آسان انتخاب کنید

آتاشهیر

خرید و اجاره آپارتمان در آتاشهیر استانبول

املاک در آتاشهیر در سمت آسیایی شهر استانبول از پردرآمدترین املاک و مستغلات این شهر است. آتاشهیر با در نظر گرفتن مرکز مالی جدید ، آماده سودهای بلند مدت جذاب و پتانسیل اجاره ثابت است. خانه های آتاشهیر با کیفیت بالا مورد توجه کارگران و سرمایه گذاران قرار می گیرند که امیدوارند از این نقطه مالکیت استفاده کنند

 

به دنبال طیف وسیعی از املاک و مستغلات استانبول هستید؟ شما به جای درست آمده اید. ترک گشت راهنمایی و مشاوره مستقلی در مورد تمام پروژه های موجود در تمام نقاط استانبول ارائه می دهد. ما تا کنون بزرگترین نمونه کارها از املاک پروژه ای ، ساختمان جدید و فروش مجدد را در مناطق اروپایی و آسیایی استانبول داریم. ما به عنوان یک سهامدار عمده در بازار املاک و مستغلات استانبول ، کمترین قیمت ممکن و بهترین شرایط را داریم. به راحتی از دفتر استانبول شیشلی ما بازدید کرده و با مشاوران مجرب ما در مورد نیازهای خود صحبت کنید. اولویت اول ما همیشه این است که مطمئن شوید بهترین گزینه های زندگی و سرمایه گذاری را برای شما پیدا کرده ایم ، اگر می خواهید ملکی را برای فروش در استانبول بخرید ، مطمئن خواهیم بود که شما را مطابق با معیارهای خود نگه داریم.

مناطقی که در خط مقدم رونق املاک استانبول قرار دارند ، مناطق مرکزی شهر ، املاک مکان اصلی در بی اوغلو ، شیشلی ، ماکا ، لونت ، مجیدیه کوی، ببک و مناطق مشابه بسفر است که اقامتگاه های لوکس از جمله برای فروش بسیار مورد جستجو هستند. با گفتن این موارد ، بیشتر املاک و مستغلات استانبول که مورد علاقه خریداران خارجی است ، به عنوان گزینه های سرمایه گذاری بسیار مقرون به صرفه تر به طور کلی در حومه استانبول مانند باهچه شهیر، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه، کوچوک چکمجه و اسنیورت املاک پروژه ای و برنامه ریزی شده هستند. این پروژه ها در حومه استانبول که به سرعت در حال توسعه است با وعده های رشد سریع قیمت و درآمد شدید اجاره به سرمایه گذاران ارائه می شود زیرا این شهر به طور ناگزیر و سریع به سمت خارج گسترش می یابد. ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم که در این بخش از املاک و مستغلات استانبول بسیار واقع گرا باشند زیرا وعده های دروغ زیادی توسط بسیاری از آژانس ها و سازندگان داده شده است.

خانه های داخلی استانبول به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. رزیدانس های لوکس با مارک خوب و مدیریت شده ، مجتمع های برج بلند ساخته شده با مراکز خرید ، رستوران ها ، بسیاری از امکانات دیگر همه در زیر یک سقف و برچسب قیمت شیب دار برای مطابقت با آنها. در خط مقدم این فعالیت مناطقی در داخل و نزدیک به مناطق تجاری شهر مانند شیشلی ، مجیدیه کوی و لونت قرار دارند.
  2. بلوک های آپارتمانی قدیمی تر به سبک ترکی استانبول با امکانات بسیار اندک ، اما در بهترین نقاط استانبول. بسته به مکان و کیفیت ، اینها می توانند برچسب های نسبتاً بالا را داشته باشند. در مقایسه با ساختمانهای مسکونی جدید و برجهای لوکس ، اینها بسیار کلاسیک هستند و مدیریت و امکانات کمی دارند. با گفتن این موارد ، آنها به طور کلی خانه های اصلی مانند خانه های کنار بسفر با مناظر شگفت انگیز ، آپارتمان در نیشانتاشی ، شیشلی و اکثر آپارتمان های ببک هستند که از گرانترین املاک استانبول هستند.
  3. خانه های غیر مجاز که تقریباً در تمام گوشه و کنار استانبول حتی در کنار برخی از معتبرترین آدرس های شهر یافت می شود. اینها عموماً املاک غیرقانونی در بالای تپه ها و خیابانهای فرعی ساخته شده اند. آنها معمولاً در شرایط بسیار نامناسبی به سر می برند و بیشتر آنها سند مالکیت مناسبی ندارند. از سال 2005 ، دولت ترکیه تحت ابتکاری این نوع املاک را هدف قرار داده است.
    تعداد زیادی از تحولات جدید املاک و مستغلات در استانبول ظاهر شده است . اینها قیمت کمتری دارند و درآمد اجاره آنها در حدود 5٪ در سال است. این واحدها در حدود 50000 یورو برای یک واحد 1 خوابه شروع می شود ، به طور کلی حدود 1500 تا 2000 دلار در هر متر مربع. این را با یک خانه لوکس در شیشلی مقایسه کنید ، جایی که به راحتی باید بیشتر از 10 هزار دلار هر متر مربع هزینه کنید و جذابیت این حومه شهر بیش از حد به دلیل قیمت پایین مشهود است. علاوه بر این ، کیفیت برخی از اقامتگاه های ساخته شده در این مناطق جای هیچ گونه خواسته ای را ندارد. با بهبود شبکه های حمل و نقل مانند Metrobus و سیستم مترو که در حال گسترش است ، این شهرک های جدید اقماری اکنون بسیار قابل تغییر تر از گذشته هستند و به سرعت در استانبول بزرگ ادغام می شوند.

    استانبول که تقریباً 16 میلیون نفر زندگی می کند ، قابلمه ذوب صدها ملیت و مذهب مختلف که با هم در یک چیز مشترک است – تمایل به استفاده از هر چیزی که این شهر باورنکردنی ارائه می دهد – به ویژه املاک و مستغلات استانبول. استانبول پویا یکی از مهمترین قطب های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی نیمکره شمالی است. ارزش فروش املاک استانبول بین سالهای 2004 و 2012 بیش از 240٪ افزایش یافته است ، و شهرت خود را برای پیشرفتهای با کیفیت بالا می کند.

13 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه