آسان انتخاب کنید

توضیحات

چرا این ملک را خریداری می کنم؟

قرار است یکی از بلندترین برج های اروپا باشد
مرکز خرید در محل و مجتمع سینمایی خیابان بازار 400 متری
مکان دوست داشتنی در منطقه مالی مرکز فروش بازار
پیش بینی می شود طی چند سال آینده 150 هزار شغل در آتشهیر ایجاد شود

ویژگی های اصلی

عملکرد کامل سیستم امنیتی
فضاهایی برای بازی و لذت بردن کودکان
مجموعه سینمایی در محل
ساختمان اداری برای اهداف کاری
رستوران ها و کافی شاپ ها

شرح ملک

این یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری در منطقه شکوفا آتاشهیر در سمت آسیایی استانبول است – در کنار مرکز مالی جدید بین المللی که هر روز قیمت املاک و مستغلات و تقاضای مسکن در آن افزایش می یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً امروز با ما تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید.

در کل با استانداردهای لوکس ساخته شده است و این یک پیشرفت هیجان انگیز است که در فاصله کمی از نیازهای روزمره و حمل و نقل عمومی واقع شده است. این پروژه هم برای سرمایه گذاران و هم برای خریدارانی که قصد زندگی در آن را دارند و بسیار توصیه می شود.

درباره پروژه و رزیدانس ها

این پروژه جدید با ترکیب ساختمانهای مسکونی و اداری با یک مرکز خرید در محل ، توسط یک توسعه دهنده مشهور در استانبول ساخته شده است و آپارتمان های معمولی و دوبلکس در انواع مختلف و اندازه ها را برای خریداران ارائه می دهد. اکنون املاک تکمیل شده و زندگی آغاز شده است. در قلب آن یک خیابان خرید 400 متری قرار دارد که کاملاً همه چیز مورد نیاز روزانه از رستوران ها ، کافی شاپ ها و بوتیک ها را فراهم می کند.

با رفتن به داخل ، آپارتمان ها و دوبلکس ها با در نظر گرفتن یک نقشه باز ساخته شده اند و وارد مناطق بزرگ زندگی می شوند که دوستان و عزیزان می توانند در آن جمع شوند. پنجره های شیشه ای چشمگیر نور زیادی را در طول روز به داخل می دهند و منظره ای پانوراما از افق جالب شهر را فراهم می کنند. اتاق ها برای خواب دو بزرگسال در هر اتاق دو برابر هستند در حالی که حمام ها مجهز به دوش های قدرتمند هستند.

امکانات و ویژگی های آن شامل

 • خیابان خرید 400 متری
 • رستوران ها و کافی شاپ ها
 • ساختمان اداری برای اهداف کاری
 • استخر سرپوشیده موجود
 • مجموعه سینما در محل
 • فضاهایی برای لذت بردن کودکان
 • عملکرد کامل سیستم امنیتی
 • فضاهای پارکینگ برای اتومبیل های مقیم
 • و خیلی بیشتر در کل

قیمت خرید و در دسترس بودن ملک

1 + 0 واحد از 45 مترمربع و برای فروش از 867،000 لیر

2 + 1 واحد از 69 متر مربع و برای فروش از 1،551،000 لیر شروع می شود

3 + 1 واحد از 227 مترمربع اندازه و برای فروش از 5،153،000 لیر شروع می شود

درباره مکان

آپارتمانها با داشتن موقعیتی کاملاً مناسب برای زندگی لوکس و عالی ، از سرمایه های همه شهرهای بزرگ استفاده می کنند. همه چیزهایی که می خواهید آرزو کنید چه مغازه باشد ، چه غذا خوردن در خانه ، چه مدرسه و چه دانشگاه همه چیز در اینجا با لینک های حمل و نقل عالی همراه است که رفت و آمد بسیار آسان است. این مجتمع در محل اتصال دو قاره واقع شده است و همچنین تنها مسیر دریایی را برای کشورهای همسایه دریای سیاه فراهم می کند. پیش بینی می شود مرکز مالی استانبول به دلیل افزایش در آتاشهیر بیش از 150،000 شغل جدید ایجاد کند و هیجان و امکانات جدیدی را به این شهر پویا اضافه کند و این مکان را در مدت زمان بسیار کمی بسیار جستجو کند.

چرا اکنون در استانبول سرمایه گذاری می کنیم

سرمایه گذاری در آتاشهیر به این معنی است که شما نه تنها در یک خانه عالی که می توانید از آن لذت ببرید سرمایه گذاری خواهید کرد بلکه در آینده قرار است آتاشهیر به یک مرکز جهانی برای امور مالی و تجارت تبدیل شود ، این منطقه قطعاً مطابق با برخی از برترین ها حرکت خواهد کرد. مناطق در شهر. سرمایه گذاری در یک آپارتمان در استانبول اکنون ارزان به نظر می رسد اما در چند سال با موقعیت عالی و پتانسیل رشد ، قیمت به مراتب بیشتر خواهد شد.

توسعه آتاشهیر طی پنج سال آینده

شکی نیست که آتاشهیر به طور قابل توجهی توسعه خواهد یافت زیرا این منطقه با تکمیل موفقیت آمیز مرکز مالی آماده تبدیل شدن به یکی از قطب های برتر مالی جهان است. این پیشرفت می تواند یکی از بلندترین برج های اروپا را راه اندازی کند که نه تنها یک مفهوم جدید بلکه منطقه ای که مردم می خواهند زندگی کنند را به ارمغان می آورد. به عنوان نتیجه گیری ، این یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری در یک منطقه است قبل از اینکه واقعاً منفجر شود و به یک منطقه مناسب برای سرمایه گذاری اصلی تبدیل شود.

املاک و مستغلات توریستی چیست؟ مزایای آن در ترکیه چیست؟

اولین مقصد سرمایه گذاران در ترکیه ، تمام ساختمانهایی که در بخش گردشگری و املاک تجاری در ترکیه قرار دارند ، مزایای سرمایه گذاری آن و همچنین امکاناتی که دولت ترکیه به سرمایه گذاران این بخش ارائه می دهد را از طریق شرکت ترک گشت بشناسید.

املاک و مستغلات توریستی چیست؟

املاک و مستغلات توریستی شامل کلیه ساختمان هایی است که برای سرویس دهی به گردشگران در مکانهایی که گردشگران به طور مکرر در آنها حضور دارند استفاده می شود ، مانند رستوران ها ، کافه ها و مکان های استراحت ، که در طول سفرهای خود بین شهرها از بازدید کنندگان پذیرایی می کنند و کلیه خدمات مربوط به غذا و نوشیدنی و راحتی لازم را برای آنها فراهم می کند.

املاک و مستغلات توریستی همچنین شامل مجموعه ای از هتل های بین المللی است که شعب آنها در سراسر جهان پخش شده است و مراکز بازاریابی نیز به عنوان یکی از توریستی ترین پروژه های املاک و مستغلات در املاک و مستغلات گردشگری گنجانده شده اند که از نظر بازدیدکنندگان در مناطق مختلف مشارکت زیادی دارند.

علاوه بر این ، برخی از ساختمانها وجود دارد که می توان آنها را به عنوان املاک و مستغلات توریستی طبقه بندی کرد ، مانند خانه های اجاره ای سالانه و خانه های تابستانی ساحلی که به آنها کلبه گفته می شود.

املاک تجاری که شامل دفاتر ، مغازه ها ، رستوران ها ، هتل ها ، انبارها ، کارخانه ها و ساختمان های دیگری است که برای اهداف تجاری استفاده می شوند.

خرید ملک لوکس در آتاشهیر در بخش آسیایی استانبول

انواع املاک و مستغلات توریستی کدامند؟

ترکیه دارای زیرساخت مواد اولیه قوی برای تأمین بسیاری از زمینه های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردشگری و تنوع بخشهای تجاری سرمایه گذاری در این مناطق است که به موفقیت هر پروژه سرمایه گذاری کمک شایانی می کند.

بنابراین ، کسانی که می خواهند به گردشگری تجاری بپردازند می توانند در ترکیه طیف وسیعی از فرصت ها را پیدا کنند ، که برای ایجاد انواع مختلف پروژه ها که سودهای کلانی کسب می کنند ، مورد استفاده قرار گیرد.

انواع اصلی املاک و مستغلات توریستی در ترکیه عبارتند از:

سرمایه گذاری در مراکز تجاری

در میان برجسته ترین انواع سرمایه گذاری گردشگری در ترکیه ، سرمایه گذاری در مراکز تجاری بزرگ در شهرهای مدرن به شکلی متناسب با امکان بسیاری از مشاغل ساخته می شود ، که به رشد چشمگیر تجارت تجاری کمک می کند و فرصت های سرمایه گذاری گردشگری در ترکیه را دو برابر می کند.

همچنین ، این مراکز خرید میزبان بسیاری از مغازه های بزرگ هستند که مشهورترین مارک های داخلی و بین المللی را در بر می گیرند ، علاوه بر این ، شامل یک سری رستوران های معروف در ترکیه ، سالن های بازی ، سینما و سایر فعالیت های تجاری هستند.

سرمایه گذاری در بخش هتلداری

سرمایه گذاری در بخش هتلداری نیز یکی از بهترین نوع سرمایه گذاری ها از نظر بازده بالا در این بخش است ، زیرا نرخ سود سالانه به ۸ تا ۱۵ درصد ارزش املاک و مستغلات افزایش می یابد.

امکان سرمایه گذاری در هتل های ۴ یا ۵ ستاره وجود دارد که از شهرت بالایی برخوردارند و از یک تجربه عالی در بازارهای محلی و بین المللی برخوردار هستند.

برخی دیگر از سرمایه گذاری های املاک و مستغلات گردشگری وجود دارد که می تواند فرصت های مختلفی را برای مشاغل سرمایه گذاری ایجاد کند ، مانند:

 • سرمایه گذاری در مغازه ها.
 • سرمایه گذاری در دفاتر تجاری
 • سرمایه گذاری در رستوران ها
 • سرمایه گذاری در فروشگاه ها و انبارها.
 • سرمایه گذاری در ساختمانهای کارخانه.
خرید ملک لوکس در آتاشهیر در بخش آسیایی استانبول

مزایای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردشگری

تنوع بخشهای سرمایه گذاری گردشگری که در پاراگراف قبلی صحبت کردیم ، زمینه محکمی برای چندین ویژگی سرمایه گذاری فراهم می کند.

به همین دلیل ، ترکیه طی سالهای گذشته به دلیل سرمایه گذاری در پروژه های توسعه ، املاک و مستغلات و گردشگری خود ، به لطف وجود چندین مزیت که سرمایه گذاری در جهانگردی را تشویق می کند ، به مقصدی برای سرمایه گذاران و بازرگانان تبدیل شده است. املاک در ترکیه:

 • ترکیه در موقعیت جغرافیایی مشخص در امتداد قاره های آسیا و اروپا در کنار بسیاری از کشورهای عربی واقع شده است.
 • یک مرکز جهانی در بازار مالی و تجاری و مراکز عمده تجاری ، در خاورمیانه و اروپا.
 • این مجموعه شامل گروه عظیمی از شهرهای توریستی است که همه عناصر گردشگری را که یک گردشگر آرزو دارد از آنها بازدید کند ، شامل می شود.
 • داشتن زیرساخت های قدرتمند ، که به ایجاد انواع پروژه ها کمک می کند ، یک شبکه حیاتی از ارتباطات را شامل می شود که بیشتر مناطق کشور را با خطوط حمل و نقل هوایی ، دریایی پوشش می دهد.
 • وجود یکی از بزرگترین فرودگاه های جهان ، فرودگاه بین المللی استانبول ، حمل و نقل ایمن و سریع را در داخل و خارج از ترکیه فراهم می کند ، علاوه بر هواپیماهای باری که از طریق آن به تمام نقاط جهان تردد دارند.
 • همچنین فرودگاه های داخلی که شما را قادر می سازد در مدت زمان کوتاهی به شهرهای مختلف ترکیه برسید.
 • منطقه عظیمی که ترکیه از آن لذت می برد و موقعیت مکانی آن در مرز بسیاری از کشورهای عربی قرار دارد.
 • تنوع فرهنگی ، آداب و رسوم و سنت های بسیار زیاد ترکیه ، که شباهت زیادی به آداب و رسوم اعراب دارد.
 • غنای تاریخی اماکن مذهبی و باستانی و ارزش فراوان برای آنها در جهانگردی ، به ویژه اینکه این کشور از معدود کشورهایی است که بسیاری از تمدن های بشری را در خاک خود جوش داده است.
 • شهرهای بزرگ بازارهای جهانی تجاری و گردشگری مانند استانبول و آنتالیا را تشکیل می دهند.
خرید ملک لوکس در آتاشهیر در بخش آسیایی استانبول

آیا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردشگری در ترکیه سودآور است؟

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به طور کلی در ترکیه و به طور خاص در بخش املاک و مستغلات گردشگری ، یکی از فعالیت های اقتصادی متمایز در جهان است که در سال های اخیر جازبه ای برای بسیاری از سرمایه گذاران برجسته خارجی تشکیل داده است.

شکی نیست که بسیاری از ویژگی های سرمایه گذاری که قبلاً ذکر کردیم با داشتن طیف گسترده ای از فرصت های سرمایه گذاری که بعداً ذکر خواهیم کرد ، سرمایه گذاری موفق در املاک و مستغلات گردشگری در ترکیه را اراسه می دهند.

تشویق دولت از سرمایه گذاری خارجی ، که انواع مختلفی از حمایت را فراهم می کند ، و معافیت قابل توجهی در ارزش افزوده را نیز به موفقیت سرمایه گذاران در سرمایه گذاری که می خواهند انجام دهند ، تضمین می کند.

فرصت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردشگری در ترکیه چیست؟

دولت ترکیه قوانین را معرفی کرده است که هدف آنها جذب سرمایه های خارجی به این کشور است و همچنین فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات گردشگری در ترکیه فراهم کرده است ، مانند:

 • معافیت کامل سرمایه گذار خارجی از مالیات بر ارزش افزوده در مغازه های تجاری و گردشگری و در نتیجه آوردن مقداری ارز به ترکیه و اثبات این امر با رسیدهای رسمی انتقال
 • با بیش از ۶۰٪ ارزش عمومی ساخت و ساز ، از مصالح ساختمانی در مصالح روستایی و هتل ها پشتیبانی کند.
 • تخصیص زمین برای سرمایه گذاری های گردشگری با نرخ های کمتر ، با هدف ایجاد امکانات حیاتی گردشگری ، مانند هتل ها و مکان های استراحت هنگام مسافرت.
 • سرمایه گذاران را از مالیات بر ارزش افزوده برای مواد عملیاتی معاف می کند ، زمانی که از خارج وارد می شوند از ۱۸٪ به ۸٪ کاهش می یابد.
 • کاهش ارزش مالیات برای کلیه املاک و مستغلات ، صرف نظر از نوع ، از ۴٪ به ۳٪.
 • کاهش مالیات بر ارزش افزوده در فروشگاه های تجاری از ۱۸٪ به ۸٪.
خرید ملک لوکس در آتاشهیر در بخش آسیایی استانبول

نکات شرکت ترک گشت برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردشگری در ترکیه هستند

ما به همه مشتریان علاقه مند انواع مختلفی از سرمایه گذاری های تجاری و گردشگری در ترکیه را توصیه می کنیم که موفقیت را به آنها تضمین می کند. اگر پروژه دفتر کار باشد ، شرایط زیر باید رعایت شود:

 1. انتخاب مکان مرکزی برای پروژه ، که به راحتی قابل دسترسی باشد.
 2. این پروژه در مجاورت جاده های اصلی شهر یا در کنار آزادراهی مانند مترو ، متروبوس یا تراموا واقع شده باشد.
 3. در دسترس بودن شرایط بهداشتی در ساختمان پروژه ، از جمله تهویه ، روشنایی طبیعی ، گرمایش و سایر الزامات استانداردهای بهداشتی.
 4. انتخاب ساختمانی ، با مساحت زیاد که توسط ستونها پوشانده نشده است ، برای انجام کلیه فعالیتهای مربوط به پروژه با آسودگی کامل ، ترجیحاً فاقد اتمام کار ، بنابراین سرمایه گذار می تواند تزئینات خود را به دلخواه خود انتخاب کند.
 5. حضور پروژه در مجاورت مراکز خرید ، موقعیت مکانی هتل ها که فعالیت تجاری را تشویق می کند و تقاضای زیاد برای این پروژه ها.
 6. انتخاب یک منطقه زیبا مخصوص دفاتر تجاری که در آن پروژه ایجاد می شود.

اگر این پروژه یک فروشگاه تجاری است ، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 1. انتخاب مکان به طور مستقیم در خیابان اصلی.
 2. مجاورت با املاک مسکونی و پروژه های بزرگ.
 3. دسترسی آسان به فروشگاه.
 4. مغازه در کنار نهادهای دولتی باشد.
 5. نیاز منطقه به یک فروشگاه خوب را ارزیابی کنید.

هنگام انجام یک پروژه هتل ، باید اطمینان حاصل شود که مجوزهای لازم برای هتل ، زمینی که در آن ساخت و ساز انجام می شود و با در نظر گرفتن راهنمایی های املاک و مستغلات مشاوران مطالعه ای انجام می شود که تمام شرایط را برآورده می کند.

سوالات متداول خرید آپارتمان در استانبول

آیا خرید آپارتمان در استانبول ایده خوبی است؟

املاک در استانبول یکی از بهترین املاک در ترکیه است که خریداران مطمئناً از زندگی در شهر لذت خواهند برد ، همچنین سرمایه گذاران ممکن است از امکانات اجاره و چشم انداز درآمد زیادی برخوردار شوند. … * خرید ملک در استانبول یک سرمایه گذاری ایده آل است زیرا این شهر قیمت های بسیار مناسبی به ویژه برای خریداران خارجی ارائه می دهد.

آیا می توانید در استانبول آپارتمان بخرید؟

بیشتر شهروندان خارجی مجاز به خرید ملک در استانبول هستند ، با این حال عاقلانه است که قبل از تصمیم گیری ابتدا با کنسولگری خود مشورت کنید. هنگامی که واقعاً تصمیم گرفتید به دنبال چه نوع آپارتمانی هستید ، مطمئن شوید که با یک مشاور املاک محلی در محله ای که می خواهید خرید کنید تماس بگیرید.

چگونه آپارتمان در ترکیه بخرم؟

مرحله 1 – تحقیق
مرحله 2 – نماینده مناسب را پیدا کنید.
مرحله 3 – با نماینده املاک خود صحبت کنید و روابط خوبی ایجاد کنید.
مرحله 4 – از ترکیه دیدن کنید.
مرحله 5 – به یک سفر بازرسی املاک در ترکیه بروید.
مرحله 7 – در مورد قیمت و شرایط خرید مذاکره کنید.

چرا ملک در ترکیه بسیار ارزان است؟

بازار املاک و مستغلات ترکیه دیر وارد بازار بین المللی شد. از این رو قیمت های پایین خانه ها به سرعت خارجی ها را از ملیت های مختلف جذب می کند. … قیمت پایین بسیاری از مشتریان را قادر به خرید کامل ملک بدون رهن یا اعتبار بانکی کرده است.

قیمت متوسط خانه در ترکیه چقدر است؟

متوسط قیمت در سراسر ترکیه 399 برای هر متر مربع تعیین شده است که از سال گذشته 3،8 درصد کاهش مشاهده شده است.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله آتاشهیر, آسیایی

جزئیات

به روز شده در ژوئن 11, 2021 در 9:43 ق.ظ
 • قیمت: شروع قیمت از 867لیر
 • متراژ ملک: 45 مترمربع
 • اتاق خواب: 0~3
 • سرویس : 1~3
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, سوئیت, فروش
 • وضعیت ملک: تک خواب, دو خواب, سه خواب, سوئیت

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht