آسان انتخاب کنید

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر

 • اجاره 35,000لیر
 • 5,000لیر/آیدات
وادی استانبول

توضیحات

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر قرارداد سالیانه اجاره ۳۵۰۰۰ لیر دپوزیت ۷۰۰۰۰ لیر آیدات ۴۰۰۰ کل اجاره باید پیش پرداخت شود

این واحد برای اجاره دیگر موجود نمی باشد لطفاً جهت بازدید از واحد های به روز با ما در ارتباط باشید.

برای بازدید فایل های به روز لطفاً اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

https://www.instagram.com/turkgasht/

لطفاً در نظر داشته باشید طبق قوانین جدید کشور اجاره آپارتمان در منطقه اسنیورت و فاتح اقامت به افراد سال اولی داده نمی شود.

برای اجاره سالیانه آپارتمان در استانبول متقاضی حتماً باید در استانبول حضور داشته باشد زیرا اعتبار فایل ها فقط ۲۴ ساعت است.

اجاره سالیانه در استانبول از راه دور در بیشتر مواقع به دلیل انتخاب بر اساس عکس نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد.

لذا توصیه می گردد که برای اجاره سالیانه در استانبول حداقل یک هفته تا ۱۰ روز مکانی را اجاره کوتاه مدت کنید تا با خیال راحت به بازدید و انتخاب خانه مورد نظر بپردازید.

همچنین اخیراً به علت مشکلات فراوانی که خارجی ها در اجاره خانه در استانبول به وجود آوردن اکثر مالک ها حداقل ۶ ماه تا یکسال اجاره را به صورت پیش می خواهند لطفاً برای این شرایط آمادگی داشته باشید.

وادی استانبول Vadistanbul یکی از بزرگترین و لوکس ترین شهرک های مسکونی، تجاری و اداری استانبول می باشد. این شهرک زیبا و مجهز، با امکانات رفاهی بسیار و کاملی که دارد، شامل سه منطقه Vadistanbul Teras وادی استانبول تراس، Vadistanbul BULVAR وادی استانبول بلوار و Vadistanbul PARK وادی استابول پارک می شود.

Vadistanbul Teras وادی استانبول تراس، در زمینی به مساحت 51000متر مربع ساخته شده است. این منطقه دارای هشت بلوک، واحدهای یک تا پنج خوابه دوبلکس و هزار و هشتصد متر مربع پارکینگ می باشد.

Vadistanbul BULVAR وادی استانبول بلوار، در زمینی به مساحت 86000متر مربع ساخته شده است. این منطقه دارای 9بلوک اداری با 180000متر مربع زیربنا، 760متر مربع Shopping Street، شش هزار متر مربع Shoping Center، بیست و پنج هزار متر مربع هتل، 103000 متر مربع پارکینگ می باشد.

Vadistanbul PARK وادی استابول پارک، در زمینی به مساحت 74000متر مربع، ساخته شده است. این منطقه دارای 804 واحد اداری و مسکونی در صد و بیست هزار متر مربع زیربنا، بیست و دو هزار متر مربع Shoping Center و 3700متر مربع پارکینگ می باشد.

وادی استانبول Vadistanbul با 1,350,000 متر مربع وسعت ساخت و ساز، یکی از بزرگترین پروژه های ترکیبی شهر استانبول با کاربری های مختلف مسکونی، اداری، تجاری، هتل و مراکز خرید می باشد.

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر

وادی استانبول Vadistanbul در کل در زمینی به مساحت 424000 متر مربع ساخته شده است. این شهرک بسیار مدرن و اعیانی، شامل سه منطقه Teras ، Bulvar و Park با 1915 واحد آپارتمان اداری و مسکونی، 103000 متر مربع Shoping Center، خیابانی با نام Shopping Street با طول 760 متر پر از مغازه هایی با اجناس مختلف و برندهای روز دنیا، 300000 متر مربع فضای اداری کاملا مجهز، 20000 متر مربع واحدهای اداری و مسکونی لوکس، 25500 متر مربع هتل پنج ستاره می باشد.

همجواری وادی استانبول Vadistanbul با جنگل سرسبز بلگراد، آب و هوایی عالی و منظره ای بسیار رویایی را برای ساکنین این شهرک، به ارمغان آورده است.

دسترسی های آسان وادی استانبول به بزرگراه های TEM ، E5 و مارمارای شمالی و نزدیکی به ایستگاههای حمل و نقل عمومی، جزو برتریهای ویژه شهرک وادی استانبول Vadistanbul نسبت به سایر پروژه ها می باشد.

زندگی در وادی استانبول Vadistanbul یعنی زندگی در کنار تمام امکانات رفاهی لازم و جذاب و لوکس! این شهرک، مکانی سرشار از شادی، رفاه، لذت، تفریح و سلامت می باشد. مهد کودك های مجهز، ترن هوایى متصل به خط اصلی متروی استانبول، بازارها و مغازه های فراوان، پارك، فضای سبز، استخر، کافه و مراکز خرید بسیار لوکس، بخشی از امکانات و امتیازات وادی استانبول Vadistanbul می باشند.

شهرک وادی استانبول Vadistanbul دارای اولین ریل ھوایی خصوصی در کشور ترکیه می باشد. ریل هوایی که علاوه بر افزودن به جاذبه های این شهرک، ایستگاه مترو سیران تپه Seyrantepe را که یکی از شریانهای اصلی متروی شهر استانبول می باشد را به ایستگاه موجود در منطقه وادی استانبول بولوار متصل می کند.
شهرک وادی استانبول Vadistanbul تمام نیازهای لازم برای داشتن یک زندگی آرام و مرفه را برای ساکنین خود فراهم کرده است. وجود رودخانه سعدآباد در شهرک وادی استانبول Vadistanbul که آب دریا از تنگه بُسفُر درون آن جاری می شود، جلوه و زیبایی خاصی به این شهرک داده است.

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر

یکی از اهداف سازندگان شهرک وادی استانبول Vadistanbul سازگاری این شهرک با محیط زیست بوده است. 212,000 مترمربع فضای سبز موجود در شهرک وادی استانبول Vadistanbul ثابت می کند که چقدر این پروژه، به یکی از اهداف اصلی خود، یعنی سازگاری این شهرک با محیط زیست پایبند بوده است.

وادی استانبول Vadistanbul علاوه بر واحدهای مسکونی فوق العاده، واحدهای اداری بسیار مجهزی نیز ساخته شده است تا علاوه بر زندگی آرام، کار و تجارت نیز در این شهرک، به بهترین و مدرن ترین شکل در جریان باشد.

وادی استانبول Vadistanbul بزرگترین مجتمع اداری کشور ترکیه با 300,000 متر مربع واحدهای اداری ساخته شده با آخرین استانداردهای روز جهان، می باشد. واحدهای اداری وادی استانبول در خیابانی با نام Shopping Street که یک ھتل 5 ستاره بسیار مدرن و مجهز نیز در همان خیابان قرار دارد، ساخته شده اند.

اجاره خانه مبله سالانه در وادی استانبول منطقه ساریر قرارداد سالیانه اجاره ۳۵۰۰۰ لیر دپوزیت ۷۰۰۰۰ لیر آیدات ۴۰۰۰ کل اجاره باید پیش پرداخت شود

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • محله اروپایی, ساریر, ماسلاک

جزئیات

به روز شده در می 9, 2024 در 3:35 ب.ظ
 • قیمت: اجاره 35,000لیر
 • متراژ ملک: 75 مترمربع
 • اتاق خواب: 1
 • اتاق ها: 2
 • سرویس : 1
 • نوع ملک: آپارتمان, اجاره سالیانه
 • وضعیت ملک: با اشیاء, تک خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht