آسان انتخاب کنید

بویوک چکمجه

املاک فروشی در بویوک چکمجه ، استانبول

برای کسب اطلاعات در مورد املاک و مستغلات بویوک چکمجه ، در سمت اروپایی استانبول ، با ما تماس بگیرید. املاک در بویوک چکمجه از مجاورت با ساحل دریای مرمره برخوردار است و باعث محبوبیت آن در بین خانواده ها و پیک نیک ها می شود. خانه های بویوک چکمجه شامل آپارتمان ها و ویلا ها هستند ، و لینک های بسیار خوبی به بقیه شهر دارند. لیست های موجود در بویوک چکمجه باعث می شود که سرمایه گذاری دراملاک آن ایده آل برای خریداری شود. سرمایه گذاری در بویوک چکمجه سرمایه گذاری در یکی از مناطق مسکونی استانبول است. خریداران به عنوان یک منطقه در حال ظهور و با پتانسیل بالا برای افزایش سرمایه و بازگشت سرمایه ، مجموعه گسترده ای از آپارتمان ها و ویلا های مدرن را برای فروش پیدا می کنند. آخرین گرایش های معماری ترکیه در معیار سطح بالایی از زندگی است ، اما قیمت مقرون به صرفه برای هر متر مربع نیز منطقه را به عنوان یک ایده آل برای نمونه کارهای سرمایه گذاری شما معرفی می کند.
بخشی از جذابیت خرید در بویوک چکمجه محل ساحل و دریاچه است ، با این وجود این منطقه پتانسیلی بسیار بیشتر از این ارائه می دهد. زمان انتقال به فرودگاه نیو استانبول فقط یک ساعت است ، خریداران می توانند از برنامه پروازهای یک ساله در سراسر جهان استفاده کنند. نزدیکتر به خانه ، رفتن به مناطق دیگر استانبول به سرعت انجام می شود زیرا بزرگراههای E5 و E80 نزدیک هستند. رانندگان همچنین می توانند طی یک ساعت به دو مرکز اصلی سلطان احمد و تکسیم برسند.

امکانات در بویوک چکمجه

گذشته از این ، خریداران امکانات زیادی در آستان خود دارند. مراکز خرید مانند آتریس ، ایمرکز و کرنر لایف فروشگاه های یک مرحله ای برای صرف پول نقد ، غذا خوردن در بیرون و سرگرمی همه زیر یک سقف هستند. در حالی که ارتباطات حمل و نقل ارزان و مکرر ، رفت و آمد در محلی و سایر مناطق استانبول را آسان می کند. این مرکز همچنین دارای فروشگاه ها ، رستوران ها ، بانک ها و موارد دیگر است که در انتظار خریداران خانه است.

خرید ملک در بویوک چکمجه

به طور کلی ، خریداران می توانند خانه های فروشی در 24 محله را انتخاب کنند که برخی از آنها برجسته تر از دیگران هستند. این مرکز قلب عمل است ، در حالی که خانه های کنار دریاچه با چشم انداز خیره کننده دریا اغلب قیمت بالاتری برای هر متر مربع دارند. اگر مطمئن نیستید که می خواهید در کدام منطقه خریداری کنید ، با ما تماس بگیرید تا در مورد سفرهای بازدید ما جویا شوید. در این مدت ، ما برجسته ترین محله ها و دسترسی به امکانات رفاهی مانند حمل و نقل عمومی را به شما نشان می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام منطقه متناسب با سبک زندگی و نیازهای شما است.

نحوه خرید ملک در بویوک چکمجه

با جستجوی لیست خرید خانه های ما در بازار فروش ، جستجوی خود را در بویوک چکمجه شروع کنید. هر لیست شامل عکس ها ، نقشه های طبقه در صورت وجود ، جزئیات مکان و ویژگی های کلیدی است که آن خانه را برجسته می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ، از ویژگی پیام رسانی چت استفاده کنید ، یا با ما تماس بگیرید یا برای ما ایمیل ارسال کنید. ما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات باتجربه و معتبر در استانبول ، صدها مشتری را در فرآیند خرید خانه ترکیه طی کرده ایم. از مشاهده خانه ها گرفته تا امضای اسناد مالکیت و نقل مکان ، ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که خانه های رویایی خود را از بین تمام املاک فروشی در بویوک چکمجه پیدا کرده اید.

31 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه