آسان انتخاب کنید

بی اوغلو

خرید و اجاره خانه در بی اوغلو استانبول

املاک و مستغلات در بی اوغلو در سمت اروپایی شهر از منحصر به فردترین ها در استانبول است. املاک بی اوغلو متشکل از املاک مجللی در مرکز شهر است ، از جمله خانه هایی در تکسیم ، تونل و جهانگیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش مجدد و ساخت و سازهای لوکس جدید در بی اوغلو برای فروش با ما تماس بگیرید.

به عنوان یک منطقه عالی از استانبول ، املاک فروشی در بی اوغلو بازار خاص خود را دارد. شهرت معتبر آن به عنوان خانه سابق سفارتخانه های بسیاری از کشورها آن را صدها سال در نقشه قرار داده است و این روزها داشتن آپارتمان در بی اوغلو حس نوستالژی بلکه دسترسی آسان به بهترین خریدها ، خوردن غذا ، و صحنه های سرگرمی در استانبول. با برانگیختن تعریفی متفاوت از اصطلاح زندگی شهری ، این برای کسی نیست که به دنبال ویلا با باغ است. کلیه املاک موجود در بازار آپارتمان ، هتل یا اقامتگاه تجاری است. هنوز هم به عنوان قلب و روح استانبول جدید ، خریداران از دیدن خانه های احتمالی متعجب می شوند.

چرا خرید ملک در بی اوغلو به بازار تسلط دارد؟

همانطور که قبلا ذکر شد ، هنگامی که از درب ورودی خود بیرون می روید ، دسترسی فوری به مغازه ها ، بانک ها ، رستوران ها ، بارها ، گالری های هنری و موارد دیگر دارید. تنوع و دامنه تأسیسات چنین است. نیازی به رفتن به جای دیگری نیست اگر بخواهید فعال شوید ، شبکه حمل و نقل چشمگیر بی اوغلو شما را به هر کجا که بخواهید می برد. علی رغم چشم انداز مدرن بی اوغلو ، فرهنگ و میراث هنوز هم در بسیاری از مکانهای دیدنی اطراف منعکس کننده است. همچنین بناهای تاریخی به وفور از جمله کلیسای آنتونی پادوا ، خیابان فرانسوی ، پاساژ گل و برج بسیار مهم گالاتا وجود دارد. خیابان استقلال که اغلب توسط تراموا قرمز رنگی که از وسط آن عبور می کند به تصویر کشیده می شود ، همچنین قطب هنرهای نوین و معماری سبک گوتیک است.

سبک آپارتمانهای فروشی در بی اوغلو

بازار املاک بی اوغلو به دو سبک معماری تقسیم می شود. مسکن مدرن با معماری تمیز اغلب از آخرین دکوراسیون و طراحی خانه و معایبی مانند تهویه مطبوع برخوردار است. هرچند آپارتمان های قدیمی را فراموش نکنید. اکثر آپارتمان های بازسازی شده شامل ویژگی های مدرن اما همچنین طراحی اصلی مانند سقف های بلند ، فضای زندگی بزرگ و تابلوهایی به سبک عثمانی هستند.

از کجا می توان یک آپارتمان در بی اوغلو خریداری کرد؟

جهانگیر: با 4000 نفر جمعیت ، املاک و معروفیت جهانگیربرای صنعتگران بسیار گسترده می شود. مشهورترین نویسنده مرد ترکیه Orhan Pamuk در این محله زندگی می کرد. بین تکسیم و مناطق کاباتاش قرار دارد ، به کافه های خیابانی ، فضای جهانی و جمعیتی چند فرهنگی متشکل از مهاجران زیادی از کشورهای جهان فکر کنید. محل مسجد معروف شانزدهم جهانگیر، نام آن در زبان ترکی به معنای فاتح است اما ساکنان از یک فضای امن و خوب برخوردارند.

گالاتا: نشستن در ساحل شاخ طلایی ، گالاتا یک منطقه پر جنب و جوش در استانبول است. بناهای برجسته ای از جمله پل معروف و برج Genoese قرن 14 به همین نام. در طول تاریخ ، این منطقه همچنین یک سنگر یهودی بود ، و حتی امروز ، کنیسه ها هنوز خدمات منظمی را انجام می دهند. یکی دیگر از بناهای معروف دیگر ، مراحل Commando است که معماری Neo-Baroque و art nouveau را به نمایش می گذارد. صاحبان خانه با وجود موقعیت مرکزی آن و فاصله نزدیک آن با شاخ طلایی شلوغ ، از کافه های عجیب کنار خیابان ، بوتیک های شراب و فضای آرام در میان شلوغ ترین شهر ترکیه لذت می برند.

تکسیم: به عنوان قلب استانبول مدرن ، شامل میدان معروف استقلال و 2.5 کیلومتری خیابان استقلال، شلوغ ترین خیابان ترکیه است. در هر روز ، هزاران نفر از تکسیم عبور می کنند و با توجه به میزان بالای ترافیک. بیشترین نام های تجاری ترکی و بین المللی قصد راه اندازی فروشگاه در آنجا را دارند. مرکز دیدنی مشهور دیگر ، مرکز فرهنگی آتاتورک در حال بازسازی است ، اما پس از اتمام ، فرهنگسرای برجسته در بالای استقلال برجسته ترین اپرای ترکیه خواهد بود. با توجه به مشخصات بالای آن برای تجارت ، اما بیشتر از آن گردشگری ، هرکسی که به درآمد خرید اجازه می دهد خوب است که این منطقه را در نظر بگیرد.

نحوه خرید املاک و مستغلات در بی اوغلو

اولین قدم برای داشتن مالکیت در استانبول نگاهی به لیست های ما است. هر کدام شامل عکس ، جزئیات مکان ، اطلاعات مربوط به خانه ، شماره تماس و فرم پرس و جو برای اطلاعات بیشتر از جمله برنامه های پرداخت و روند خرید است. اگر در حال حاضر در استانبول هستید ، می توانید با ما تماس بگیرید تا زمان و تاریخی را برای مشاهده خانه ها و محله های متناسب با بودجه و سبک زندگی خود ترتیب دهیم. ما به عنوان یک نماینده باتجربه با دفاتر در سراسر استانبول ، به هزاران خریدار کمک کرده ایم تا در استانبول ترکیه صاحب خانه شوند.

50 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه