آسان انتخاب کنید

اجاره آپارتمان در بشیکتاش استانبول سالیانه فول فرنیش

 • اجاره 30,000لیر
 • 1,000لیر/آیدات
بشیکتاش

توضیحات

اجاره آپارتمان در بشیکتاش استانبول سالیانه فول مبله

اجاره آپارتمان در بشیکتاش استانبول سالیانه فول مبله در بهترین محله این منطقه اجاره ۳۰۰۰۰ لیر آیدات ۱۰۰۰ لیر نیاز به کفیل دارد دارای امکانات کامل رفاهی و امنیتی

این واحد برای اجاره دیگر موجود نمی باشد لطفاً جهت بازدید از واحد های به روز با ما در ارتباط باشید.

برای بازدید فایل های به روز لطفاً اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

https://www.instagram.com/turkgasht/

لطفاً در نظر داشته باشید طبق قوانین جدید کشور اجاره آپارتمان در منطقه اسنیورت و فاتح اقامت به افراد سال اولی داده نمی شود.

برای اجاره سالیانه آپارتمان در استانبول متقاضی حتماً باید در استانبول حضور داشته باشد زیرا اعتبار فایل ها فقط ۲۴ ساعت است.

اجاره سالیانه در استانبول از راه دور در بیشتر مواقع به دلیل انتخاب بر اساس عکس نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد.

لذا توصیه می گردد که برای اجاره سالیانه در استانبول حداقل یک هفته تا ۱۰ روز مکانی را اجاره کوتاه مدت کنید تا با خیال راحت به بازدید و انتخاب خانه مورد نظر بپردازید.

همچنین اخیراً به علت مشکلات فراوانی که خارجی ها در اجاره خانه در استانبول به وجود آوردن اکثر مالک ها حداقل ۶ ماه تا یکسال اجاره را به صورت پیش می خواهند لطفاً برای این شرایط آمادگی داشته باشید.

اطلاعات درباره زندگی و سرمایه گذاری در منطقه بشیکتاش استانبول

۱. اطلاعات در مورد منطقه بشیکتاش در استانبول

منطقه بشیکتاش استانبول یکی از مناطق معتبر در این شهر دو قاره ای است ، به دلیل کاخ های مجلل و بسیاری از مساجد عثمانی و همچنین موزه های تاریخی آن یکی از مهمترین مقاصد گردشگری برای افراد داخل و خارج از ترکیه است. گالری های مختلف هنری  و بازارهای پر جنب و جوش  ، به ویژه بازار معروف ماهی و رستوران هایی که در تهیه غذاهای دریایی تخصص دارند ، همچنین نباید این موضوع را فراموش کرد ، تمامی فعالیت های استانبول شامل سرمایه گذاری ، تجاری و مسکونی در این منطقه بسیار پر جنب و جوش است.

۲. منطقه بشیکتاش در کجای استانبول واقع شده است؟

منطقه زیبای بشیکتاش بین مناطق کاباتاش و اورتاکوی واقع شده است ، منطقه بشیکتاش بعد از منطقه معروف تکسیم به عنوان دومین مرکز استانبول در نظر گرفته می شود ، همچنین منطقه بشیکتاش استانبول دارای مناظر جذاب از تنگه باشکوه بسفر دربخش اروپایی این شهر است  و فعالیت های تفریحی و فرهنگی لذت بخش را با سایر مناطق گردشگری در استانبول کامل کرده و در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

۳. چگونگی رسیدن به بندر بشیکتاش:

منطقه بشیکتاش یکی از مراکز مهم در استانبول است ، زیرا دومین مرکز بزرگ برای این شهر دو قاره ای محسوب می شود ، برای رسیدن به این منطقه و بندر آن راه های زیادی موجود است ، زیرا وسایل حمل و نقل زیادی مانند اتویوس و مینی بوس وجود دارد که به این منطقه منتهی می شوند. همچنین می توان با تاکسی مشترک و دلموش علاوه بر قایق ها و کشتی های دریایی که بندر این منطقه را به چندین منطقه از بخش آسیایی استانبول مانند کادیکوی ، اسکودار و غیره متصل می کنند ، بروید.

۴. فاصله بشیکتاش تا تکسیم چقدر است؟

منطقه معروف بشیکتاش تنها چند دقیقه با مشهورترین منطقه تکسیم فاصله دارد زیرا مسافت بین آنها کمتر از ۳.۲ کیلومتر است و بسیاری از وسایل حمل و نقل عمومی از ایستگاه آکارتلار تا ایستگاه تکسیم راه اندازی شده است ، همچنین با پیاده روی لذت بخش حدودا سی تا سی و پنج دقیقه  می توان از بشیکتاش به تکسیم و بلعکس رفت.

۵. مزایای زندگی در منطقه بشیکتاش استانبول

این منطقه به دلیل اینکه یکی از مناطق کلیدی استانبول محسوب می‌شود، دارای مزیت‌هایی است که در همه جا یافت نمی‌شود. به عنوان دومین مرکز مهم و پرجنب و جوش شهر، اهمیت آن با قرار گرفتن در کنار یکی از مهم‌ترین و زیباترین تنگه‌های آبی جهان، تنگه بسفر، دوچندان می‌شود. این منطقه همچنین میزبان چندین بنای تاریخی برجسته است، از جمله کاخ دلماباغچه که یکی از نمادهای برجسته بشیکتاش در استانبول است. علاوه بر موزه دریایی، بازارهای متنوعی نیز در این منطقه وجود دارد که نیازهای مردم را برآورده می‌سازد.

۶. زیباترین مکان های منطقه بشیکتاش

منطقه بشیکتاش شامل برخی از مهمترین بناهای تاریخی عثمانی و مهمترین مناطق دیدنی و تفریحی در ترکیه از جمله کاخ دلمباغچه است که یکی از مهمترین کاخ های استانبول است و از سال ۱۸۵۶ تا ۱۹۹۲ مرکز اصلی اداری دولت عثمانی بوده است  که موازی منطقه اسکودار حاوی کاخ ییلدیز است که با نام سلطان عثمانی عبد الحمید دوم همراه است. این منطقه دارای بسیاری از ویژگی های خاص دیگر است که ویژگی های تاریخی را با ویژگی های مدرن ترکیب می کند و به آن تنوع شگفت انگیزی می بخشد.

۷. پارک ییلدیز در بشیکتاش

پارک ییلدیز در منطقه بشیکتاش استانبول است که در آن صدها درخت ، گیاه و گل رز از سرتاسر جهان جمع آوری شده ، مشهور است که در طول بهار به این پارک جلوه ای جذاب می بخشد و به طور چشمگیری همه بازدیدکنندگان خود را خوشحال می کند و همچنین نزدیک به کاخ زیبا ییلدیز  در ساحل بسفر قرار دارد.

بشیکتاش

۸. ساحل بشیکتاش

ساحل بشیکتاش یکی از مکانهای دیدنی منطقه است و به همین دلیل منطقه بشیکتاش استانبول علاوه بر بناهای تاریخی ، کاخ ها و باغ های خود ، بازدید کنندگان ، گردشگران و دوستداران زیبایی و مناظر جذاب را به خود جلب می کند. این منطقه در ضلع اروپایی شهر درخشان استانبول واقع شده و مشرف به بسفر زیبا است و از آنجایی که این منطقه از نظر اهمیت به عنوان مرکز دوم استانبول بعد از منطقه تکسیم قرار گرفته ، ساحل و جاذبه های گردشگری  آن در کنار بندرهای خود از اهمیت بیشتری برخوردار شده اند.

۹. بازار بشیکتاش در استانبول

بازار بشیکتاش یکی از بازارهای معروف استانبول به حساب می آید ، در آنجا می توانید سبزیجات و میوه هایی را با ارزانترین قیمت خریداری کنید ، این بازار علاوه بر حبوبات انواع مختلفی از میوه و سبزیجات را نیز ارائه می دهد ، همچنین انواع کالاهایی مانند پوشاک ، محصولات چرمی و غیره ، این بازار نیز یک بازار متحرک است ، به این معنی که  در یک روز خاص  در نقاط مختلف بیشیکتاش استانبول برگزار می شود.

۱۰. مزایای سرمایه گذاری در منطقه بشیکتاش

با توجه به موقعیت حیاتی بشیکتاش در شهر دو قاره ای ، استانبول و به دلیل آنکه در این منطقه کاخ ها ، موزه ها و مساجد عثمانی قرار دارند و به دلیل داشتن باغ های معروف ، رستوران های مجلل و بازارهای معروف ، علاوه بر این آنچه به این منطقه شهرت خوبی داده  مرکز دوم استانبول است ، همه این دلایل باعث شده تا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در منطقه بشیکتاش به یک سرمایه گذاری امن و موفق تبدیل شود ، همچنین حضور مدارس ، بیمارستان ها و دانشگاه ها میزان موفقیت سرمایه گذاری را ارتقا داده اند.

۱۱. مزایای خرید آپارتمان در بشیکتاش

خرید آپارتمان در بشیکتاش اهمیتی فراتر از خرید در استانبول پیدا کرده است. ارزش املاک در این منطقه به طور مداوم در حال افزایش است، که این امر فرصت‌های سرمایه‌گذاری موفق را بهبود می‌بخشد. بسیاری از افراد به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد، مراکز خدماتی، امکانات گردشگری حیاتی و پتانسیل توسعه مالی که این منطقه ارائه می‌دهد، تمایل به زندگی در بشیکتاش دارند.

اجاره آپارتمان در بشیکتاش استانبول سالیانه فول مبله در بهترین محله این منطقه اجاره ۳۰۰۰۰ لیر آیدات ۱۰۰۰ لیر نیاز به کفیل دارد دارای امکانات کامل رفاهی و امنیتی

4.6/5 - (15 امتیاز)
 • شهر استانبول
 • محله اروپایی, بشیکتاش, مرکز شهر

جزئیات

به روز شده در می 9, 2024 در 3:26 ب.ظ
 • قیمت: اجاره 30,000لیر
 • متراژ ملک: 180 مترمربع
 • اتاق خواب ها: 3
 • اتاق ها: 4
 • سرویس ها: 2
 • نوع ملک: آپارتمان, اجاره سالیانه
 • وضعیت ملک: با اشیاء, سه خواب

املاک مشابه

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht