آسان انتخاب کنید

فروش

خرید ملک در استانبول ترکیه

به دنبال طیف وسیعی از املاک و مستغلات استانبول هستید؟ شما به جای درست آمده اید. املاک ترکیه راهنمایی و مشاوره مستقلی در مورد تمام پروژه های موجود در تمام نقاط استانبول ارائه می دهد. ما تا کنون بزرگترین نمونه کارها از برنامه های جدید ، ساخت و ساز و فروش مجدد املاک در دو طرف اروپایی و آسیایی استانبول را داریم. ما به عنوان یک سهامدار عمده در بازار املاک و مستغلات استانبول ، کمترین قیمت ممکن و بهترین شرایط را داریم. به راحتی از دفاتر استانبول ما بازدید کرده و با مشاوران مجرب ما در مورد نیازهای خود صحبت کنید. اولویت شماره یک ما همیشه این است که مطمئن شوید بهترین گزینه های زندگی و سرمایه گذاری را برای شما پیدا کرده ایم ، اگر می خواهید ملکی را برای فروش در استانبول بخرید ، مطمئن خواهیم بود که شما را مطابق با معیارهای خود نگه داریم.

خانه های استانبول به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

1.اقامتگاه های لوکس با مدیریت خوب و مارک دار ، به طور کلی در مجتمع های برج بلند با مراکز خرید ، رستوران ها ، بسیاری از امکانات دیگر زیر یک سقف و یک برچسب قیمت شیب دار ساخته شده است. در خط مقدم این فعالیت مناطقی در مرکز و نزدیک به مناطق تجاری شهر مانند شیشلی ، مجیدیه کوی و لونت قرار دارند.

2.بلوک های آپارتمانی قدیمی تر به سبک ترکی استانبول با امکانات بسیار کم ، اما در برخی از بهترین نقاط استانبول. بسته به مکان و کیفیت ، اینها می توانند برچسب های قیمت نسبتاً بالایی را ارائه دهند. در مقایسه با رزیدانس های جدید ساخته شده و برج های لوکس ، این موارد بسیار اساسی است و در مدیریت و امکانات خدمات کمی ارائه می شود. با گفتن این موارد ، آنها به طور کلی خانه های اصلی مانند خانه های کنار بسفر با مناظر شگفت انگیز ، آپارتمان های بزرگ در نیشانتاشی ، شیشلی و اکثر آپارتمان های ببک هستند که از گرانترین املاک استانبول هستند.

3.خانه های غیرمجاز تقریباً در تمام گوشه و کنار استانبول حتی در کنار برخی از معتبرترین آدرس های شهر یافت می شود. اینها عموماً املاک غیرقانونی در بالای تپه ها و خیابانهای فرعی ساخته شده اند. آنها معمولاً در شرایط بسیار نامناسبی به سر می برند و اکثر آنها اسناد رسمی مناسبی ندارند. از سال 2005 ، دولت ترکیه تحت ابتکاری به نام این نوع املاک را هدف قرار داده است

تعداد زیادی از تحولات جدید املاک و مستغلات در استانبول ظاهر شده است . اینها قیمت کمتری دارند و درآمد اجاره آنها در حدود 5٪ در سال است. این واحدها در حدود 50000 یورو برای یک واحد 1 خوابه شروع می شود ، به طور کلی حدود 1500 تا 2000 دلار در هر متر مربع. این را با یک خانه لوکس در شیشلی مقایسه کنید ، جایی که به راحتی باید بیشتر از 10 هزار دلار هر متر مربع هزینه کنید و جذابیت این حومه شهر بیش از حد به دلیل قیمت پایین مشهود است. علاوه بر این ، کیفیت برخی از اقامتگاه های ساخته شده در این مناطق جای هیچ گونه خواسته ای را ندارد. با بهبود شبکه های حمل و نقل مانند Metrobus و سیستم مترو که در حال گسترش است ، این شهرک های جدید اقماری اکنون بسیار قابل تغییر تر از گذشته هستند و به سرعت در استانبول بزرگ ادغام می شوند.

استانبول که تقریباً 16 میلیون نفر زندگی می کند ، قابلمه ذوب صدها ملیت و مذهب مختلف که با هم در یک چیز مشترک است – تمایل به استفاده از هر چیزی که این شهر باورنکردنی ارائه می دهد – به ویژه املاک و مستغلات استانبول. استانبول پویا یکی از مهمترین قطب های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی نیمکره شمالی است. ارزش فروش املاک استانبول بین سالهای 2004 و 2012 بیش از 240٪ افزایش یافته است ، و شهرت خود را برای پیشرفتهای با کیفیت بالا می کند.

 

557 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه