آسان انتخاب کنید

رنج قیمت خرید آپارتمان در استانبول

خلاصه مقاله

یکی از بهترین گزینه ها هم از لحاظ قیمت خرید آپارتمان در استانبول و هم راحتی و امکانات، انتخاب محله های خوش آب و هوای این شهر است که در حال توسعه می باشند. بنابراین می توانید محله های خوش آب و هوای این شهر را جستجو نموده و سرمایه گذاری خود را در این مناطق انجام دهید.برای ادامه مقاله با ترک گشت همراه باشید

رنج قیمت خرید آپارتمان در استانبول

استانبول از آن دسته شهرهایی است که همه ساله پذیرای مسافران بسیار زیادی از جای جای دنیا و تمام کشورهای اروپایی و آسیایی می باشد. پذیرش مسافر و گردشگر به این شهر زیبا در سال به میلیون ها نفر می رسد. حضور حداکثری گردشگران در شهر استانبول دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد و هر کس با هدف خاصی راهی این شهر میشود. از جمله این دلایل می توان به معقول و نسبتا پایین بودن قیمت خرید آپارتمان در استانبول و نیز آسان گرفتن قوانین و مقررات مهاجرت توسط دولت این کشور اشاره نمود. کسانی که به این شهر جذاب و مدرن سفر یا مهاجرت می کنند و قصد دریافت اقامت دارند بایستی شرایط و ضوابط حاکم در آن را برای خود ایجاد کنند، یکی از شرایط اخذ شهروندی در استانبول، خرید ملک از جمله خانه، ویلا، زمین، آپارتمان و … است. با این روش علاوه بر سودی که از خرید آپارتمان در استانبول نصیبتان میشود، می توانید اقامت موقت خود را نیز تمدید کنید. بیشتر کسانی که چنین قصد و نیتی دارند، ممکن است هنگام خرید آپارتمان با قیمت مناسب و در محله ای خوب، دچار سردرگمی شوند.

رنج قیمت خرید آپارتمان در استانبول

بنابراین قیمت خرید آپارتمان در استانبول و محله ای که در آن واقع است برای  این افراد بسیار مهم و حساس است. استقبال چشمگیر اتباع خارجی از اقامت این کشور، موجب شده بازار خرید و فروش خانه و به خصوص آپارتمان در استانبول در سال های اخیر رونق زیادی داشته باشد. البته بیشتر این افراد، با اطلاع از سود بسیار بالایی که خرید آپارتمان در این شهربه همراه دارد ، به چشم یک سرمایه گذاری پرسود و مطمئن به آن نگاه می کنند.

قیمت خرید آپارتمان در استانبول، بر اساس محله های مختلف این شهر

یکی از بهترین گزینه ها هم از لحاظ قیمت خرید آپارتمان در استانبول و هم راحتی و امکانات، انتخاب محله های خوش آب و هوای این شهر است که در حال توسعه می باشند. بنابراین می توانید محله های خوش آب و هوای این شهر را جستجو نموده و سرمایه گذاری خود را در این مناطق انجام دهید. با پیشرفتی که این مناطق به صورت روزافزون دارند، شک نکنید که مبلغ پولی که با خرید آپارتمان سرمایه گذاری نموده اید، به مراتب بیشتر و بیشتر خواهد شد.

همچنین اگر به فکر سرمایه گذاری در این شهر با سود دهی بالا هستید، پیشنهاد میکنیم آپارتمان های قسطی را هم در اولویت بررسی های خود قرار دهید. ممکن است این نوع واحدهای آپارتمانی با توجه به موقعیت پروژه گزینه پر سود و مناسبی برای سرمایه گذاری باشند. پس حتما قبل از خرید آپارتمان در ترکیه تمامی جوانب و راه های احتمالی را بررسی کنید و سپس اقدام نمایید، تا برنده این خرید شما باشید.

استانبول تنها شهری است که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. این شهر به طور کلی ۳۹ محله دارد که به دو دسته آسیایی و اروپایی طبقه بندی می شوند. توصیه میکنیم هنگام خرید آپارتمان در هر یک از این محله ها، دسترسی به مترو و اتوبوس، مراکز خرید و سرویس های شهری، بیمارستان و درمانگاه، باشگاه و … را در نظر داشته باشید.

قیمت خرید آپارتمان در استانبول

ملاک های مختلف قیمت خرید آپارتمان در استانبول

قیمت خرید آپارتمان در استانبول نسبت به محله ها، نوع آپارتمان یا مجتمع، تعداد خواب های خانه و سایر امکانات آن، متغیر خواهد بود. مثلا واحدهای رو به ساحل که ویوی فوق العاده زیبایی دارند، قیمت بالاتری نسبت به سایر مناطق دارند. بنابراین پیشنهاد می شود با توجه به بودجه ای که برای خرید آپارتمان در استانبول در نظر گرفته اید، توجه مخصوصی به انتخاب محله آن داشته باشید. یا اگر نوساز بودن آپارتمان برایتان خیلی مهم است و بودجه نسبتا پایینی هم برای خرید دارید می توانید از محله های اطراف استانبول مثل ساری یر، بیلک دوزو و … برای خرید آپارتمان استفاده کنید.

ملاک های مختلف قیمت خرید آپارتمان در استانبول

این نکته را هم در نظر داشته باشید که در این در شهر زیبا، اصطلاحاتی مثل بالا شهر و پایین شهر چندان مرسوم نیست و امکان دارد در یکی از محله های آن، آپارتمان ها و خانه های گران قیمتی را ببینید، در حالی که یک کوچه پایین­تر و یا نزدیک آن، آپارتمانی با واحد های ارزان قیمت تر ببینید و خوشتان بیاید. ارزانترین واحدهای این شهر را هم میتوانید در ایلچه‌های آرناووت کوی و اسنیورت پیدا کنید، در این مناطق عمدتا آپارتمان­ها نوساز و مدرن ساخته شده اند و در کل بافت جدید شهری به شمار میروند. دلیل اصلی پایین بودن قیمت خرید آپارتمان در استانبول در این محله ها را هم می توان دوری از مرکز شهر عنوان کرد. گران قیمت ترین آپارتمان‌های این شهر زیبا و پر طرفدار هم در محله های بشیکتاش، باکرکوی ، شیشلی، اسکودار واقع شده اند. پس حتما قبل از اقدام به خرید، اطلاعات کاملی از تمامی محله های این شهر و قیمت آپارتمان های هر کدام به دست آورید تا با خیال راحت و مطمئن، بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

4.9/5 - (9 امتیاز)

مقایسه ملک ها

مقایسه