آسان انتخاب کنید

توضیحات

چرا این ملک را خریداری کنید

 • آپارتمان فروشی با کیفیت بالا در چنگل کوی
 • موقعیت عالی در اسکودار در سمت آسیایی استانبول
 • سایت مسکونی با امکانات اجتماعی شگفت انگیز
 • آپارتمان های موجود تا پنج اتاق خواب
 • 800 متر با بسفر فاصله دارد

ویژگی های اصلی

 • زمین بسکتبال و پارک ورزشی در فضای باز
 • استودیوهای یوگا و رقص جداگانه
 • سیستم امنیتی 24 ساعته کار می کند
 • اتاق بخار ، سونا ، و حمام ترکی
 • سالن ورزشی کاملاً مجهز در محل

شرح ملک

این آپارتمان ها که در ساحل بسفر و منظره ای شگفت انگیز از استانبول واقع شده اند ، در منطقه چنگلکوی اسکودارقرار دارند و بهترین خانه هایی هستند که در این قسمت از طرف آناتولی پیدا خواهید کرد – قبل از فروش همه واحدها ، امروز سوال کنید.

با نگاهی به موقعیت بی نظیر به آن طرف دریای بسفر ، این املاک در چنگل کوی واقع شده اند و تنها چند دقیقه با امکانات روزمره از جمله بازارها ، رستوران ها و حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد و رفت و آمد در شهر فاصله دارند.

درباره پروژه و آپارتمان ها

این پروژه در زمینی به مساحت 5،731 مترمربع احداث شده است که از چهار بلوک آپارتمان و در کل 57 واحد تشکیل شده است. با توجه به زندگی خانوادگی ساخته شده ، خریداران می توانند از بین واحدهای دو تا پنج خوابه با طبقه بندی متفاوت انتخاب کنند. هر بلوک دارای هشت طبقه است و آپارتمان ها تا پایان ژانویه 2021 تکمیل می شوند.

این پروژه مجهز به امکانات اجتماعی شامل استخرهای شنای داخلی و خارجی ، فضاهای مخصوص تمرین ، مناطق استراحت و موارد دیگر است. این مجموعه 24 ساعت در روز کاملاً ایمن است و مکان های پارکینگ برای وسایل نقلیه در دسترس است. این سایت بیش از همه شرایط زندگی در طول سال را برآورده می کند.

در داخل ، تمام آپارتمان ها برای به حداکثر رساندن چشم اندازهای دریا و آسمان استانبول با پنجره های بزرگ ، صداهای بسفر را به اتاق نشیمن شما منتقل می کنند. هر ملک بالکن اختصاصی برای استراحت و گذراندن وقت با یکی از عزیزان دارد. خانه ها با عنوان سند آماده تحویل می شوند.

امکانات و ویژگی های آن شامل

 • استخر روباز و بسته برای لذت بردن
 • در محل کاملاً مجهز به سالن بدنسازی مدرن
 • استودیوهای یوگا و رقص جداگانه
 • اتاق بخار ، سونا ، و حمام ترکی
 • زمین بسکتبال و پارک ورزشی در فضای باز
 • سه طبقه پارکینگ برای همه وسایل نقلیه
 • سیستم امنیتی 24 ساعته کار می کند
 • و موارد دیگر….

قیمت و در دسترس بودن ملک

قیمت خانه های 2 + 1 خوابه در ابعاد 82 متر مربع و با قیمت 1،825،000 لیر برای فروش

قیمت خانه های 3 + 1 خوابه در ابعاد 109 متر مربع و در 2،262،500 لیر برای فروش

قیمت خانه های 4 + 1 خوابه در ابعاد 129 متر مربع و در 3،512،500 لیر برای فروش

قیمت خانه های 5 + 1 خوابه در ابعاد 313 متر مربع و در 11،606،200 لیر برای فروش

مکان در استانبول

این پروژه در سمت آسیایی استانبول در منطقه بسیار مسکونی و متقاضی چنگل کوی اسکودار واقع شده است. این خانه ها از دیدنی ترین منظره ها به سمت دریای بسفر ، 800 متر پیاده روی از ساحل فاصله دارند. در عرض چند دقیقه می توان از امکانات رفاهی ، سوپرمارکت و داروخانه استفاده کرد. حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد در مرکز شهر نزدیک است. چنگل کوی یک منطقه امن و دوستانه از استانبول است که محل اسکان چندین عمارت ساخته شده در دوره عثمانی در ترکیه است.

فاصله ها

0.8 کیلومتر از دریای بسفر فاصله دارد
3.0 کیلومتر از پل بسفر
4.5 کیلومتر از ایستگاه Marmaray Uskudar
4.5 کیلومتر از مرکز خرید زورلو فاصله دارد
5.0 کیلومتر فاصله از دانشگاه بوگازیچی
6.0 کیلومتر از پل FSM فاصله دارد
10 کیلومتر از تونل اوراسیا فاصله دارد
36 کیلومتری فرودگاه صبیحا گوکچن

اطلاعات درباره منطقه و اماکن توریستی اسکودار استانبول

اسکودار روبروی ضلع اروپایی شهر استانبول است و نه تنها صحنه ای استثنایی  بلکه  دروازه ای بین آسیا و اروپا و مخزن تاریخ تمدن امپراتوری عثمانی است.

اطلاعات درباره منطقه و اماکن توریستی اسکودار استانبول

اسم منطقه اسکودار را قبل از بازدیدم از استانبول شنیده بودم  نام آن به دلیل تاریخ غنی آن در دوره های تاریخی است که توسط سواران ، گردشگران و حتی مورخان در مورد زیبایی مکانی استثنایی که دروازه ای بین ۲ قاره ی آسیا و اروپا منتشر شده است.

ما در شرکت ترک گشت ، در متن زیر زیر ، در مورد همه جوانب یکی از زیباترین مناطق استانبول و مروارید محله های درجه یک آن صحبت خواهیم کرد ، به طوری که مقاله ما به سندی تبدیل می شود که این منطقه مهم تاریخی ، گردشگری و املاک و مستغلات آن را تعریف می کند.

اسکودار – موقعیت مکانی و اقلیم

منطقه اسکودار در استانبول در دره ای احاطه شده با تپه ها و در معرض دریا قرار دارد زیرا تنگه بسفر به دریای مرمره منتهی می شود ، منطقه اسکودار با مناطق کادیکوی ، عمرانیه و بیکوز احاطه شده است.

سرزمینها و تپه های آن اندکی از شمال به جنوب به سمت تنگه بسفر فرو می رود ، و در مرزهای آن تپه صفا بویوک چاملیجا (۲۶۸ متر بالاتر از سطح دریا) قرار دارد ، که روی آن مسجد چاملیجا (بزرگترین مسجد ترکیه) ساخته شده است ، و تپه چاملیجا کوچک (۲۲۹ متر از سطح دریا) ، که از برجسته ترین مراکز توریستی استانبول و کل ترکیه است.

اقلیم اسکودار از نظر شرایط آب و هوایی دریای مرمره از نظر دما معتدل است اما برخی از باد های سرد از بالکان به آن می رسد ، تابستان آن گرم و نسبتاً خوب است در حالی که زمستان آن بارانی است. میانگین دمای سالانه ۱۵ درجه سانتیگراد و میانگین بارندگی سالانه بین ۶۵۰ – ۷۰۰ کیلوگرم در متر مربع ، میانگین رطوبت سالانه ۷۵٪ است.

منطقه ساحلی اسکودار به دلیل باریک بودن شهرت دارد. ساحل اسکودار بین مناطقی که برای عموم آزاد شده و سایر مناطق بسته شده برای امکانات توریستی توزیع می شود.

اسکودار از نظر مناطق سبز یکی از ثروتمندترین مناطق استانبول است. مساحت آن ۳۶ کیلومتر مربع است و ۵۸۲ هزار نفر جمعیت دارد و ۶۶۶ نفر در ۳۳ محله توزیع شده اند که از طریق آن ۲،۵۰۱ جاده و کوچه از آن عبور می کنند.

در اینجا یک جدول از اسامی محله های آن آمده است:

اسم منطقه
محله آجی بادام
محله احمدیه
محله آلتینزاده
محله عزیز محمود هدی
محله باغچلی اولر
محله بارباروس
محله بیلربی
محله بولگورلو
محله برهانیه
محله جمهوریت
محله چنگل کوی
محله فراح
محله گوزل تپه
محله ایجادیه
محله کاندیلی
محله کیسیکلی
محله کیرازلی تپه
محله کوللی
محله کوزگونجوک
محله چاملیجای کوچک
محله کوچوک سو
محله کوپلوجه
محله محمد اکتیو ارسوی
محله میمار سینان
محله مرات رییس
مهله سالجاک
محلمه سلامیعلی
محله سلامیه
محله سلطان تپه
محله اونالان
محله والیدیی آتیک
محله یاوزترک
محله زینب کامیل

آموزش و بهداشت در منطقه اسکودار استانبول

با توجه به بخش آموزشی ، منطقه اسکودار در بین مناطق استانبول از جایگاه ویژه ای برخوردار است ، زیرا شبکه ای از ۸۶ مدرسه ابتدایی دولتی را در محلات خود ، ۲۲ مدرسه ابتدایی خصوصی ، ۱۶۸ مدرسه دولتی برای آموزش متوسطه ، ۱۰ مدرسه خصوصی برای آموزش متوسطه ، ۲۶ دبیرستان دولتی ، ۲۳ دبیرستان خصوصی ، ۱۸ خوابگاه دانشجویی ، ۱۴ مؤسسه آموزش خصوصی ، ۱۲ مؤسسه تدریس خصوصی ، یک دانشگاه دولتی و یک دانشگاه خصوصی تشکیل می دهد. .

سواحل اسکودار

همچنین منطقه اسکودار شامل شبکه گسترده ای از موسسات بهداشتی و بیمارستان هایی است که خدمات درمانی را تحت پوشش خود قرار می دهند که برخی از آنها بیمارستان های دانشگاهی تخصصی مانند بیمارستان قلب و عروق ، بیمارستان کودکان و غیره … مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی و کلینیک های پزشکی هستند.

املاک و مستغلات اسکودار و سرمایه گذاری در اسکودار

منطقه اسکودار یکی از مکان های منحصر به فرد در بخش آسیایی استانبول است زیرا در نزدیکی دریای مرمره قرار دارد و دارای منظره گسترده ای از بسفر و بخش اروپایی شهر استانبول است و این امر به آن اهمیت زیادی داده و آنرا به منطقه ای مرکزی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به دلایل مختلف تبدیل کرده است که مهمترین آنها عبارتند از:

جاذبه های گردشگری در اسکودار و تاریخچه اسکودار

اسکودار به طور کلی یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول  و قدیمی ترین منطقه در بخش آسیایی شهر استانبول است.

در دوران امپراتوری عثمانی ، اسکودار یکی از مناطقی بود که بسیاری از سلاطین کاخ های خود را ، علاوه بر مساجد ، حمام ها ، بازارها و سایر مراکز بنا می کردند ، اکنون با بناهای تاریخی بسیار با اهمیت فراوان می باشد. از این رو به عنوان سمبل جهانی استانبول و ترکیه به این ترتیب مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت و ارزش سرمایه گذاری در آن به حداکثر میزان افزایش یافته است.

نحوه رفتن به اسکودار

مهمترین جاذبه های تاریخی و توریستی در اسکودار استانبول:

 • کیز کولسی ( قلعه دختر)
 • پل شهدای ۱۵ ژوئیه
 • کوللی عسکری لیسسی (دبیرستان نظامی کوللی)
 • بیلربی سرایی (کاخ بیلربی)
 • میهیرماه سلطان جامی (مسجد میهیرماه سلطان)
 • شمسی پاشا جامی (مسجد شمسی پاشا)

حمل و نقل در اسکودار

از نظر جغرافیایی ، اسکودارر در وسط شهر استانبول قرار دارد و یکی از ایستگاه های مرکزی برای حمل و نقل دریایی و زمینی در نظر گرفته شده است ، زیرا ارتباط بین قسمت های اروپایی و آسیایی استانبول را فراهم می کند ، همچنین یکی از ایستگاه های مترو مارمارای را دارد. که هر دو بخش از شهر استانبول را به هم وصل می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما قطار گبزه- هالکالی را که باعث افزایش قیمت ملک در هر دو بخش می شود بخوانید.

در این راستا ، شاید مهمترین چیز در اسکودار این واقعیت باشد که در یکی از دو طرف پل تنگه بسفر واقع شده است که اخیراً به نام “پل شهدای ۱۵ ژوئیه” نامگذاری شده است و این یکی از مهمترین و مشهورترین مسیرهای حمل و نقل در ترکیه و جهان است. این منطقه درمکانی مرکزی قرار دارد و این امری حیاتی در افزایش ارزش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات  است. می توان این مسئله را به وضوح در هنگام جستجوی آپارتمان های فروشی در اسکودار ، به ویژه در سالهای اخیر مشاهده کرد.

بازارهای اسکودار

چگونه می توانم به اسکودار بروم؟

با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می توان از قسمت اروپایی شهر به منطقه اسکودار رسید که مهمترین آنها عبارتند از:

 • خط مترو مارمارای که زیر بسفر جریان دارد و ضلع اروپایی و آسیایی شهر استانبول را به هم وصل می کند.
 • قایق های دریایی که از بندر مشهور امینونو به بندر اسکودار عزیمت می کنند و یک سفر دریایی شگفت انگیز را به سمت بهترین رستوران های اسکوودار فراهم می کنند که گردشگران به آنجا می روند تا علاوه بر منظره ساحل اوسکودار مشرف به قسمت اروپایی شهر استانبول و همچنین هتل های درجه یک اسکودار از غذاهای خوشمزه آن نیز لذت ببرند.
 • اگر می خواهید با ماشین شخصی خود به اسکودار بروید ، می توانید از طریق تونل دریایی مارمارا یا از طریق پل بسفر ، که امروز به عنوان پل شهدای ۱۵ ژوئیه شناخته می شود ، استفاده کنید.

قیمت آپارتمان ها در منطقه اسکودار استانبول

شکی نیست که سابقه فروش املاک و مستغلات و همچنین میانگین فروش ماهانه و سالانه به عنوان مثال ، در افزایش ارزش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نقش بزرگی بازی می کنند. اگر به فروش آپارتمان در اسکودار نگاه کنیم ، می بینیم که در سال های اخیر طبق آخرین آمار رسمی ، به میانگین فروش ۳۵۰ آپارتمان در هر ماه رسیده اند. این تعداد نشانه بارزی از افزایش زیاد تقاضا برای املاک و مستغلات و ویلاهای اسکودار است که سال به سال در حال افزایش است. بهترین مدرک برای نشان دادن افزایش قیمت هر متر مربع آپارتمان های مسکونی و املاک و مستغلات در منطقه اسکودار نمودار زیر است:

توسعه شهری در منطقه اسکودار استانبول

منطقه اسکودار به دلیل اهمیت تاریخی ، موقعیت مکانی بی نظیر و افزایش تقاضای گردشگران و تعطیلات ، همواره مورد توجه دولت ترکیه بوده و این امر در حمل و نقل عمومی و خدمات شهری که این منطقه دارد علاوه بر این نقاط دیدنی معروف مشهود است.

بخش آسیایی استانبول

اهمیت موقعیت آن باعث جذب سرمایه گذاری های بیشتر در بخش ساخت و ساز شده و آن را به یکی از مهمترین مراکز میزبان لوکس ترین پروژه های مسکونی و تجاری در استانبول تبدیل کرده است.

منطقه اسکودار استقلال اداری و شهرداری خاص خود را دارد که با انجام چندین پروژه مهم عمومی این منطقه را توسعه می دهد تا همیشه به بهترین شکل ممکن به نظر برسد.

5/5 - (14 امتیاز)
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله آسیایی, اسکودار

جزئیات

به روز شده در ژوئن 5, 2021 در 11:34 ق.ظ
 • قیمت: شروع قیمت از 1لیر
 • متراژ ملک: 82 مترمربع
 • اتاق خواب ها: 2~5
 • سرویس : 1~3
 • پارکینگ: 1
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش
 • وضعیت ملک: پنج خواب, چهار خواب, دو خواب, سه خواب

املاک مشابه

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht