آسان انتخاب کنید

ساریر

منطقه ساریر در ضلع اروپایی استانبول واقع شده است و یکی از معتبرترین مناطق استانبول اروپایی است که افراد مشهور ، سیاستمداران و ثروتمندان در آن زندگی می کنند.

مساحت ساریر 161 کیلومتر مربع است ، با 289.000 نفر جمعیت ، و جمعیت ساریر بسیار متمول در استانبول محسوب می شود.

از شمال با منطقه ایوپ ، از جنوب با شهرداری بشیکتاش ، از شرق با تنگه بسفر و از غرب با منطقه شیشلی همسایه است.

خرید ملک در ساریر استانبول:

املاک و مستغلات در ساریر، در سمت اروپایی استانبول در شمال ، برای سرمایه گذاران یا خریدارانی که خواهان مجاورت با شهر و همچنین ساحل و طبیعت هستند ایده آل است. خانه ها و ویلا های لوکس در ساریر از چشم انداز طبیعت و ارتباطات عالی با شهر مرکزی برخوردار هستند. املاک در ساریردر مناطقی مانند Emirgan ، Resitpasa ، Istinye ، Yenikoy و Buyukdere واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در ساریر با ما تماس بگیرید.

سبد گسترده املاک و مستغلات فروشی در ساریر استانبول تمام خریداران و سرمایه گذاران خانه را که به دنبال فرصت ایده آل برای بلند مدت سرمایه هستند ، خوشحال خواهد کرد. از آپارتمان های یک خوابه ارزان قیمت گرفته تا ویلاهای لوکس میلیونی پوشیده از سواحل بسفر ، خریداران در حال خرید از یک بخش پر جنب و جوش از بازار مسکن استانبول هستند. این منطقه نه تنها مورد پسند خریداران داخلی ترکیه هست بلکه خارجی ها نیز به عنوان محلی برای خرید خانه تعطیلات دوم در بهترین شهر ترکیه به این منطقه نگاه می کنند.

از کجای ساریر می توان ملک خریداری کرد؟

خریداران آپارتمان و ویلا بیش از 35 محله برای انتخاب دارند. اگر مطمئن نیستید که از کجا بخرید ، با ما تماس بگیرید تا زمان و تاریخ بازدید را ترتیب دهیم و ما در محله هایی که متناسب با گزینه های زندگی و بودجه شما هستند به شما نشان خواهیم داد ، بنابراین می توانید با مغازه ها ، بانک ها ، رستوران ها ، مدارس ، مراکز بهداشت آشنا شوید. امکانات ، و اتصالات حمل و نقل در دسترس هستند. برخی از محله های معروف شامل منطقه تجاری مرکزی ماسلاک ، ترابیای در حال ظهور ، زکریاکوی شیک ، ینی کوبی ساحلی ، امیرگان تاریخی ، ایستینیه مدرن و کیلوس است که به عنوان یک منطقه ساحلی برای خریداران ادغام می شود.

آپارتمان ها و ویلا های فروشی در ساریر:

ساریر در حال بازآفرینی در بازار املاک و مستغلات خود است. از این رو بسیاری از املاک فروشی در انتهای بازار خانه های بدون برنامه یا ساخت و ساز جدید هستند. شما می توانید یک پنت هاوس آسمان خراش مدرن و مرسوم ، مد روز در قلب منطقه یا یک خانه مسکونی خانوادگی با امکانات در محل مانند استخرها ، سالن های بدنسازی ، سونا و کافه ها بخرید.

خرید املاک و مستغلات برای فروش در ساریر، استانبول:

برای جستجوی یک ملک ، در خانه هلی ما برای فروش در ساریر بگردید. هر لیست شامل عکس ها ، ویژگی های اصلی ملک ، دلایل خرید ، دلیل برجسته بودن آن خانه ، قیمت و در دسترس بودن و اطلاعات مکان است. برای درخواست جزئیات بیشتر یا تنظیم زمان و تاریخ برای مشاهده ، با شماره ذکر شده تماس بگیرید یا فرم درخواست را پر کنید. همچنین ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک ، و مراحل انجام کار ، با ما تماس بگیرید. ما به عنوان یک نماینده معتمد در استانبول ، به هزاران خریدار کمک کرده ایم که خانه رویایی خود را داشته باشند و شما را در هر مرحله از سرمایه گذاری در ترکیه راهنمایی خواهیم کرد.

75 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه