آسان انتخاب کنید

اسکودار

منطقه معروف اسکودار در سمت آسیایی استانبول ، در تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده است.

از شمال با ناحیه بیكوز ، از جنوب با كادیكوی و آتاشهیر ، از شرق با ناحیه عمرانیه و از غرب با تنگه بسفر همسایه است.

مساحت اسکودار 58 کیلومتر مربع است و جمعیت آن بیش از 600.000 نفر است و دروازه ورودی به استانبول آسیایی محسوب می شود.

املاک در اسکودار، استانبول برای فروش

املاک و مستغلات در اوسکودار با دسترسی آسان به مرکز از ساحل بسفر استفاده می کنند. این منطقه بزرگ دارای تعدادی خانه اسکودار برای فروش ، از جمله تعداد زیادی از پیشرفت های جدید است. املاک و مستغلات در اسکودار شامل خانه های لوکس با پتانسیل سرمایه گذاری بالا می باشد. برای اطلاع از چگونگی سرمایه گذاری در اسکودار با ما تماس بگیرید.
اسکودار که در سال 1984 به یک منطقه رسمی تبدیل شد ، رتبه های خود را افزایش داده و به مکانی مطلوب برای خرید و تملک املاک تبدیل شده است. ساکنان منطقه آسیا و مشهور به برج برج Maiden’s Tower ، مردم محلی این منطقه را پرستش می کنند و در سالهای اخیر ، گردشگران بیشتری به این منطقه می آیند تا بفهمند همه هیاهوها چیست. با میانگین جمعیت 530،000 نفر ، خریداران خانه همه چیزهایی را که می خواهند پیدا می کنند ، از جمله خرید ، زندگی شبانه ، سرگرمی ، اوقات فراغت و کارهای تفریحی.

چرا در اسکودار برای فروش ملک خریداری می کنیم؟

جذابیت بزرگی برای خریداران املاک اسکودار موقعیت آن در تنگه بسفر واقع در مقابل امینونو است ، بنابراین افراد محلی و بازنشسته اغلب از مسیرهای حمل و نقل کشتی به طور منظم برای رسیدن به طرف اروپایی استفاده می کنند. با هر محلی صحبت کنید و آنها به شما خواهند گفت که بهترین منظره های بسفر در استانبول ، و این در فضای آرام کافه ها و رستوران های کنار آب منعکس می شود. زندگی اجتماعی حول مرکز ، محل استقرار بندر کشتی و سالاکاک ، تفرجگاه طولانی است که آخر هفته ها با ظهور مردم محلی برای استفاده بیشتر از مناظر و هوای ایده آل پر می شود.

منطقه معروف بین المللی دیگر ، بیلربی شهرت خود را برای رستوران های ماهی فوق العاده و یک کاخ عثمانی به همین نام به دست آورد. مکانهایی مانند چنگل کوی همچنین میزبان خانه های یالی عثمانی است که گرانترین بازار املاک و مستغلات ترکیه را تشکیل می دهند. فکر نکنید زندگی در حوضه آبشار بسفر می چرخد ​​زیرا مردم محلی از زیبایی های زیبای پارک فتحی پاشا کورسو را می پرستند.

از کجا می توان ملک را در اسکودار خریداری کرد؟

اسکوداربه 33 محله تقسیم می شود از جمله احمدیه، آلتونی زاده، عزیز محمود هووداییه، باهچه لیولر، بارباروس، بیلربی، بلورلو، برهانیه، جمهوریت، چنگل کوی، فراح، گزتپه، ایجادیه، کیشیک لی، کیرازلی، کوک لویو، کوللی، میمار سنان ، مورات رییس ، سالاکاک ، سلامیالی ، سلیمیه ، سلطانتپه ، اونالان ، والیدی آتیک ، یاووزتورک و زینپ کمیل.

با این حال ، سه محله در جذب خریداران املاکاسکودار پیشگام هستند. آجی بادام، کاندیلی و جاملیجا که مورد آخر از تپه ای به همین نام ، یک جاذبه گردشگری محبوب ، مناظر خارق العاده ای می دهد. اگر مطمئن نیستید که از کجا می توانید املاک و مستغلات را در اسکودار خریداری کنید ، با ما تماس بگیرید تا زمان و تاریخ بازدید را تنظیم کنیم که در آن محله های برجسته و امکانات رفاهی آنها مانند خرید ، بانک ها ، حمل و نقل ، مدارس و موارد دیگر را به شما نشان دهیم.

بازار املاک و مستغلات اسکودار

با توجه به ساحل ، موقعیت برجسته و شهرت آن ، قیمت املاک اسکودار در هر متر مربع بالاتر از مناطق دیگر است ، اما خریداران از یک سبک زندگی منحصر به فرد استفاده می کنند که در هیچ جای ترکیه یافت نمی شود. وقتی به انتهای بازار نگاه می کنید ، بهترین مکان برای شروع جستجوی املاک شما جاملیجا است. خریداران لوکس نیز از آنچه در بازار است شگفت زده خواهند شد. خانه های طراح با تمام نکات منفی مدرن ، تزئینات مرسوم ، مد و طراحی در انتهای بازار مسلط هستند و با خانه های زیادی که از منظره دریا بوسفر برخوردار هستند ، خریداران یک قطعه عالی از املاک و مستغلات را بدست می آورند.

چگونه ملک را در اسکودار خریداری کنیم؟

برای دیدن آپارتمان ها و ویلا های فروشی در اسکودار ، با دفتر استانبول ما تماس بگیرید تا زمان و تاریخ بازدید را ترتیب دهید. همه نمایندگان محلی ما باتجربه هستند و دانش کاملی از شرایط فعلی بازار دارند ، از این رو می توانند به سوالات مربوط به سرمایه گذاری طولانی مدت در املاک و مستغلات نیز پاسخ دهند. همچنین ، لیست های فعلی ما را در بالا مرور کنید. هر یک از آنها عکس ها ، نقشه های طبقه را در صورت لزوم ، اطلاعات خانه و محل نمایش می دهد. ما همچنین ویژگی های اصلی را برجسته می کنیم که لیست را برجسته می کند.

24 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه