امکانات تفریحی مانند سالن اسکیت روی یخ ، بولینگ و بسیاری از رستوران های مجلل و کافه های معروف است.

مزایای سرمایه گذاری در منطقه آوجیلار استانبول

منطقه آوجیلار در استانبول عمدتا به دلیل شلوغ بودن و موقعیت مکانی در نزدیکی مناطق حیاتی شناخته می شود ، همچنین ، قیمت املاک و مستغلات آن به دلیل طبیعت منطقه معتدل است.

بدون شک ، سرمایه گذاری متفکرانه در مورد املاک و مستغلات جدید که شرایط خاص ساخت و ساز برای این منطقه را برآورده می کند ، می تواند یک محیط مناسب برای سرمایه گذاری فراهم کند.

بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل حضور بسیاری از دانشگاه ها و مراکز مهم آموزشی در منطقه ، در املاک و مستغلات تجاری آوجیلار استانبول سرمایه گذاری می کنند ، برخی دیگر در آپارتمان های مناسب برای مسکن دانشجویی سرمایه گذاری می کنند.

همچنین ، سرمایه گذاری در مناطقی که مشرف به پروژه کانال استانبول هستند قطعاً با اتمام پروژه ، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری فراهم می کند.

مزایای خرید آپارتمان در منطقه آوجیلار

برخی از مهمترین مزایای خرید آپارتمان در منطقه آوجیلاراستانبول:

 • آوجیلار مشرف به دریا و منظره دریایی زیبایی دارد.
 • در نزدیکی کانال جدید استانبول و دریاچه کوچوک چکمجه قرار دارد.
 • بزرگراه E5 از آن عبور می کند و آن را به مرکز شهر و سایر مناطق حیاتی متصل می کند.
 • شبکه حمل و نقل سریع (خط متروبوس) ارتباط مهمی با آوجیلار و مناطق دیگر شهر برقرار می کند.
 • خدمات یکپارچه و حیاتی منطقه و شهرداری و وجود بسیاری از امکانات و بازارهای مختلف.

نتیجه

شرکت ترک گشت مهمترین فرصت ها برای مالکیت و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آپارتمان های فروشی در استانبول را ارائه می دهد و به مشتریان خود انواع خدمات یکپارچه را برای مالکیت امن املاک و مستغلات و همچنین مشاوره رایگان املاک و مستغلات ارائه می دهد.

5/5 - (13 امتیاز)

مقایسه ملک ها

مقایسه