آسان انتخاب کنید

ویلا

بهترین قیمت ویلا در استانبول، خرید ویلا در استانبول، خاصترین خانه ویلایی در استانبول و اجاره خانه ویلایی در استانبول با ترک گشت

خرید و اجاره ویلا در استانبول

همه می دانند که استانبول مملو از فرصت های جذاب املاک و مستغلات است و آپارتمان ها به طور کلی بازار مسکن را تسخیر می کنند ، تعدادی ویلا با کیفیت بالا برای فروش در مرکز استانبول و حومه وجود دارد. ما در ترک گشت بهترین ویلا های فروشی در استانبول با باغ های بزرگ ، استخرهای شنای خصوصی و سایر امکانات لوکس را برای کسانی که به دنبال تأسیس خانواده در ترکیه هستند انتخاب می کنیم. قیمت ها در استانبول مطلوب با نرخ باورنکردنی (در سال 2015 به طور متوسط 15٪) در حال افزایش هستند و در 5 – 8 سال آینده ادامه دارد. بازده اجاره برای خانه های استانبولی نیز زیاد است و بسته به موقعیت مکانی شما ، ویلا در استانبول می تواند هر ساله تا 7٪ از درآمد اجاره برخوردار شود.

 

هزینه خرید ویلا در استانبول چقدر است؟

از آنجا که ویلاهای استانبول به طور کلی در مناطق مسکونی استانبول ترکیه ساخته نمی شوند ، یکدست نیستند و از لحاظ شخصیت بی نظیر هستند. ویلا در استانبول به طور کلی امور بزرگ و حداقل چهار اتاق خواب است. ویلاهای قدیمی استانبول به سبک عثمانی نوسازی شده در مرکز شهر برای ابتدایی ترین قیمت از حدود 1 میلیون یورو شروع می شود و برای خانه های عمارت یالی جلوی بسفر تا چند صد میلیون یورو شروع می شود. می توان در حومه استانبول خانه ای معقول را از حدود 300000 یورو انتخاب کرد. جزیره پرنسس برای کسانی که خواهان بهترین زندگی هر دو جهان هستند – هر دو شهر و روستا – ویلاهای کنار ساحل در استانبول را ارائه می دهد.

خریداران ویلا در استانبول می توانند انتظار قیمت وامکانات کاملا متفاوتی از بازار املاک و مستغلات ترکیه را داشته باشند. از عمارت های ساحلی یالی در بسفر تا ویلاهای مجلل استانبول با استخرهای اختصاصی ، باغ های محوطه سازی شده و آخرین دکوراسیون و طراحی خانه ، نمونه کارها همیشه ارائه می شود. لیست های ما شامل ویلا برای فروش در استانبول آسیایی ، همچنین در سمت اروپایی در بسیاری از محله های ساحلی و داخلی است.

خرید ویلا در استانبول از کجا؟

بودجه شما عامل مهمی در تصمیم گیری در مورد خرید خواهد داشت. در ساحل بسفر خانه ویلاهای مجلل بسیاری برای فروش وجود دارد که به عمارت های یالی معروف هستند. بیشتر این عمارتهای باشکوه مربوط به دوران عثمانی بوده و در وضعیت نگهداری قرار دارند. از این رو آنها به میلیون ها دلار فروخته می شوند و یکی از گران ترین بازارهای املاک و مستغلات در جهان هستند. محله هایی با سبد لوکس شامل Uskudar ، Sariyer ، Emirgan ، Tarabya و Ortakoy هستند.

همانطور که استانبول بازار املاک و مستغلات خود را دوباره بازسازی می کند ، مناطق خاصی به عنوان مقصد محبوب خریداران در حال ظهور است و بویوک چکمجه یکی از آنها است. و شامل خانه های یک تا شش خوابه ، صفر و فروش اختصاصی ، کلید آماده و فروش مجدد است. با مجموعه ای متنوع از قیمت ها ، مضامین معماری ، اندازه ها و موارد دیگر ، این یک مقصد عالی برای خریداران ارزان قیمت و لوکس است که به دنبال ویلا هستند.

امکانات فضای باز زندگی در ویلا برای فروش در استانبول

اگر اقامتگاه خصوصی می خواهید ، ویلا با استخر و باغ خود را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، یک موضوع مشترک که در بسیاری از مناطق ظاهر می شود ، امکانات سیته در مجتمع های دردار است. امکانات رفاهی مشترک شامل استخرهای شنای المپیک ، سالن های بدن سازی ، سونا ، امنیت محل ، باغ های محوطه سازی شده ، سرایدار و خدمات دربان است. همه مالکان برای نگهداری از خود هزینه تعمیر و نگهداری را پرداخت می کنند و از آنها بدون دردسر لذت می برند. این نوع مجتمع ها همچنین برای کسانی که می خواهند با خرید اجاره بدهند و از اجاره تعطیلات درآمد کسب کنند ایده آل است.

شروع جستجوی ویلا در استانبول

نمونه کارهای ویلا برای فروش در استانبول شامل تمام اطلاعات برای شروع جستجو از راحتی خانه شما است. از جمله ویژگی های اصلی ، دلایل برجسته بودن خانه ، عکس ها و توضیحات کلی ، ما همچنین در مورد محله محلی و منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد صحبت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر از جمله نمونه برنامه های پرداخت ، جزئیات نحوه خرید ملک در ترکیه ، و چه می توانید در مورد املاک و مستغلات ترکیه بدانید ، از فرم درخواست استفاده کنید یا امروز با ما تماس بگیرید.

قرار ملاقات برای مشاهده ویلا های استانبول را ترتیب دهید

برای تنظیم قرار ملاقات برای مشاهده ویلا های فروشی در استانبول به دفتر ما در استانبول مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. متناوباً ، برای خریداران املاک خارج از کشور ، سفرهای مشاهده ما مورد توجه خواهد بود. فقط پروازها و هتل خود را رزرو کنید و زمان آمدن را به ما اطلاع دهید. پس از ورود و استقرار ، ما جلسه خواهیم گرفت تا در مورد بودجه شما ، و آنچه شما به دنبال آن هستید ، بحث کنیم. اگر از منطقه مورد نظر برای خرید مطمئن نیستید ، ما شما را با یک تور آشنا خواهیم کرد تا با محله های ایده آل ، مدارس ، ارتباطات حمل و نقل ، مغازه ها و موارد دیگر آشنا شوید. هنگام مشاهده ویلا در استانبول ، ما شما را در هر مرحله از مراحل خرید راهنمایی می کنیم.

89 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه