آسان انتخاب کنید

باهچه شهیر

خرید و اجاره آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

املاک و مستغلات در باهچه شهیر در بین جمعیت شاغل استانبول محبوب است ، این بدان معناست که املاک باهچه شهیر برای سرمایه گذاران متقاضی سودهای سرمایه مطلوب و درآمد اجاره بلند مدت ایده آل است. آپارتمانها در باهچه شهیر به زیبایی طراحی شده اند و در مجتمع های بزرگ مدرن با امکانات عالی ، نزدیک به امکانات تفریحی مانند مراکز خرید ، پارک ها و سینماها واقع شده اند. برای اطلاع از سرمایه گذاری در باهچه شهیر با ما تماس بگیرید.

باهچه شهیر در کجای استانبول است؟

باهچه شهیر در استانبول اروپا ، در نزدیکی مناطق اسنیورت، کوچوک چکمجه و بویوک چکمجه نشسته است ، منطقه كوچكی از باشاک شهیر، یكی از 39 منطقه رسمی شهر است. با فاتیح ، مرکز توریستی و یک ساعت رانندگی از فرودگاه جدید ، 40 دقیقه با ماشین فاصله دارد و با اتمام این فرودگاه، پرواز در طول سال به بیش از 350 مقصد جهانی امکان پذیر است.

دلایل خرید آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

به دلایل زیادی خریداران هجوم آورده اند. در کنار بزرگراه اصلی E80 و برای کارمندان برای ورود به مراکز اصلی شهر ایده آل است. علی رغم تعلق داشتن به مهمترین و شلوغ ترین شهر ترکیه ، از تاراج شلوغی شهری فرار کرده و در عوض مناطق مسکونی کاملا مناسب خانواده ها را ارائه می دهد. شورای محلی همچنین تلاش زیادی برای نصب پارک ها ، باغ ها و درختان انجام داد ، از این رو نام آن را “باغ شهر” گذاشتند و مردم محلی در کنار دریاچه بزرگ در تابستان از استراحت لذت می برند. قیمت مناسب هر مترمربع آن را برای خریداران ارزان قیمت و بار اول ایده آل می کند در حالی که سرمایه گذاران به دلیل موقعیت نزدیک آن با مسیر برنامه ریزی شده کانال استانبول ، منطقه را نگاه می کنند.

خرید خانه در باهچه شهیر

برای جستجوی ملک در باهچه شهیربرای خرید فروش یا اجاره ، در لیست نمونه آخرین لیست های موجود در بازار شامل آپارتمان ، ویلا ، و املاک تجاری بگردید. هر آپارتمان دارای عکس ، ویژگی های اصلی ، قیمت و در دسترس بودن ، اطلاعات مکان و دلایل خرید یا اجاره است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ، یا ترتیب زمان و تاریخ بازدید ، با شماره ذکر شده با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست را پر کنید. متناوباً ، اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید ، اما مطمئن نیستید از کجا بخرید، با ما تماس بگیرید ، بنابراین ما می توانیم محله های ایده آل را برای دیدن آنها پیشنهاد دهیم. ما به عنوان یک نماینده برجسته با دفاتر در استانبول، به هزاران ترک و خریدار خارجی کمک کرده ایم که در بازار املاک و مستغلات کشور سرمایه گذاری کنند و شما را در هر مرحله از مراحل خرید راهنمایی خواهیم کرد.

 

 

 

33 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه