آسان انتخاب کنید

توزلا

منطقه توزلا استانبول

منطقه توزلا استانبول یکی از مناطق آسیایی شهر استانبول است که در دروازه شرقی این شهر قرار دارد و بزرگترین کشتی سازی شهر استانبول در آن واقع شده است. منطقه توزلا از غرب با منطقه پندیک، از شرق با منطقه گبزه، از جنوب با دریای مرمره و از شمال با جنگل های استانبول همسایه است. در منطقه توزلا تا پایان دهه‌ی ۱۹۸۰ ماهیگیری و کشاورزی جایگاهی مهم داشته که به مرور زمان از ارزش آن ها کاسته شده و جایگاه خود را به کشتی سازی و محل نگهداری کشتی ها در این منطقه داده اند.

حمل و نقل در توزلا

حمل و نقل و راه های ارتباطی متعددی نظیر حمل و نقل ریلی و جاده ای و دریایی جهت دسترسی به منطقه توزلا وجود دارد.

دانشگاه های توزلا

در این منطقه دانشکده دریایی itu، دانشگاه سابانجی، دانشگاه اوکان، دانشگاه گدیک و دانشگاه مدنیت توزلا قرار دارد.

بیمارستان های توزلا

 منطقه توزلا همانند دیگر مناطق آسیایی دارای بیمارستان دولتی و خصوصی می باشد. از مراکز خرید در این منطقه می توانیم به مرکز خرید شفا پارک و ویاپورت اشاره کنیم که علاوه بر داشتن فروشگاه های مختلف، دارای رستوران های ساحلی فوق العاده زیبایی هستند.

جاذبه های توزلا

منطقه توزلا از اماکن و آثار تاریخی بسیاری برخوردار است. پارک آبی آکوا مارینا، پارک وحش توزلا، پارک آبشار و پلاژ توزلا از مکان های جذاب و دیدنی این منطقه می باشند. جالب است بدانید که بزرگترین پیست رالی بین المللی استانبول در این منطقه واقع شده است.

قیمت اجاره و فروش آپارتمان در توزلای استانبول

میانگین فروش یک واحد آپارتمان نرمال برای ۱۰۰ متر مربع در منطقه توزلا ۳۶۹۰۰۰ لیر می باشد. نمودار تغییرات قیمت فروش در این منطقه در بازه زمانی یک ماه ۳.۱۶ درصد، در سه سال ۲۰.۶ درصد و در پنج سال ۳۷.۴ درصد افزایش داشته است. همچنین میانگین قیمت اجاره یک آپارتمان معمولی برای ۱۰۰ متر مربع، ۱۳۶۷ لیر می باشد که با توجه به نمودار تغییرات قیمت اجاره در این منطقه در بازه زمانی یک ماه ۲.۱۵ درصد، در سه سال ۵.۵ درصد و در پنج سال ۱۹.۷ درصد افزایش داشته است. کل جمعیتی که در منطقه توزلا وحود دارند حدود ۲۶۷۰۰۰ نفر است که در یک سال با افزایش ۴.۶۷ درصد روبرو بوده است.

سطح زندگی در توزلای استانبول

وضعیت اقتصادی و اجتماعی در توزلا در سط B قرار دارد که با توجه به جمعیت، تراکم مسکن، موسسه های بهداشتی، حمل و نقل عمومی، سطح جرم و جنایت و اطلاعات رضایت از زندگی محاسبه شده است. همچنین ۲۸ درصد این منطقه را افراد مجرد و ۶۳ درصد را افراد متاهل تشکیل می دهند.

3 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه