آسان انتخاب کنید

کادیکوی

خرید ملک در کادیکوی استانبول

املاک در کادیکوی، در سمت آسیایی استانبول ، ترکیبی از جدید است. خانه های جدید کادیکویبا ساختمان های تاریخی شانه می خورند و افزایش سرمایه گذاری در منطقه زیرساخت ها را بهبود بخشیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد املاک و مستغلات در کادیکوی با ما تماس بگیرید.

درباره کادیکوی در استانبول

رو به دریای مرمره و منطقه تاریخی اروپا ، کادیکوی یکی از مناطق قابل توجه آسیایی در استانبول است. این مرکز که مرکز فرهنگی محسوب می شود ، دارای جمعیت بیش از 500000 نفر است. با مرزهای اوسکودار ، آتاشهیر و مالتپه ، مشهورترین مکان دیدنی آن ایستگاه قطار Haydarpaşa است ، اما به عنوان یکی از بنادر اصلی کشتی استانبول شهرت زیادی کسب می کند.

چرا خرید املاک و مستغلات در کادیکوی؟

بازار مسکن یک بازار همه جانبه است و دارای آپارتمان های 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 خوابه ، آپارتمان ، پنت هاوس دوبلکس و ویلا برای فروش است. آنچه که بسیار مورد تقاضا است ، زندگی بدون برنامه و سبک زندگی جدید است. آپارتمانهای بزرگ شامل دکوراسیون مدرن معماری در ساختمانها ، شامل دکوراسیون و طراحی شیک و آشپزخانه ها و حمامهای مجهز هستند. در خانه های مجلل ، خریداران می توانند چشم انداز دریا ، کمد های اتاق حمام ، حمام مجزا و موارد دیگر را داشته باشند.

امتیازات سبک زندگی دررزیدانس ها ، امکانات عمومی است که نمونه هایی از آن شامل استخرهای شنا در محیط داخلی و فضای باز ، باغ های زیبا ، بارها ، رستوران ها و مغازه ها ، سالن های ورزشی مجهز ، سونا و جمام ترک است. خریدارانی که خود را انتخاب می کنند می توانند از قیمت های تخفیف دار و برنامه های اقساطی بدون بهره که از شش ماه تا یک سال به طول می انجامد نیز لذت ببرند.

برای جستجوی املاک کادیکوی ، لیست های خانه های فروشی ما را مرور کنید. این موارد شامل همه چیز برای دانستن است و اگر آن خانه نظر شما را جلب می کند ، از اطلاعات تماس برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل یا صحبت با نماینده با تلفن استفاده کنید. متناوباً ، بودجه و آنچه را در خانه می خواهید به ما اطلاع دهید و ما مجموعه ای از املاک بالقوه را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد. اگر قبلاً در منطقه استانبول هستید ، با ما تماس بگیرید تا زمان و تاریخ بازدید را برای دیدن خانه های کادیکویدر بازار ترتیب دهیم.

32 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه