آسان انتخاب کنید

توضیحات

به خریدارن محترم اعلام میداریم که فرو این آپارتمان ها در مال تپه استانبول به پایان رسیده و در صورت در خواست امکان خرید آپارتمان های دست دوم با قیمت مناسب چه به منظور دریافت اقامت و یا شهروندی و سرمایه گذاری امکان پذیر است. همچنین ما در مال تپه واحدهای پیش فروش و آماده با شرایط اقساطی با بهترین قیمت و امکانات نیز موجود داریم . جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

10 دلیل برای خرید آپارتمان و سرمایه گذاری در مالتپه استانبول در سال 2024:

1. گوهر استراتژیک مالتپه:

مالتپه که در سواحل آسیایی قرار دارد، منظره خیره کننده ای از بسفر را ارائه می دهد و دسترسی آسان به هر دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول از طریق پل ها و تونل مارمارای را فراهم می کند. این موقعیت ممتاز نه تنها آن را به پناهگاهی با مناظر زیبا تبدیل می کند، بلکه رویای هر مسافری است و تضمین می کند که هرگز از نبض شهر دور نباشید.

2. جایی که رشد رونق دارد:

 مالتپه به عنوان یکی از مراکز اقتصادی استانبول، رونق خود را تجربه می کند. این منطقه در بخش های مالی، فناوری و گردشگری شکوفا شده و با ایجاد شغل و پویایی اقتصادی، نویدبخش آب و هوای سرمایه گذاری امیدوارکننده ای است که برای افزایش ارزش سرمایه و بازده اجاره ثابت آماده شده است.

3. زیرساختی که تحت تاثیر قرار می دهد:

 مالتپه فقط به زیبایی های طبیعی خود نمی بالد؛ بلکه از ارتباطی بی دردسر برخوردار است. جاده های مدرن، شبکه های حمل و نقل عمومی کارآمد و دسترسی آسان به امکانات ضروری مانند بیمارستان ها، مدارس و مراکز خرید، تصویری از راحتی و آسایش را به تصویر می کشند. این زیرساخت مستقر نه تنها زندگی روزمره شما را بهبود می بخشد، بلکه ارزش املاک را نیز تقویت می کند.

4. تحول در آینده نزدیک:

 دولت ترکیه منابع مالی را به بازسازی شهری مالتپه اختصاص داده است که هدف آن نوسازی منطقه و ایجاد فضای سبز است. تصور کنید در خیابان های بازسازی شده قدم بزنید یا در پارک های سرسبز آرامش بگیرید – این پروژه ها نویدبخش افزایش جذابیت منطقه و تثبیت رشد ارزش املاک آن هستند.

5. پناهگاه اجاره، آهنربای افزایش سرمایه:

 بازار املاک استانبول به دلیل عملکرد قوی خود مشهور است و مالتپه نیز آماده است تا از آن پیروی کند. موقعیت استراتژیک، قدرت اقتصادی و توسعه مستمر آن را به گزینه ای سودآور برای سرمایه گذارانی تبدیل می کند که به دنبال درآمد اجاره یا افزایش ارزش سرمایه هستند.

6. خانه ای برای هر رویایی:

 فرقی نمی کند که یک برج مدرن با چشم اندازهای بلندمرتبه بسفر را تصور کنید یا یک خانه کم ارتفاع جذاب و پر از شخصیت، مالتپه پاسخگوی سبک های زندگی و بودجه های متنوع است. این مجموعه غنی از گزینه های مسکن تضمین می کند که پناهگاهی را پیدا خواهید کرد که به طور کامل منعکس کننده آرزوهای شما باشد.

7. جایی که تاریخ زمزمه می کند:

 مالتپه فراتر از چهره مدرن خود، از میراث فرهنگی غنی نیز برخوردار است. مکان های تاریخی را کاوش کنید، در موزه ها غرق شوید یا در گالری های هنری گم شوید – این منطقه ترکیبی جذاب از قدیم و جدید را ارائه می دهد و زندگی شما را با تجربیات متنوع غنی می کند.

8. جامعه رنگارنگ:

 خود را در روحیه پر جنب و جوش جامعه مالتپه غوطه ور کنید. با مردم محلی مهمان نواز و هموطنان خارجی معاشرت کنید و حس تعلق و ارتباطاتی را ایجاد کنید که فراتر از اقامت صرف است.

9. کیفیت زندگی را در آغوش بگیرید:

 تصور کنید در پارک های سرسبز آرامش بگیرید، در تفریحات در فضای باز شرکت کنید یا به سادگی از زیبایی بسفر از درب منزل خود لذت ببرید. مالتپه بر کیفیت بالای زندگی اولویت قائل است و فضاهای سبز، پارک ها و مناطق بیرونی را ارائه می دهد که جوان کننده و الهام بخش هستند.

10. مشوق های دولتی :

دولت ترکیه با معافیت های مالیاتی و حتی برنامه های شهروندی، معامله را برای سرمایه گذاران خارجی املاک شیرین می کند. این مشوق ها می تواند سرمایه گذاری شما در مالتپه را حتی سودآورتر کند.

به خاطر داشته باشید که این فقط نوک قله کوه یخ است.

 در حالی که این 10 دلیل تصویری جذاب را به تصویر می کشند، به یاد داشته باشید که قبل از هر گونه تصمیم سرمایه گذاری عمیق تر بررسی کنید. موقعیت خاص را در داخل مالتپه در نظر بگیرید، زیرا مناطق مختلف تجربیات و قیمت گذاری های منحصر به فردی را ارائه می دهند. برای اطمینان از اینکه سرمایه گذاری شما با اهداف مالی و چشم انداز بلندمدت شما همسو است، از روند بازار به روز باشید و به دنبال مشاوره تخصصی باشید.

مجتمع مسکونی NOUVEL خرید خانه در استانبول در منطقه مال تپه در بخش آسیایی استانبول، در مجاورت مشهورترین خیابان قسمت آسیایی استانبول (جاده بغداد) و خط ساحلی قرار گرفته و شما می توانید با منظره دید عالی از تمام زیبایی های دریای مارماره و جزایر پرنس بهره مند شوید.

این منطقه رشد قیمت ۲۲% را نسبت به سه سال گذشته به خود اختصاص داده است. وضعیت اقتصادی اجتماعی این منطقه دارای نمره B می باشد.

نمای بیرونی مجتمع مسکونی NOUVEL

درباره منطقه مال تپه استانبول

منطقه مال تپه در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد. از جنوب با دریای مرمره از غرب با منطقه کادیکوی از شرق با منطقه کارتال و از شمال با منطقه آتاشهیر همسایه است و دارای ۱۸ محله است.

مال تپه به زبان ترکی به معنی صندوق هایی پر از سکه های طلای انباشه می باشد.

نام این منطقه در گذشته بریاس (Bryas) بوده که طبق شنیده ها نام بریاس از ویرانه های کاخ براییا گرفته شده است. پس از فتح منطقهKocaeli   توسط ترک های انجا این اسم رابر اساس افسانه های موجود در تاریخ به این منطقه  داده اند.

در منطقه مال تپه استانبول حمل و نقل به صورت ریلی و جاده ای درجریان است. و از خط ریلی مارمارای می توان به عنوان مهمترین خطوط حمل و نقل این منطقه نام برد. یکی از مهمترین بزرگراههای شهر استانبول اتوبان D100 از وسط این منطقه می گذرد . همچنین خیابان بغداد که از منطقه کادیکوی اغاز شده با گذر از منطقه مال تپه تا منطقه پندیک ادامه دارد.

منطقه مال تپه استانبول دارای ۷ دانشگاه بزرگ؛ ۴۳ مدرسه ابتدایی؛ ۴ دبیرستان حرفه ای؛ ۳ دبیرستان.. و ۲ مرکز اموزشگاهی می باشد .در منطقه مال تپه ۱۰ مرکز بهداشت و یک کلینیک  تخصصی وجود دارد. همچنین ۳ بیمارستان خصوصی ۱۵ پلی کلینیک خصوصی ۶ ازمایشگاه خصوصی در حال خدمات رسانی به اهالی مال تپه می باشند. ۱۷ مدرسه خصوصی نیز در این منطقه مشغول به فعالیت میباشد.

Maltepe تقریباً ۷ کیلومتر خط ساحلی با دریای مرمره دارد. و دارای ساحل بسیار زیبای صخره ای و شنی می باشد که محل فوق العاده ای برای پیاده روی و پیک نیک می باشد.

مال تپه منطقه ای خوب برای تفریح، استراحت و زندگی می باشد.

منطقه مال تپه استانبول در سال های اخیر رشد چشمگیری درحوزه ساخت و ساز و انبوه سازی مسکن دارا می باشد.این منطقه یکی از نگین های زیبایی شهر استانبول در برج سازی و ساخت و سازهای لوکس می باشد که طیف گسترده ای از جمعیت از سرتاسر جهان را جهت سکونت در این منطقه به خود اختصاص داده است.

مال تپه از سمت جنوب با دریای مرمره همجوار است که به منطقه ویژگی خاصی میدهد که با خرید واحدهای مسکونی در قسمت ساحل میتوان از مناظر و زیبایی های ساحل  و چشم انداز جزایر ادالار بهره مند شد.

درباره خانه های فروشی در مال تپه استانبول

مجتمع مسکونی NOUVEL در ۲ بلوک از ۱۶۳ واحد مسکونی در زمینی به مساحت ۵ هزار و ۳۰۰ متر مربع تشکیل شده است. در این پروژه انواع واحد ها از تک خواب تا پنج خواب موجود می باشد. اندازه آپارتمان ها در این پروژه بین ۶۴ متر مربع تا ۲۶۰ متر مربع طراحی شده است.

واحد های ۱ + ۱ در پروژه در  ۶۴ تا ۷۲ متر مربع ، ۲ + ۱ در ۱۰۳ متر مربع ، ۳ + ۱ در ۱۳۳ تا ۱۵۷ متر مربع ، ۴ + ۱ در ۲۵۵ متر مربع ، ۴ + ۲ در ۲۵۵ متر مربع ، ۵ + ۱ در ۲۴۹ تا ۲۶۰ در متر مربع طراحی شده است. در این پروژه، باتوجه به نیاز ها واحد ها از نوع آپارتمان های معمولی، بالکن دار و دوبلکس موجود می باشند.

پروژه Nouvel Maltepe که از نظر موقعیت مکانی بسیار نزدیک به ساحل است و شما می توانید از ریبایی های دریای مارماره و جزایر پرنس لدت ببرید، این پروژه با قرارگیری در منطقه ای با قیمت بالا ، از چشم خریداران مسکن دور نمی ماند.

درباره شرکت سازنده خانه های فروشی در مال تپه:

شرکت ساختمانی AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT  به مدت سه نسل است که در زمینه املاک و مستغلات فعالیت دارد و با درنظر گرفتن نیازهای نسل سوم تاسیس گردیده این شرکت با دانش و زیرساخت قوی خود همچنان به ساخت پروژه های نوآورانه و عالی ادامه می دهد. این شرکت که اصل ارائه معیارهای زندگی معاصر و مدرن را در پیش گرفته است ، با کارها و تجارب دیرینه خود، در حال ساخت فضاهای زندگی برای نسل آینده است.

از فعالیت های عمرانی این شرکت می توان به آپارتمان های Meşelipark ، Meşelipark Apart و Meşelipark Gold ، Meşelipark Life ، Dream House و Dream Trio را نام برد.

نمای بیرونی مجتمع مسکونی NOUVEL

دسترسی های اصلی خانه های فروشی NOUVEL مال تپه

ایستگاه مترو مال تپه

۳۰۰ متر از ایستگاه مارمارای مال تپه فاصله دارد

مراکز خرید

مرکز خرید مال تپه پیازا پلازا حدود ۳ کیلومتر ، مسافت زمانی با رانندگی ۷ دقیقه   

مرکز خرید آنتالیوم مارمارا حدود ۴.۳ کیلومتر ، مسافت زمانی با رانندگی ۱۰ دقیقه

مرکز خرید هیلتون حدود ۶ کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۱۱ دقیقه 

فرودگاه

فرودگاه صبیحا گوکچن  ۲۰ کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۳۲ دقیقه

فرودگاه  جدید استانبول ۶۴ کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۵۶ دقیقه

اسکله

اسکله بستانچی ۶.۴ کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۳۲ دقیقه

اسکله کارتال ۷ کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۹ دقیقه

ایستگاه اتوبوس

۷۰۰ متر

اتوبان اصلی

۲.۵ کیلومتر

بیمارستان

بیمارستان عمومی مال تپه 2.9 کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۱۰ دقیقه

بیمارستان لطفی کردار کارتال 5.5 کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۱۲ دقیقه

دانشگاه

دانشگاه شهیر رکتور آفیس 3.5 کیلومتر، مسافت زمانی با رانندگی ۶ دقیقه

دانشگاه آجی بادام 10 کیلومتر ، مسافت زمانی با رانندگی ۱۸ دقیقه

امکانات مجتمع مسکونی NOUVEL

قیمت خرید خانه در استانبول مالتپه

فروش این خانه ها در مال تپه به پایان رسیده است ولی واحدهای دست دوم در این پروژه مناسب اقامت و دریافت شهروندی توسط ترک گشت موجود میباشد.
لطفا جهت دریافت قیمت های فروش بروز در این پروژه و یا سایر پروژه های صفر مال تپه با تیم مشاور املاک ما در ارتباط باشید.

شروع قیمت ها : ۱ میلیون و ۳۹۵ هزار لیر

 • واحد تک خواب(۱+۱)
  شروع قیمت ها از ۱میلیون و ۳۹۵ هزار لیر
  شروع متراژ ۶۴ مترمربع
 • واحد دو خواب(۱+۲)
  شروع قیمت ها از ۲ میلیون و ۲۰۳ هزار لیر
  شروع متراژ ۱۰۳ مترمربع
 • واحد سه خواب(۱+۳)
  شروع قیمت ها از ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار لیر
  شروع متراژ ۱۳۳ متر مربع
 • واحد چهار خواب(۱+۴)
  شروع قیمت ها از ۶ میلیون و ۱۶۰ هزار لیر
  شروع متراژ ۲۵۵ مترمربع
 • واحد پنج خواب(۱+۵)
  شروع قیمت ها از ۵ میلیون و ۹۷۰ هزار لیر
  شروع متراژ ۲۴۹ متر مربع

با پرداخت ۵۰% از مبلغ، سند خانه خود را تحویل بگیرید و مابقی را طی اقساط ۱۲ ماهه پرداخت نمایید.

نمای داخلی مجتمع مسکونی NOUVEL

تاریخ اتمام پروژه:

مجتمع مسکونی NOUVEL در سال ۲۰۲۱  به اتمام رسیده و  واحدهای موجود در این مجتمع، با شرایط اقساطی به مشتریان ترک گشت تحویل داده شده است.

وضعیت سند خرید خانه در استانبول مالتپه: تحویل گردید.

ویدیوی معرفی آپارتمان های فروشی در استانبول مالتپه

خرید خانه در استانبول مالتپه
4.9/5 - (29 امتیاز)
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله آسیایی, مالتپه

جزئیات

به روز شده در فوریه 13, 2024 در 11:37 ق.ظ
 • قیمت: شروع قیمت ها از 4,390,000لیر
 • متراژ ملک: 60 مترمربع
 • اتاق خواب: 1 ~ 5
 • سرویس : 1
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش
 • وضعیت ملک: با اشیاء, بدون اشیاء, پنج خواب, تک خواب, چهار خواب, دو خواب, سه خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht