آسان انتخاب کنید

توضیحات

ویژگی‌های اصلی خرید آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول

 • بالکن
 • سیستم گرمایش مرکزی
 • مکان تفریح کودکان
 • پنجره‌های دوجداره
 • امکانات رفاهی
 • آشپزخانه مجهز
 • باشگاه
 • آسانسور
 • سطوح آشپزخانه از جنس مرمر
 • سونا

توصیف خرید آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول

آژانس ترک گشت بسیار خشنود است که به شما پروژه آپارتمان‌های لوکس در استانبول برای فروش با منظره دریا را معرفی کند. این آپارتمان‌ها در سواحل شمالی دریای مارمارا در منطقه پر طرفدار و مطلوب بویوک‌چکمجه درقسمت اروپایی نشین شهر استانبول که تنها ۳۵۰ متر از دریا فاصله دارد قرار دارند.

بیشترساحل منطقه بویوک‌چکمجه اکنون در حال توسعه است، با ساخت مجتمع‌های مسکونی لوکس و فوق العاده به همراه امکانات رفاهی در محل که برای ساکنین دولتمند شهر بسیار معروف است، افرادی که می‌خواهند از شلوغی و ترافیک مرکز شهر فاصله گرفته و سبک زندگی سالمتری را در کنار دریا داشته باشند.

این منطقه زمانی فقط یک منطقه‌ی صنعتی بود، هر چند در طول چندین سال گذشته با تمام این پیشرفت‌های جدید منطقه بیوک چکمجه به منطقه‌ای مطلوب و پرطرفدار برای زندگی تبدیل شده که دارای هوای ساحلی تازه و دود شهری کمتر است.  مناطق ساحلی فوق‌العاده‌ای که همگی تمیز شده‌اند تا این منطقه را به یکی از پرطرفدارترین مناطق در استانبول تبدیل کنند که نه تنها برای اقامت یکساله شهری مناسب است بلکه دارای امکانات رفاهی متعدد است که برای تعطیلات هم ایده‌آل است. این منطقه در کنار دریا واقع شده و می توان در کمتر از یک ساعت بسته به زمان روز و صف‌های ترافیک به شهر دسترسی‌ عالی داشت و کمتر از یک ساعت به فرودگاه بین المللی جدید رسید.

محل و جزئیات پروژه برای خرید آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول

این پروژه آپارتمان‌های لوکس خارج از برنامه برای فروش در منطقه بیوک چکمجه حدوداً در ۱۰ دقیقه‌ای از سواحل دریاچه قرار دارد و بیست دقیقه در غرب دریاچه کوچک چکمجه که در آینده شروع کانال جدید استانبول را شکل می دهد. در حالی که می توان تنها با پیاده روی سیصد و پنجاه متری به دریای مارمارا رسید.

این آپارتمان‌ها حدوداً در ۱۰ دقیقه‌ای جنوب خطوط مترو اتوبوس و بزرگراه ای فایو قرار دارند که دسترسی بسیار عالی را در طول و عرض شهر به فرودگاه و جاذبه‌های مرکز شهر در مدت زمان ۴۵ تا ۵۰ دقیقه میسر می کند و مرکز تجاری باسین اکسپرس تنها در ۳۵ دقیقه‌ای از این منطقه قرار دارد.

این مجتمع در قطعه زمینی مرتفع ساخته شده که با پیاده‌روی مسافتی کوتاه می توان به کافه ها و رستوران های کنار دریا و تنوعی از مغازه‌ها، سوپرمارکت‌ها، مدارس، داروخانه‌ها و غیره رسید یا اینکه می توانید سوار یکی از ایستگاه‌های اتوبوس محلی شده و یا با رانندگی مسافتی کوتاه به چندین دانشگاه عالی، بیمارستان‌های خصوصی و دولتی، مراکز خرید فوق العاده برسید در کنار اینکه از سبک زندگی منحصر به فرد غرب مارینا که تنها ۲۰ دقیقه دورتر است لذت ببرید.

این آپارتمان‌ها توسط یکی از سازندگان هدایتگر استانبول در قطعه زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ساخته شده که دارای دو بلوک آپارتمان مدرن کم ارتفاع است و به شما تضمین می‌دهد که مطابق با قوانین ساخت و ساز دولت ترکیه ساخته شوند. تمامی خانه‌ها مجهز به عایق کاری صدا و گرما هستند با به روزترین قوانین ایمنی. هر بلوک آپارتمان دارای ۱۲۰ خانه‌ی لوکس ۱ الی ۴ خوابه است که همگی آن‌ها دارای منظره فوق‌العاده‌ زیبای دریا، دریاچه و مناظر سرسبز هستند. تاریخ تکمیل این پروژه برای اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ است.

وقتی که این مجتمع کامل شود دور تا دور آن دیوار شده و دروازه ورودی خواهد داشت. تمامی ساکنین و مهمانان از امکانات رفاهی متنوعی در ساختمان می‌توانند استفاده کنند، امکاناتی نظیر:

 • استخر گرم داخلی
 • زمین بازی کودکان
 • مرکز تناسب اندام
 • سونا
 • حمام ترکی
 • پارکینگ امن و حفاظت شده
 • پارکینگ بیرونی بازدیدکنندگان
 • آسانسور در هر دو بلوک آپارتمان
 • ژنراتور پشتیبان
 • ماهواره مرکزی
 • مناظر باغ بالا آب‌نما و برکه‌های زیبا

تمامی این خدمات در کل روز و ساعت ها توسط دوربین‌ها و خدمات امنیتی برای حفاظت از شما و خانواده تان در همه مواقع نظارت می شوند.

محدوده‌ی قیمت‌های خرید آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول

قیمت خرید آپارتمان‌های دوخوابه ۱۰۰ متری الی ۱۳۷ متری، قیمت از ۹۱۰ هزار لیر تا دو میلیون و ۴۰ هزار لیر ترکیه.

قیمت خرید آپارتمان‌های ۳ خوابه ۱۴۹ الی ۲۷۰ متری، قیمت از ۲ میلیون و ۱۹۹ هزار تا ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار لیر ترکیه.

قیمت خرید آپارتمان‌های چهار اتاق خوابه دو سالن ۲۴۳ متری، قیمت از دو میلیون و ۷۶۰ هزار لیر تا دو میلیون و ۹۹۵ هزار لیر ترکیه.

گزینه‌های عالی پرداخت و تضمین بازپرداخت  برای خریداران آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول

خریداران نقدی می‌توانند از تخفیف ۱۵ درصدی لیست قیمت‌های بالا بهره مند شوند، در حالی که شما می‌توانید انتخاب کنید که این هزینه را به صورت اقساط پرداخت کنید‌ با پیش پرداخت ۵۰ درصد و مابقی مبلغ به صورت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره. سازنده همچنین به شما تضمین بازپرداخت می دهد که برای شما ۳۵ درصد سود عالی به همراه دارد.

طراحی آپارتمان در بویوک چکمجه

هر دو بلوک آپارتمان دارای ورودی امن از طریق لابی مشترک قفل شده هستند که هر دو دسترسی به تمامی طبقات از طریق آسانسور و پله‌ها را برای شما فراهم می کنند. تمامی خانه‌ها از طریق آیفون تصویری به لابی ورودی متصل شده و درب تمامی این خانه‌ها از جنس استیل ضد سرقت بوده که برای هر واحد جداگانه نصب می شود.

سازنده انتخاب چیدمان، محل نشیمن با یک محیط باز یا یک آشپزخانه با محیط بسته را ارائه می دهد، همگی این آشپزخانه‌ها مجهز به وسایل مدرن و سطوح کار باکیفیت هستند. هر آشپزخانه مجهز به لوازم توکار از جمله صفحه اجاق گاز، و فن استخراج و مایکروفر است.

تمامی اتاق ها دارای نور طبیعی روز از طریق پنجره‌ها و درب های پاسیو از زمین تا سقف هستند که به شما مناظر زیبای دریا، دریا چه و طبیعت را ارائه می دهند. درب های پاسیو به فضاهای نشیمن بیرونی متعدد، بالکن‌های فرانسوی، بالکن‌های شیشه بزرگ سایه دار یا تراس های سقف دسترسی دارند.

کف هر خانه ترکیبی از کاشی سرامیک و لمینت گرم است، تمام کف تا سقف در حمام و توالت های مدرن کاشی کاری شده و تمامی خانه‌ها مجهز به سیستم گرمایش مرکزی گازی هستند. تمامی اتاق‌ها دارای زیرساخت‌ تهویه مطبوع بوده که مناسب با بودجه شماست و برای اقامت یکساله ایده‌آل اند.

به طور خلاصه این آپارتمان‌ها در استانبول با منظره دریا و دریاچه دارای تمامی شرایط مطلوب برای خانه‌های تعطیلاتی، سفرهای کاری و تفریحی، اقامت یکساله بوده و انتخابی عالی برای سرمایه‌گذاری در استانبول با درآمد اجاره‌ی بالا هستند. امکان دسترسی آسان به شهر و فرودگاه، امکانات رفاهی متعدد قرار گرفتن در منطقه آرام و کنار دریا، امکانات رفاهی در محل، مناظر بسیار زیبای دریا، دریاچه و طبیعت

همین امروز برای خرید آپارتمان در بویوک چکمجه استانبول با آژانس ترک گشت برای جزئیات بیشتر، اطلاع از قیمت‌ها و آماده بودن خانه ها تماس بگیرید. مشاورین صمیمی مادر املاک استانبول به تمامی سوالات شما در رابطه با املاک پاسخ خواهند داد، به شما توصیه‌هایی منصفانه کرده و در تمامی مراحل خرید ملک در ترکیه به شما راهنمایی می‌کنند و در کنار آن در مبله کردن خانه جدیدتان در استانبول شما را یاری می‌رسانند.

املاک فروشی در بویوک چکمجه ، استانبول

برای کسب اطلاعات در مورد املاک و مستغلات بویوک چکمجه ، در سمت اروپایی استانبول ، با ما تماس بگیرید. املاک در بویوک چکمجه از مجاورت با ساحل دریای مرمره برخوردار است و باعث محبوبیت آن در بین خانواده ها و پیک نیک ها می شود. خانه های بویوک چکمجه شامل آپارتمان ها و ویلا ها هستند ، و لینک های بسیار خوبی به بقیه شهر دارند. لیست های موجود در بویوک چکمجه باعث می شود که سرمایه گذاری دراملاک آن ایده آل برای خریداری شود. سرمایه گذاری در بویوک چکمجه سرمایه گذاری در یکی از مناطق مسکونی استانبول است. خریداران به عنوان یک منطقه در حال ظهور و با پتانسیل بالا برای افزایش سرمایه و بازگشت سرمایه ، مجموعه گسترده ای از آپارتمان ها و ویلا های مدرن را برای فروش پیدا می کنند. آخرین گرایش های معماری ترکیه در معیار سطح بالایی از زندگی است ، اما قیمت مقرون به صرفه برای هر متر مربع نیز منطقه را به عنوان یک ایده آل برای نمونه کارهای سرمایه گذاری شما معرفی می کند.
بخشی از جذابیت خرید در بویوک چکمجه محل ساحل و دریاچه است ، با این وجود این منطقه پتانسیلی بسیار بیشتر از این ارائه می دهد. زمان انتقال به فرودگاه نیو استانبول فقط یک ساعت است ، خریداران می توانند از برنامه پروازهای یک ساله در سراسر جهان استفاده کنند. نزدیکتر به خانه ، رفتن به مناطق دیگر استانبول به سرعت انجام می شود زیرا بزرگراههای E5 و E80 نزدیک هستند. رانندگان همچنین می توانند طی یک ساعت به دو مرکز اصلی سلطان احمد و تکسیم برسند.

امکانات در بویوک چکمجه

گذشته از این ، خریداران امکانات زیادی در آستان خود دارند. مراکز خرید مانند آتریس ، ایمرکز و کرنر لایف فروشگاه های یک مرحله ای برای صرف پول نقد ، غذا خوردن در بیرون و سرگرمی همه زیر یک سقف هستند. در حالی که ارتباطات حمل و نقل ارزان و مکرر ، رفت و آمد در محلی و سایر مناطق استانبول را آسان می کند. این مرکز همچنین دارای فروشگاه ها ، رستوران ها ، بانک ها و موارد دیگر است که در انتظار خریداران خانه است.

خرید ملک در بویوک چکمجه

به طور کلی ، خریداران می توانند خانه های فروشی در 24 محله را انتخاب کنند که برخی از آنها برجسته تر از دیگران هستند. این مرکز قلب عمل است ، در حالی که خانه های کنار دریاچه با چشم انداز خیره کننده دریا اغلب قیمت بالاتری برای هر متر مربع دارند. اگر مطمئن نیستید که می خواهید در کدام منطقه خریداری کنید ، با ما تماس بگیرید تا در مورد سفرهای بازدید ما جویا شوید. در این مدت ، ما برجسته ترین محله ها و دسترسی به امکانات رفاهی مانند حمل و نقل عمومی را به شما نشان می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام منطقه متناسب با سبک زندگی و نیازهای شما است.

نحوه خرید ملک در بویوک چکمجه

با جستجوی لیست خرید خانه های ما در بازار فروش ، جستجوی خود را در بویوک چکمجه شروع کنید. هر لیست شامل عکس ها ، نقشه های طبقه در صورت وجود ، جزئیات مکان و ویژگی های کلیدی است که آن خانه را برجسته می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ، از ویژگی پیام رسانی چت استفاده کنید ، یا با ما تماس بگیرید یا برای ما ایمیل ارسال کنید. ما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات باتجربه و معتبر در استانبول ، صدها مشتری را در فرآیند خرید خانه ترکیه طی کرده ایم. از مشاهده خانه ها گرفته تا امضای اسناد مالکیت و نقل مکان ، ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که خانه های رویایی خود را از بین تمام املاک فروشی در بویوک چکمجه پیدا کرده اید.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله اروپایی, بویوک چکمجه

جزئیات

به روز شده در جولای 13, 2021 در 8:54 ق.ظ
 • قیمت: شروع قیمت از 910لیر
 • متراژ ملک: 100-320 مترمربع
 • اتاق خواب: 1~4
 • سرویس : 1~3
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش
 • وضعیت ملک: تک خواب, چهار خواب, دو خواب, سه خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht