آسان انتخاب کنید

تجاری

املاک تجاری در ترکیه برای فروش

با رشد اقتصاد ترکیه ، فرصت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گسترده تجاری این کشور نیز افزایش می یابد ، چه این یک رستوران با کیفیت عالی برای خرید، خرده فروشی های مارک دار ، فروشگاه های محلی یا سایر مشاغل درجه یک در ترکیه باشد که برای سرمایه گذاری دوست دارید . املاک تجاری برای خرید در ترکیه فرصتی برای پیوستن به تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران است که به دنبال فرصتی برای هدایت سرمایه خود به یک اقتصاد امن و اقتصادی هستند و همچنین افرادی که به دنبال شرکت های تاسیس شده و فرصتی برای راه اندازی و اداره مشاغل شخصی خود در ترکیه.
بیشتر فرصت های تجاری ما در مناطق اصلی استانبول واقع شده است که دارای سابقه طولانی بوده و آنها را به سرمایه گذاری های آماده تبدیل می کند ، با این حال ، ما همچنین تجارت را در سراسر کشور تأمین می کنیم و بررسی دقیق مالکیت تجاری در ترکیه را انجام می دهیم که ما اتفاقاً در وب سایت خود لیست می کنیم.

هزینه املاک تجاری برای خرید در ترکیه چقدر است؟

تعدادی از املاک تجاری اثبات شده در ترکیه وجود دارد که در تمام طول سال درآمد خوبی برای صاحبان آنها به همراه دارد – به عنوان مثال ، ساختمان های عمده فروشی ، که شامل بلوک های آپارتمانی و واحدهای خرده فروشی مانند فروشگاه ها و فروشگاه های بوتیک است. این نوع مشاغل به طور کلی با توجه به موقعیت در ترکیه از حدود 300000 یورو شروع می شوند و می توانند به میلیون ها دلار برای املاک تجاری اصلی در متقاضی ترین محله ها و مراکز شهر برسند.

آیا ملک تجاری در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

ثابت شده است که ساختمانهای دیگر مانند ساختمانهایی که برای تبدیل به آپارتمان یا هتل مناسب هستند ، سرمایه گذاری به موقع برای افرادی است که به دنبال بازده بلند مدت و حداکثر هزینه اصلی خود هستند. ثابت شده است که اداره و داشتن هتل بوتیک خود در ترکیه یک طرح محبوب بازنشستگی پیش از موعد برای افرادی است که کاملاً آماده توقف کار نیستند.

همچنین در این کشور چند فرصت جالب وجود دارد که در رده های خاص خود قرار دارند – به عنوان مثال ، یک معدن طلا در ترکیه و یک پروژه بازسازی در داخل شهر. این فرصت های غیرمعمول برای هر کسی که خواهان یک فرصت سرمایه گذاری هیجان انگیز با بازده بالقوه استراتوسفر با یک استراتژی مناسب است ایده آل است.

چگونه در ترکیه ملک تجاری بخریم؟

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از جمله جزئیات مکان ، درآمد اجاره ، قراردادهای اجاره و سایر عواملی که به شما در تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید کمک می کنند ، روی لیست کلیک کنید. لطفاً امروز با املاک ترکیه تماس بگیرید تا در مورد طیف گسترده ای از املاک تجاری در ترکیه و مشاغل مستقر که در ترکیه برای فروش داریم ، بحث کنید – با طیف گسترده ای از شبکه ها و دسترسی به کانال ها ، ما تضمین می کنیم که چیزی مناسب برای شما و بودجه شما پیدا خواهیم کرد . ما به ما کمک می کنیم تا فرصت مناسب را با یک سرمایه گذار مناسب تطبیق دهیم.

26 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه