آسان انتخاب کنید

کوچوک چکمجه

اجاره و فروش آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول

کوچوک چکمجه از یک منطقه ویران شده به یک حومه مرکزی در حال ظهور در حال تبدیل است. به خوبی متصل به بقیه شهر ، املاک و مستغلات در کوچوک چکمجه از محبوبیت بیشتری برخوردار می شوند. زیرا مجتمع های های جدید و با کیفیت بالا با املاک قدیمی تر و بد ساخت جابجا میشوند. برای اطلاع از چگونگی سرمایه گذاری در املاک کوچوک چکمجه با ما تماس بگیرید.
هرکسی که قصد خرید آپارتمان در استانبول را دارد خوب است که به دنبال املاک فروشی در کوچوک چکمجه باشد. نشسته در سمت اروپایی در شبه جزیره جاتالجا ، این یک گوهر در حال رشد است که دارای پتانسیل درخشان برای خریداران خانه است. بیشترین جذابیت مسافران ، مسافت نزدیک به جاده های D100 و E80 است که دسترسی به مرکز شهر در فاصله 17 کیلومتری را آسان می کند. همچنین بخشی از باسین اکپرس را تشکیل می دهد ، منطقه ای که به عنوان آینده شهر توسعه و رشد زیادی دارد. این مناطق با محاصره از مناطق همسایه باکرکوی ، باهچه لی اولر ، باجیلار ، اسنلر ، باشاک شهیر و آوجیلار جذب سرمایه گذاران از دور و نزدیک شده است.

چرا مردم املاک و مستغلات کوچوک چکمجه را خریداری می کنند؟

از مکانهای دیدنی قابل توجه می توان به غارهای یاریمبورگاز و دریاچه بزرگ اشاره کرد ، اما جمعیت زیادی که 770000 نفر جمعیت دارند نیز از خرید ، سرگرمی ، اوقات فراغت و تفریحات فراوان لذت می برند. یکی دیگر از دلایل جالب توجه این است که کوچوچک مکه نقطه شروع مسیر برنامه ریزی شده کانال استانبول است ، یک پروژه بزرگ که طرف اروپایی را جدا می کند. با تخمین میلیاردها پوند ، شهر دیگری در یک شهر شکل خواهد گرفت و سرمایه گذاران جهانی املاک و مستغلات مشتاقند از سرمایه بالقوه پیشنهادی این پروژه پول بگیرند.

از کجا می توان ملک را در کوچوک چکمجه خریداری کرد؟

اگرچه آنها اغلب با قیمت بیشتری در هر متر مربع به فروش می رسند ، اما مناطق کنار دریاچه تقاضای زیادی دارند. خوب ، چه کسی می تواند در برابر بیدار شدن از آن منظره خیره کننده مقاومت کند؟ مجله های کنار آب شامل فاتح و یاموربورگاز است ، اگرچه قسمت های خاصی از آتاکنت ، ایستاسیون ، جمهوریت ، کاناریا ، ینی محله و جینت نیز در یک فاصله پیاده روی از دریاچه قرار دارند.

هالکالی ، منطقه مرکزی جایی است که بیشترین فروشگاه و بهترین راه های حمل و نقل در آن واقع شده است. جوامع نزدیک به بزرگراه E80 که در فاصله 30 دقیقه ای رانندگی به سمت آسیا قرار دارند شامل مهمت اکیف ، آتاتورک و یک بار دیگر قسمت بالایی آتاکنت است. سایر مناطق شامل بشیول، فوزی چکماک، گوول تپه، اینو، کارتال تپه، کمال پاشا، سوئوت چشمه، سلطان مرات، توفیک بی و یشیلووا است.

آپارتمانهای فروشی در کوچوک چکمجه

از آنجا که کوچوک چکمجه در حال سرمایه گذاری گسترده است ، نمونه کارها از آپارتمانهای آماده و بدون برنامه و کلیدی تشکیل شده است. با داشتن سبک های معماری مرسوم ، بسیاری از آنها در مجتمع های بزرگی طراحی شده اند که می توانند اقامتگاه های کامل در سبک زندگی باشند. امکانات عمومی شامل استخرهای شنا ، سالن های بدنسازی ، سونا ، باغ های محوطه سازی شده ، مسیرهای پیاده روی ، امنیت در محل و موارد دیگر است.

در همین حال ، نگاهی به پشت درها خانه های بزرگ ، برخی با منظره دریاچه و دریاچه خارق العاده را نشان می دهد. لباس های آخر شامل کمد های مجهز ، حمام جکوزی و سایر موارد اضافی مانند تهویه هوا و بالکن برای لذت بردن از آن روزهای گرم تابستان است. همچنین خریداران می توانند منتظر برنامه های پرداخت مرحله ای باشند و به آنها این امکان را می دهند تا هزینه خرید خانه خود را بدون پرداخت سود پرداخت کنند.

چگونه می توان در کوچوک چکمجه خانه خرید؟

برای شروع جستجوی خود در کوچوک چکمجه، در لیست های ما که شامل همه چیزهایی است که باید از جمله قیمت ها ، برنامه های پرداخت ، نقشه های طبقه ، عکس ها ، اطلاعات خانه و جزئیات مکان ، فهرست کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ای با تلفن تماس بگیرید یا فرم درخواست را پر کنید. اگر در منطقه استانبول هستید ، برای دیدن خانه ها و محله ها نیز با ما زمان و تاریخ را تنظیم کنید. نمایندگان محلی ما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات باتجربه ، راهنمای شما در روند خرید هستند.

31 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه