آسان انتخاب کنید

تضمین سود با خرید آپارتمان در استانبول

ترکیه از آن دسته کشورهایی است که همه ساله پذیرای مسافران بسیار زیادی از کشورهای اروپایی و آسیایی می باشد. پذیرش مسافر و گردشگر توسط این کشور و شهرهای زیبای آن به خصوص استانبول در سال به میلیون ها نفر می رسد. حضور حداکثری گردشگران در شهر استانبول دلایل مختلفی را با خود به همراه دارد. از جمله این دلایل می توان به پایین بودن ارز مالی، سود بالادرخرید آپارتمان در استانبول و آسان گرفتن قوانین مهاجرت توسط دولت این کشور اشاره کرد. افرادی که به این شهر زیبا و دوست داشتنی سفر می کنند و قصد دریافت اقامت دارند بایستی شرایط و ضوابط حاکم در این کشور را برای خود فراهم سازند، یکی از شرایط اخذ شهروندی در استانبول ترکیه، خرید ملک از جمله خانه، آپارتمان و … است. با این روش افزون بر مزیتسود بالا درخرید آپارتمان در استانبول، می تواناقامت موقت خود را نیز تمدید نمود. بیشتر افرادی که چنین قصدی دارند، ممکن است هنگام خرید آپارتمان مناسب دچار سردرگمی های فراوانی شوند.

از این رو خرید آپارتمان در استانبول برای بسیاری از مسافران مهم و حساس است. استقبال چشمگیر کسانی که دوست دارند اقامت این کشور را داشته باشند، موجب شده تا بازار خرید و فروش خانه در استانبول در سال های اخیر بسیار پر رونق گردد. افزون بر این برخی از افراد نیز هستند که با آگاهی ازسود بسیار بالایی که خرید آپارتمان در استانبول به همراه دارد ، به چشم یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن به این کار نگاه می کنند.

خرید خانه در استانبول از نگاه تخصصی

سرمایه گذاری در املاک اعم از خانه، ویلا، آپارتمان، همواره به عنوان یکی از بهترین نوع سرمایه گذاری ها شناخته میشود که افزون بر حفظ سرمایه اصلی فرد، موجب سیر صعودی قیمت ها و رشد سرمایه نیز می گردد. خرید آپارتمان در کشور همسایه یعنی ترکیه نیز به طور کلی با ارزش افزوده همراه است و می تواند نوعی سرمایه گذاری ایمن به شمار می آید، اگر بدانید کی و کجا باید عمل کنید.

مهمترین فاکتوری که در سرمایه گذاری ملک بایستی به آن توجه داشت، فاکتور زمان می باشد. خرید ملک در زمان درست و مناسب میتواند سود سرمایه شما را چندین برابر کند و برعکس در زمان نامناسب شما را با ضرر و زیان مواجه سازد.

امروزه بسیاری از کسانی که به دنبال افزایش سود سرمایه خود با خرید آپارتمان در ترکیه هستند، شهر استانبول را برای خرید آپارتمان مد نظر خود انتخاب می کنند. چرا که شهری زیبا، متنوع، جذاب و ارزان برای خرید ملک در ترکیه محسوب می شود. این شهر از جمله مراکزی است که بیشتر ایرانیان در سال های اخیر آنجا را برای خرید آپارتمان و نیز مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. در این کلان شهر با جمعیتی غالب بر ۲۰ میلیون نفر که اکثر آنها جوان هستند، همواره میزان تقاضا برای هر گونه ملک بالاست.

بهترین خانه های استانبول برای سرمایه گذاری

نخستین نکته ای که برای خرید آپارتمان در ترکیه بایستی به آن توجه ویژه ای داشته باشید، بررسی نوع ملک مد نظر است. بایستی به خوبی کاربری و قیمت ملک را قبل از خرید بررسی نمایید. اطلاعات لازم و کافی در مورد ملک ها از جمله مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. چرا که داشتن این اطلاعات موجب می شود، از مالیات ملک های مختلف به طور دقیقی آگاه باشید. این نکته را به یاد بسپارید که خانه هایی با مالیات کمتر، برابر است با سود دهی و بازگشت سرمایه.

اگر به دنبال سود آوری بالا از طریق خرید ملک در استانبول هستید، توصیه می کنیم آپارتمانی را انتخاب کنید که از مالیات کمتری برخوردار باشد. پرداخت مالیات کمتر سبب می شود، سرمایه گذار هزینه کمتری را برای خرید ملک پرداخت کند. نکته دیگری که برای خرید آپارتمان در استانبول بایستی مورد توجه قرار گیرد، انتخاب ملک با در نظر گرفتن بودجه ای که دارید، می باشد.

یکی از بهترین گزینه های خرید آپارتمان در استانبول، انتخاب مناطق خوش آب و هوای این شهر است که در حال توسعه هستند. لذا می توانید نقاط خوش آب و هوای این شهر را بررسی نموده و اولویت سرمایه گذاری خود را در این مناطق قرار دهید. با پیشرفت روزافزون این مناطق مبلغ پول سرمایه گذاری شما نیز به مراتب بیشتر و بیشتر خواهد شد.

همچنین اگر در فکر خرید ملک در این شهر با سود دهی بالا هستید، پیشنهاد میکنیم آپارتمان های قسطی را نیز در دستور کار خود قرار دهید. جالب اینجاست که برخی از آپارتمان های استانبول به صورت قسطی نیز به فروش می رسند. امکان دارد این نوع واحدهای مسکونی با توجه به موقعیت پروژه گزینه مطلوبی برای سرمایه گذاری باشند. پس حتما قبل از خرید خانه در ترکیه تمامی جوانب و راه های احتمالی را بررسی نموده و سپس اقدام کنید، تا برنده این خرید شما باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

مقایسه ملک ها

مقایسه