آسان انتخاب کنید

بشیکتاش

خرید و اجاره ملک در بشیکتاش

املاک در بشیکتاش در مرکز واقع شده و به دنبال آن هستند ، و این یک ملک ایده آل برای سرمایه گذاری است. خانه های بشیکتاش با چشم انداز شهر و امکانات مدرن به زیبایی طراحی شده اند. املاک و مستغلات در بشیکتاش به خوبی با مراکز خرید ، رستوران ها ، امکانات تفریحی و مراکز حمل و نقل ارتباط دارند. برای اطلاع از سرمایه گذاری در بشیکتاش با ما تماس بگیرید. بشیکتاش اولین بازار مسکن استانبول است. به عنوان منطقه ای با مشخصات بالا که در سواحل بسفر نشسته است ، بازار املاک آن بر همه چیز ارجح است که در مورد برجسته ترین و بزرگترین شهر ترکیه تأکید دارد. صاحبان املاک بشیکتاش از طیف گسترده ای از مراکز خرید ، زندگی شبانه ، فرهنگی ، تفریحی ، حمل و نقل و آموزشی برخوردار هستند و هر کسی که به خرید ویلا یا آپارتمان فکر کند ، سرمایه گذاری مالی خوبی انجام می دهد.

ببک:

به عنوان مقصد خط ساحلی بسفر ، قیمت هر متر مربع خانه برای فروش در ببک بالاتر از مناطق دیگر است ، اما خریداران از داشتن یک سبک زندگی لوکس با تمام امکانات روز در آستان شما اطمینان خاطر دارند. املاک کنونی در بازار املاک و مستغلات ببک از ویلاهای کنار آب با اسکله شخصی شما گرفته تا آپارتمان های بزرگ و جادار با تمام فن آوری های مدرن منزل.

لونت:

بازار املاک و مستغلات همیشه در حال تحول در لونت به لطف جایگاه خود به عنوان یک مرکز تجاری، تجارت پر سر و صدایی را انجام می دهد. برای همراهی با سبک زندگی سریع ، بسیاری از ساختمانهای آپارتمانی لوکس همچنین شامل امکانات سبک زندگی در جامعه مانند استخرها ، سالن های بدنسازی ، پذیرایی و خدمات دربان هستند. با وجود مشخصات تجاری لونت ، قیمت مسکن در انتهای بازار مسکن بشیکتاش قرار دارد و خریداران از آنچه می توانند با پول خود بدست آورند متعجب خواهند شد.

اولوس:

خانواده ها این منطقه نزدیک به مرکز زورلو را با گزینه های خرید ، سرگرمی و غذاخوری همه زیر یک سقف دوست دارند. نشسته در منتهی الیه شمال شرقی بشیکتاش ، به راحتی می توانید فراموش کنید که در شلوغ ترین شهر ترکیه هستید و با داشتن امکانات روزمره در نزدیک خود، اولوس یک پایگاه ایده آل برای خانه است.

اتیلر:

نشسته در جنوب بزرگراه E80 که به پل سلطان محمت فاتح می رود ، اتیلر مکان مناسبی برای مسافران مناطق لونت و ماسلاک استانبول است. جاده نیسبتیه در اتیلر قطب مغازه ها ، بانک ها ، خدمات حمل و نقل و موارد دیگر است. این محله دیگری است که خانواده ها بسیار ترجیح می دهند.

چرا خرید املاک و مستغلات در بشیکتاش؟

خرید ملک در بشیکتاش چیزی بیش از آجر و ملات است. شما در حال استفاده از سبک زندگی بسفر هستید که مناطق دیگر استانبول نمی توانند با آن رقابت کنند. بازار املاک و مستغلات به لطف مشخصات بالای آن ، به طور مداوم نقدینگی بسیار زیادی را متحول می کنند و فروش آن را آسان تر می کند و خریداران شامل ترک ها و بسیاری از خارجی ها هستند ، بنابراین مخاطبان جهانی را به بازار عرضه می کنند. سرمایه گذاران خرید از بازده اجاره بالا برخوردار هستند ، در حالی که افزایش سرمایه بلند مدت نیز مطلوب است. سرانجام ، خریداران لوکس دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستند می یابند زیرا این منطقه به زحمت سبک و ظرافت فراوان را انجام می دهد.

46 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه