آسان انتخاب کنید

باشاک شهیر

املاک در باشاک شهیر ، استانبول برای فروش

املاک و مستغلات باشاک شهیر در سمت اروپایی استانبول ، نزدیک اسنیورت واقع شده است. جمعیت متحرک جوان آن به معنای داشتن املاک در باشاک شهیر است که یک دارایی مورد جستجو است. سرمایه گذاران خانه هایی را در باشاک شهیر خریداری می کنند و آنها را برای مدت طولانی به متخصصان جوان اجاره می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ملک باشاک شهیر با ما تماس بگیرید.

درباره باشاک شهیر در استانبول

به عنوان یکی از 39 منطقه ، خریداران از آنچه ارائه می دهد خوشحال خواهند شد. باشاک شهیر از سال 2008 پس از جدا شدن از کوچوچک مکچه به دلیل بزرگ شدن ، به عنوان یک منطقه کاملاً مستقل ایستاده است و در استانبول اروپا نشسته است. مرز مشترک با آرناوات کوی ، سلطان قاضی ، آوجیلار ، اسنیورت ، اسنلر ، ایوپ و باجیلار ، سرمایه گذاری در این منطقه به طور گسترده نتیجه داده است.

حمل و نقل ، امکانات اجتماعی و فرهنگی بهبود یافته و بازار مسکن باشاک شهیربصورت مدرن خریداران ترک و خارجی را مشتاق سرمایه گذاری در منطقه ای با پتانسیل بسیار می کند. ساکنان با یک خط مترو سریع و کارآمد و یک برنامه اتوبوس گسترده ، ساکنان در یک زمان سریع به شهرهای دیگر می رسند. همچنین نزدیک فرودگاه جدید است که با اتمام آن در سال 2020 ، پروازها را به بیش از 300 مقصد جهانی ارائه می دهد.

نگین تاج او یک دریاچه مصنوعی بزرگ است که در منطقه باهچه شهیر نشسته است ، همچنین به شهر سبز ملقب است. این بنای تاریخی مهم در آخر هفته ها به لطف رستوران ها ، زمین های بازی ، کافه ها و مسیرهای پیاده روی در باشاک شهیر به یک مرکز تبدیل می شود.

املاک فروشی در باشاک شهیر

خواه مایل به خرید املاک و مستغلات مسکونی یا تجاری باشید ، ارزش این را دارد که به نمونه کارهای باشاک شهیر که شامل بسیاری از تحولات بدون برنامه و ساخت جدید است ، نگاه کنید. پاداش اینها علاوه بر قیمت های تخفیف دار ، برنامه های ساختاری بدون بهره بدون محدودیت از شش ماه تا 10 سال است. این یک پیشنهاد جذاب برای سرمایه گذاران است که به دنبال به حداکثر رساندن افزایش سرمایه در یک دوره میان مدت و بلند مدت هستند.

بیشترین املاک فروشی در باشاک شهیر در مجتمع های بزرگی واقع شده اند که به عنوان اقامتگاه در سبک زندگی شناخته می شوند. خانه ها از استودیوها و آپارتمان ها گرفته تا پنت هاوس دوبلکس با تراس های بزرگ متغیر هستند. با انتخاب خانه های 1 تا 5 خوابه ، تمام ویژگی های ساختمانی جدید و بدون طرح شامل آشپزخانه و حمام مناسب است. از ویژگی های مدرن لوکس در باشاک شهیر می توان به کمد های اتاق خواب و حمام اختصاصی اشاره کرد.

برای شروع جستجوی خود ، به لیست های ما در مورد املاک باشاک شهیر در بازار بروید. هر لیست شامل جزئیات حیاتی مانند اندازه آپارتمان ، تعداد اتاق خواب ها و کف آن است. در صورت امکان ، نقشه های طبقه در کنار عکس های فعلی و به روز شده ، قیمت و برنامه های پرداخت قابل اجرا را نشان می دهد. هنگامی که خانه ای به شما متوسل می شود ، از اطلاعات تماس برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل ، تلفن یا تنظیم زمان و تاریخ بازدید استفاده کنید.

چرا در باشاک شهیر ملک خریداری کنیم؟

این منطقه با داشتن یک حلقه خریدار و فروشنده همیشه در حال تحول ، موفق ترین و شلوغ ترین بازار املاک و مستغلات ترکیه است. توسعه گسترده زیرساخت های محلی و گسترش در محله های حاشیه نشین در سایت اروپایی نیز سرمایه گذاران از سراسر جهان را به خود جلب می کند که می خواهند از پتانسیل این شهر پر جنب و جوش استفاده کنند. بسیاری از خارجیانی که می خواهند از طرح تابعیت سرمایه گذاری ترکیه استفاده کنند ، طیف وسیعی از ملک را در استانبول پیدا می کنند که متناسب با این معیارها است. در غیر این صورت ، سیستم خرید و فروش سریع ترکیه به این معنی است که داشتن خانه در ترکیه به راحتی و در یک زمان سریعتر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر انجام می شود.

16 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه