آسان انتخاب کنید

باجیلار

منطقه باجیلار در سمت اروپایی استانبول واقع شده است. از شمال با ناحیه باشاك شهیر و آرناووتكوی ، از جنوب با ناحیه باهچه لیولر و نواحی ینی بوسنا و گونگورن ، از شرق با ناحیه قاضی عثمان پاشا و از غرب با ناحیه کوچوک چکمجه همسایه است.

موقعیت باجیلار در نزدیکی این مناطق حیاتی و در نزدیکی کانال Basin Express ، اهمیت زیادی را به آن داده است ، زیرا توسعه تمدن و تجدید حیات شهری روز به روز در حال افزایش است ، زیرا یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول است.

هر آنچه باید در مورد منطقۀ باجیلار بدانید

مطمئناً تابحال در مورد منطقۀ باجیلار در استانبول اروپایی شنیده اید، آیا این محل برای زندگی مناسب است؟ آیا این محل برای سرمایه گذاری در ملک مناسب است؟  آیا خرید ملک در باجیلار استانبول کار درستی است؟ ما در ادامۀ این مقالۀ جالب در مورد این اطلاعات با شما صحبت می کنیم:)

منطقۀ باجیلار در زمان های قدیم

باجیلار در دورۀ عثمانی و دهۀ پنجاه در قرن پیش، یکی از دهکده هایی بود که یونانیان در آن زندگی می کردند. این دهکده، کوچک و نامنظم بود و تمام امکانات اجتماعی (مانند داروخانه، مرکز برق، مهمان خانه و غیره) در قصری بزرگ که آن را به مرکز فرماندهی خود تبدیل کردند، وجود داشت.

در دهۀ نود این دهکده گسترش یافت و در آن خیابان هایی منظم ساخته شد و مشکل نامنظم بودن آن کاهش یافت. پروژۀ گسترش هنوز هم یکی از پروژه هایی است که پس از شهری شدن این ناحیه تا به حال متوقف نشده است.

موقعیت منطقۀ باجیلار

باجیلار موقعیتی استراتژیک دارد و به بسیاری از زیرساخت های شهری و مناطق اداری نزدیک است، زیرا دریاچۀ کوچوک چکمجه در غرب آن و منطقۀ باشاک شهیر در شمال و چسبیده به آن، مناطق آرناووتکوی، باهچه لی اولر و وینی بوسنا در جنوب و در شرق آن نیز منطقۀ عثمان پاشا قرار دارد. می توان گفت که این ناحیه یا منطقۀ مرکزی مهم است که با معروف ترین مناطق استانبول احاطه شده است.

چه چیز شما را به خریدن ملک در باجیلار تشویق می کند؟

باجیلار در لیست بهترین مناطق استانبول قرار دارد و اهمیت زیادی برای هر دو هدف سرمایه گذاری و یا ثبات و خانه دار شدن دارد، زیرا شبکۀ حمل و نقل قوی دارد که در آن همه نوع وسیله وجود دارد و در رأس آن ها شبکۀ مترو است که با داشتن چندین ایستگاه، دسترسی به نواحی مختلف استانبول را در بهترین زمان میسر می سازد.

علاوه بر این، اتوبوس های عمومی، دلموش ها(یک وسیله حمل و نقل عمومی است که تقریبا در تمامی شهرهای ترکیه وجود دارد و مسافران را سریع و آسان به مقصد می‌رساند.) و سایر وسایل حمل و نقل عمومی نیز وجود دارد که رفت و آمد به این منطقه را تسهیل می کند.

منطقۀ باجیلار نوعی سرمایه گذاری است

این منطقه از نظر ساخت و ساز جزو پیشرفته ترین مناطق است، زیرا پروژه های املاک آن بسیار گسترده و متنوع است. این پروژه ها بسیار عالی هستند و درآمد حاصل از اجارۀ آن ها تضمین شده است و برخی به مبلغ 10درصد نیز می رسند.

به علاوه، قیمت ها در آن مدام در حال افزایش است. پروژه های در حال ساخت محبوبیت زیادی در بین سرمایه گذاران دارند، زیرا می توانند سودی دوچندان تا زمان تحویل پروژه برای خریدار داشته باشند.

نکتۀ مهم دیگر در مورد این منطقه آن است که نزدیک بودن آن به جادۀ اصلی باسین اکسپرس موقعیتی خاص از نظر سرمایه گذاری به آن بخشیده و آن را از دید سرمایه گذاران اصلی ارزشمند و مهم کرده است. به همین دلیل نیز برخی به آن مسلک دوم می گویند.

ارزش زیاد جادۀ باسین اکسپرس به این است که مسیر مرکزی شهر است و استانبول را از شمال به جنوب به دو بخش تقسیم می کند و خطی سر راست را شکل می دهد که از باقرکوی نزدیک به فرودگاه قدیمی آتاتورک آغاز شده و به فرودگاه جدید استانبول در منطقۀ آرناووتکوی می رسد.

 

امکانات عمومی در منطقۀ باجیلار

امکانات عمومی در این محل بسیار خوب است و هرچیزی که ساکنان به آن احتیاج دارند در اینجا وجود دارد.

بیمارستان در باجیلار:

 در باجیلار معروف ترین بیمارستان های دولتی و خصوصی، مانند بیمارستان مدیپل، بیمارستان خصوصی 34 و بیمارستان معروف مدی جانا، وجود دارد.

آموزش در باجیلار:

از نظر آموزشی نیز شهرداری باجیلار تعداد کافی مدارس عمومی از قبیل 24 مدرسۀ عمومی، 16 مدرسۀ خصوصی و 6 مدرسۀ تجاری تأسیس کرده است. علاوه بر این، معروف ترین مدارس بین المللی نیز در این منطقه قرار دارند که در آن ها کادر حرفه ای انجام وظیفه می کنند و به شما اطمینان می دهند که بهترین فرصت های آموزشی را در اختیار فرزندتان قرار دهند.

از نظر جنبه های اسلامی و فرهنگی نیز منطقۀ باجیلار مساجد و مراکز فرهنگی بسیاری دارد. دو مرکز فرهنگی در این ناحیه وجود دارد که در آن ها فعالیتهای زیادی انجام می شود. 23 بوک بار در موضوعات مختلف نیز وجود دارد که اجازۀ استفادۀ رایگان از کتاب ها را به بازدیدکنندگان می دهند.

در این ناحیه 81 مسجد وجود دارد که در 22 محلۀ مختلف قرار دارند. مهم ترین آن ها از این قبیلند:

 • 100 ییل محلسی
 • فوضی چاکماک محلسی
 • گونشلی محلسی
 • اینونو محلسی
 • محموتبی محلسی
 • مرکز محلسی
 • یاووز سلیم محلسی

مراکز صنعتی و مراکز خرید

باجیلار مراکز صنعتی، تجاری، عمده فروشی متعدد و یک مرکز تجاری بزرگ به نام «استوج» دارد. مراکز زیادی وجود دارد که مواد اولیه تولیدی ها با ویژگی های مختلف در آن فروخته می شود و یک بازار عمده فروشی نیز وجود دارد که لوازم خانه مانند بطری، قابلمه، مجسمه و غیره در آن فروخته می شود. لباس های کتان و غیره را نیز می توان در آن پیدا کرد.

از همه مهم تر آن که در این بازارها بهترین قیمت ها و بهترین اجناس وجود دارد. بنابراین مرکز استوج بزرگترین بازار عمده فروشی در استانبول است.

بازارها در باجیلار

از نظر مراکز خرید، ذکر این نکته حائز اهمیت است که  بازار بزرگ 212 در باجیلار قرار دارد. این بازار یکی از بزرگترین و معروف ترین بازارها در مرکز استانبول است که در محلۀ محموت بی واقع شده و تخفیف هایی بی نظیر دارد و بهترین برندهای بین المللی و گران قیمت در آن قرار دارند که از این نظر برای ساکنان محل و محله های اطراف خوب است و می توانند از تخفیف های آن بهره ببرند.

بازار استانبول

بازار استانبول یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در ترکیه است و مهم ترین برند های جهان در آن حضور دارند. بازار استانبول پویایی خاصی دارد، زیرا در آن رستوران ها و فروشگاه های بزرگ وجود دارد که خرید را با هنرهای سنتی ترکیب می کند و فضایی مناسب با هر دو دارد. راهروهایی عریض و طرح هایی بی نظیر دارد و سقف آن شیشه ای است و نور خورشید را از خود عبور می دهد تا به نحو احسن از روشنایی روز استفاده شود.

خریدن ملک در باجیلار

منطقۀ باجیلار پروژه های بزرگ و مهم مسکونی با سبک امروزی دارد. برخی از آن ها هنوز در حال ساخت است و بقیه آمادۀ سکونت هستند. بنابراین اگر به دنبال خرید ملک در این ناحیه هستید، ما لیستی از مجموعه های خاص را برای شما تهیه کردیم. تردید نکنید و با ما تماس بگیرید.

ما در شرکت املاک ترک گشت مفتخریم تا شما را در سفری برای خرید ملک در ترکیه همراهی کرده و خدماتی را ارائه نماییم تا این پروسه را بسیار راحت و آسان انجام دهید. ما همیشه آماده ایم تا بهترین انتخاب ها را برای سکونت و سرمایه گذاری در اختیار شما قرار داده و به کسانی که به دنبال دریافت حق شهروندی ترکیه هستند نیز کمک کنیم.

خدمات ما

 • مشاورۀ حقوقی
 • مدیریت ملک
 • خدمات پس از فروش
 • خدمات حقوقی و گرفتن حق شهروندی
 • خرید و فروش املاک در ترکیه

برای گرفتن جزئیات بیشتر از طریق کانال های ارتباطی یا شمارۀ واتساپ موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

14 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه