آسان انتخاب کنید

عمرانیه

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول یکی از مناطق آسیایی شهر استانبول است که از غرب با منطقه اسکودار، از جنوب با منطقه آتا شهیر، از شرق با منطقه سنجاق تپه و از شمال با منطقه چکمه کوی همسایه است. منطقه عمرانیه چهارمین منطقه پرجمعیت استانبول است. این منطقه از ۳۵ محله تشکیل شده است و مساحت آن حدود ۲۲ هکتار می باشد. عمرانیه از نظر تنوع اقتصادی، منطقه ای بسیار غنی می باشد که صنایع کوچک تولیدی پوشاک، قطعات یدکی و محصولات چوبی تشکیل شده است. این منطقه نمونه ای از شهرنشینی است که در آن قسمت های روستایی و محلی هم حفظ شده اند.

مراکز خرید عمرانیه استانبول

از مراکز خرید منطقه عمرانیه میتوان به مرکز خرید آکیو پارک، مرکز خرید آسیا پارک، مرکز خرید جان پارک و بویوکا اشاره کنیم.

اماکن دیدنی عمرانیه استانبول

از اماکن دیدنی و آثار تاریخی این منطقه جنگل ایگلامور، پارک تفریحی ترابزون و عمارت حکیم باشی می باشد.

هتل های عمرانیه استانبول

هتل دابل تری بای هیلتون، هتل فرازر پلاس آنتاسیا، هتل آئولو مای سیتی از هتل های معروف و پتج ستاره در این منطقه هستند.

بیمارستان های عمرانیه استانبول

بیمارستان دولتی عمرانیه و بیمارستان خصوصی اطلس از مراکز درمانی در این منطقه می باشند.

حمل و نقل عمرانیه استانبول

حمل و نقل عمومی در این منطقه آسان است و میتوانید با مترو یا اتوبوس و دلموش به این منطقه دسترسی داشته باشید. منطقه عمرانیه در حال تغییرات بزرگی است. به همین دلیل روز به روز ارزش سرمایه گذاری در این منطقه بالا می رود.

قیمت اجاره و فروش آپارتمان در عمرانیه استانبول

میانگین قیمت فروش یک آپارتمان نرمال برای ۱۰۰ متر مربع در عمرانیه، ۴۳۵۰۰۰ لیر  می باشد. نمودار تغییرات قیمت فروش در این منطقه در بازه زمانی یک ماه ۳.۲۷ درصد، در سه سال ۱۷.۴ درصد و در پنج سال ۴۵.۹ درصد افزایش داشته است. همچنین میانگین قیمت اجاره یک آپارتمان معمولی برای ۱۰۰ متر مربع ۱۶۲۶ لیر می باشد که با توجه به نمودار تغییرات قیمت اجاره در این منطقه در بازه زمانی یک ماه ۲.۲۹ درصد، در سه سال۱۷.۶ درصد و در پنج سال ۳۴.۶ درصد افزایش داشته است. در این نمودار کل جمعیتی که در منطقه عمرانیه وجود دارند، حدود ۷۱۰۰۰۰ نفر است که در یک سال با افزایش۲.۹۱ درصدی روبرو بوده است.

کیفیت زندگی در عمرانیه استانبول

وضعیت اقتصادی و اجتماعی در منطقه عمرانیه در سطح A قرار دارد که با توجه به جمعیت، تراکم مسکن، موسسه های بهداشتی، حمل و نقل عمومی، سطح جرم و جنایت و اطلاعات رضایت از زندگی محاسبه میشود. همچنین ۲۸ درصد این منطقه را افراد مجرد و ۶۳ درصد را افراد متاهل تشکیل می دهند.

12 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه