آسان انتخاب کنید

بیلیک دوزو

منطقه بیلیک دوزو در غرب استانبول در سمت اروپایی واقع شده است و یکی از حومه های جدید و زیبا استانبول به حساب می آید. از شمال با ناحیه اسنیورت، از جنوب با دریای مرمره، از شرق با منطقه آوجیلار و از غرب با منطقه بویوک چکمجه همسایه است.

بیلیک دوزو یکی از جذاب ترین مناطق برای گردشگران و سرمایه گذاران است ، برای مسکن خانوادگی مناسب است و در برخی از محله های دریای مرمره و دریاچه بویوک چکمجه با مناظر دریا مشخص می شود و همچنین دارای یک شخصیت آرام و فضایی به دور از هیاهو ، سر و صدا و آلودگی ، و پروژه های آن در برابر زلزله مقاوم بوده و با استفاده از آخرین فن آوری ساخت به سبک اروپایی ساخته شده اند.

خرید آپارتمان در بیلیک دوزو استانبول

املاک در بیلیک دوزو در سمت اروپایی استانبول ، نزدیک فرودگاه آتاتورک واقع شده. املاک و مستغلات در بیلیک دوزو به خوبی با بقیه شهر متصل هستند. آپارتمان و خانه های بیلیک دوزو برای سرمایه گذاران ایده آل وبرای سرمایه گذاری در بازار با رشد سریع املاک استانبول ایده آل هستند. هرکسی که به بیلیک دوزو نگاه کند تحت تأثیر بازار مسکن و منطقه قرار خواهد گرفت. وقتی نوبت به برنامه ریزی عالی شهری می رسد ، این منطقه برای دستیابی به احساس محله مسکونی سبز و خیابان های کاملاً برنامه ریزی شده در بزرگترین شهر ترکیه به راحتی برنده می شود.

املاک برای فروش در بیلیک دوزو

وقتی به دنبال املاک فروشی در بیلیک دوزو می گردند ، خریداران محله های زیادی برای انتخاب دارند. از مناطق محبوب می توان به یاکوپلو ، گورپینار ، سهیل ، مرمره و بیکنت اشاره کرد ، زیرا این مناطق در ساحل 12 کیلومتری نشسته و مناظر خارق العاده دریا و سبک زندگی در کنار ساحل را ارائه می دهند. منطقه مارمارا در کنار مراکز خرید و غذا خوری ها ، یک مارینای قایق بادبانی با ظرفیت 500 نیز دارد. به طور طبیعی ، خانه های کناری ساحلی قیمت بالاتری برای هر متر مربع دارند ، اما خریداران بودجه با خانه های فروشی در مناطق مرکزی به طرز خوشایندی تعجب می کنند.

خرید ملک در بیلیک دوزو

برای تنظیم زمان و تاریخ برای مشاهده خانه های فروشی در بیلیک دوزوبا ما تماس بگیرید. اگر تازه وارد در بازار املاک و مستغلات استانبول هستید و از منطقه بیلیک دوزو مطمئن نیستید ، نمایندگان ما همچنین شما را به دیدن محله های مختلف و مکان های لازم مانند مغازه ها ، رستوران ها ، بانک ها ، مدارس و مراکز حمل و نقل می برند.

متناوباً ، اکنون با مرور در لیست املاک ما ، جستجوی خود را شروع کنید. هر خانه برجسته شامل عکس ها ، نقشه های طبقه در صورت امکان ، ویژگی های اصلی ، دلیل برجسته بودن آن و اطلاعات اضافی مکان است. برای جزئیات بیشتر ، با شماره تلفن ذکر شده زنگ بزنید ، از عملگر چت استفاده کنید یا فرم درخواست را پر کنید. ما به عنوان یک بنگاه املاک و مستغلات بین المللی مستقر و دارای دفاتر در استانبول ترکیه ، به هزاران خریدار کمک کرده ایم و شما را در روند مالکیت راهنمایی خواهیم کرد.

82 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه