آسان انتخاب کنید

همه چیز درباره ماسلاک در سال 2021

ماسلاک

اطلاعات مربوط به منطقه ماسلاک در استانبول

منطقه ماسلاک مهمترین مرکز تجاری در استانبول و به طور کلی در ترکیه است و از نظر سرمایه گذاری و بازده مالی بالا به لطف نشاط و موقعیت میانی بین دو طرف آسیایی و اروپایی این شهر یکی از درخشان ترین مناطق است. این امر به لطف زیرساخت های غنی آنها با آسمان خراش ها و برج های بزرگ تجاری ، با طراحی متمایز و مدرن که تجارت را برای کارآفرینان تسهیل می کند ، آن را به یک مرکز تجاری مجاز برای شرکت ها و هتل های بزرگ جهانی تبدیل کرده است. امروزه به آن “شهر ثروتمندان” می گویند و محل استقرار ثبات تجار و بازرگانان است.

ماسلاک در کجای استانبول واقع شده است؟

این منطقه در ساریر ، یکی از محله های معتبر استانبول ، مشرف به جنگل های ساریر در قسمت شمال شرقی بخش اروپایی استانبول واقع شده است. فاصله آن تا تفرجگاه معروف بسفر ، که مناطق اروپایی و آسیایی استانبول را از هم جدا می کند ، ۵ دقیقه فاصله است و آن را به یک مکان استراتژیک خاص تبدیل کرده است ، زیرا این مکان از میدان معروف تکسیم ۱۰ کیلومتر ، فرودگاه سبیها گوکچن در انتهای بخش آسیایی ۴۶ کیلومتر واقع شده و از فرودگاه جدید استانبول ۳۵ کیلومتر فاصله دارد. از قرن هفدهم میلادی محل زندگی اشراف ، شاهزادگان و سلاطین عثمانی بوده و با بازدید از موزه ها و کاخ های تاریخی می توانید آن را مشاهده کنید.

مزایای مسکن در ماسلاک

این منطقه یکی از معتبرترین و شیک ترین مناطق بلامنازع استانبول است. منطقه ای می که تمدن را همراه با تحولات چشمگیر شهری ، با آسمان خراش ها و مجتمع های آپارتمانی ،  طراحی های لوکس، امکانات سرگرم کننده را یکجا جمع می کند. بنابراین این منطقه بر اساس یک سابقه طولانی در زمینه بازآفرینی و شکوفایی بنا شده است ، به طوری که امروزه به اولین مرکز سرمایه گذاری در استانبول و یکی از بزرگترین مناطق توسعه املاک و مستغلات در کل شهر تبدیل شده است. علاوه بر میزبانی از مراکز خرید بزرگ ، بازارها ، شبکه حمل و نقل ، بیمارستان ها ، مدارس و دانشگاه ها ، فرصت های سرمایه گذاری و مسکن را به گزینه ای مناسب  تبدیل می کنند.

بهترین مکان ها در منطقه ماسلاک

از مسلک به عنوان یک مکان توریستی متمایز با ساختمان ها و زیبایی با مراکز خرید ، کافه ها ، بازارها ، خیابان های پر جنب و جوش و همچنین فضای آرام و احساس خوبی به بازدید کنندگان خود می بخشد. موقعیت آن در نزدیکی بناهای معروف استانبول ، مانند:

پل فاتح سلطان محمت بر روی بسفر یکی از پل های برجسته ای است که بخش اروپایی استانبول را به بخش آسیایی متصل می کند.

ماسلاک استانبول

مسلک در زمان سلطان محمود دوم ساخته شد و در زمان سلطان عبدالعزیز به اتمام رسید تا شکل امروزی به خود بگیرد.

منطقه ماسلاک  در استانبول

جنگل بلگراد: جنگل های بلگراد یکی از زیباترین پارک های استانبول است و یکی از جذاب ترین مکان های گردشگری است که گردشگران را از همه جا به طبیعت دیدنی خود جرب می کند.

ماسلاک در استانبول

مرکز خرید وادی استانبول: یکی از مهمترین بازارهای تجاری استانبول با مساحت آن ۱۰۳۰۰۰ متر مربع است و دارای بسیاری از برند ها و مارک های تجاری جهانی است.

ماسلاک  استانبول

مدارس و دانشگاه های ماسلاک

این منطقه دارای بسیاری از موسسات آموزشی ،  مدارس ، موسسات و دانشگاه ها است که سامل مقاطع آموزشی شامل (مهد کودک ، ابتدایی و مقدماتی) است که به مدارس دولتی و خصوصی ، مدارس امامیه ، کودکستان ها و مهد کودک ها تقسیم می شود. یکی از دو مشهورترین مدرسه بین المللی مسلک ، مدرسه بسفر و مدرسه انگلیسی در استانبول است همچنین دانشگاه فنی استانبول ؛ یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های استانبول است.

در ۹ کیلومتری دانشگاه های مشهوری وجود دارد که مشهورترین آنها دانشگاه خصوصی دانشگاه باغچه شهیر است که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و یکی از مشهورترین دانشگاه های ترکیه است که دانشجویان بیش از ۴۵ کشور جهان آن را ترجیح می دهند.

زیرساخت های منطقه ماسلاک

علاقه دولت ترکیه به پروژه های مدرن و توسعه زیرساخت ها در منطقه مسلک مزایای ویژه ای به آن بخشیده ، زیرا شامل نقطه مهم حمل و نقل به عنوان خط مترو M2 است ، که بزرگراه E80 از آن عبور می کند ، و عامل مهمی در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. به ویژه در سطح اجاره ، خرید و فروش ، از خدمات با کیفیت ، بیمارستان ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز تجاری و خرید بهره مند می باشد.

بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در ماسلاک

چندین بیمارستان دولتی و خصوصی و مراکز بهداشتی وجود دارد که خدمات پزشکی جامع و متنوعی را به مردم ارائه می دهند ، بیمارستان آجی بادم یکی از مهمترین بیمارستانهای استانبول است.

مراکز خرید منطقه ماسلاک استانبول

در استانبول هیچ منطقه ای مانند مسلک با تنوع بازارها و مراکز خرید مانند مرکز خرید وادی استانبول، وجود ندارد.

و مرکز خرید کانیون که مقصدی برای افراد ثروتمند است که به دنبال یک زندگی لوکس هستند.

عمارت ماسلاک یا همان عمارت همایونی

گر بخواهم کمی درباره تاریخ این محله مدرن صحبت کنم، بهتر است به اواخر قرن نوزدهم و عمارت ماسلاک اشاره کنم. جایی که ردپای زندگی روزمره یکی از سلاطین عثمانی را می توان دید.

عمارت همایونی یا همان عمارت ماسلاک، همراه با ساختمان‌های مجاورش در یک فضای زیبا و باغ مانند قرار گرفته است و در حال حاضر به عنوان موزه استفاده می‌شود که نشان از گذر ظریف زمان در آن‌ها دارد.

این موزه شامل Kasr-Hümâyûn (محله زنان) ، یک باغ لیمو ، Mabeyn-i Hümâyûn (دفتر امور خارجه) ، عمارت Çadır و محله پاشا است. زندگی در این محله اشرافی حس بهتری به شما می دهد البته بد نیست به این نکته اشاره کنم که این محله در عین حال که مدرن و پیشرفته است دارای قدمت و اصالت هم هست و زمانی بخشی از قلمرو سلاطین عثمانی بوده. پس اگر مثل من علاقه به فرهنگ و تاریخ و هنر دارید اینجا مکان خوبی برای سرمایه‌گذاری شماست.

موزه Kasr Humayun

یکی از مکان‌های برجسته هنری ماسلاک، موزه الگیز هست که اولین موزه خصوصی هنر معاصر در ترکیه است. موزه الگیز با آثار هنرمندان محلی و بین المللی مکان بسیار مناسبی برای هنردوستان است.

این موزه در سال ۲۰۰۱ توسط ۲ مجموعه دار بنام‌های  Sevda و CanElgiz تاسیس شد و به مکانی برای معرفی آثار هنرمندان خلاق و جوان تبدیل شد. موزه

الگیز با ۲۰۰۰ متر مربع فضای باز، روزهای سه شنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر میزبان علاقه‌مندان به هنر است

کافه رستوران‌های ماسلاک

ماسلاک به لطف رستوران‌ها و مکان‌های تفریحی، فرهنگی وهنری‌اش، در آخر هفته به یک مرکز جذاب برای خوشگذرانی تبدیل می‌شود.

در اینجا از کافه‌های محبوب مثل استارباکس گرفته تا سوشی بار میابی و رستوران لوکس دیوان قرار دارد تا جوابگوی ذائقه مشکل پسندان باشد و برای هر سلیقه‌ای چیزی برای ارائه داشته باشد.

رستوران نصرت

یکی از شعبه‌های رستوران‌های زنجیره‌ای نصرت در مرکز خرید ایستینیه پارک قرار دارد که اگر دوست دارید طعم استیک و همبرگرهای خوشمزه نصرت را بچشید بد نیست به این رستوران شیک و منحصر بفرد سر بزنید.

استادیوم بزرگ ترک تله‌کام

اگر عاشق تماشای فوتبال هستید و دلتان می‌خواهد از نزدیک به تماشای فوتبال بپردازید، استادیوم بزرگ ترک‌تلکام پذیرای شما خواهد بود.

کافی است اراده کنید تا خود را درحال تماشای فوتبال ببینید.

بازی‌های خانگی تیم گالاتاسرای در این ورزشگاه انجام می‌شود. گنجایش این ورزشگاه چیزی در حدود ۵۳ هزار نفر است.

ساخت این ورزشگاه در سال ۲۰۰۷  با هزینه ۲۱۰ میلیون دلار شروع و در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد.

جنگل بلگراد

یکی دیگر از مزیت‌های زندگی در محله ماسلاک، نزدیکی به جنگل بلگراد است اگر احیانا از هیاهو و شلوغی محله‌تان خسته شدید و دلتان خواست تا در هوای مطبوع و جنگل سرسبز قدم بزنید، مطمئن باشید جنگل بلگراد گزینه بسیار مناسبی است. جنگل بلگراد یک پارک جنگلی ۵ هزار هکتاری است که وسعت آن در زمان عثمانی‌ها به ۱۳ هزار هکتار می‌رسید. این منطقه از قرن ۱۶ به عنوان یک منطقه حفاظت شده درآمده و این امر باعث شده تا گونه جانوری آن بدون تغییر بماند.

در حال حاضر ۷۱ گونه پرنده و ۱۸ نوع پستاندار در جنگل بلگراد زندگی می‌کنند.

ویژگی های سرمایه گذاری در منطقه ماسلاک در استانبول

امروزه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مسلک سودمند تلقی می شود ، که ارتباطی با رشد اقتصادی منطقه در سایر سطوح اقتصادی ، مانند گردشگری و استقبال از مرکز تجارت استانبول دارد. این امر شرکت های ساختمانی مسئول ساخت مجتمع های مسکونی و تجاری را برانگیخت با ایجاد رقابت متفاوت بین شرکت های ساختمانی در منطقه ، برای جلب رضایت خریداران و سرمایه گذاران ، یک طرح خلاقانه جذاب را در قالب مهندسی ساخت متمایز ایجاد کرد.

می توانید پروژه ها و واحدهای آپارتمانی را در پیشنهادات آپارتمان های فروشی در استانبول بررسی کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که برنامه تابعیت سرمایه گذاری در ترکیه برای بدست آوردن تابعیت ترکیه از طریق مالکیت املاک و مستغلات ، یکی از مناسب ترین پیشنهادات را ارائه داده است. سرمایه گذار می تواند با سرمایه گذاری ۲۵۰،۰۰۰ دلار ظرف مدت ۳ ماه پاسپورت ترکیه را اخذ کند.توانایی موجر در سرمایه گذاری در ملک با اجاره دادن یا فروش مجدد آن پس از یک دوره ۳ ساله ، با سود مالی قابل توجه ای همراه است.

مزایای خرید آپارتمان در ماسلاک، استانبول

۱. وجود مجتمع های مسکونی فوق العاده با بالاترین استاندارد رفاه و آسایش مردم.

۲. یکی از مکان های آینده دار برای مالکیت املاک و مستغلات در استانبول.

۳. امکانات حیاتی مانند بیمارستان ها ، دانشگاه ها و بازارها.

۴. مقصدی برای تجارت و سرمایه گذاری.

۵. مقصدی عالی برای کسانی که بدنبال راحتی ، رفاه و آرامش هستند.

۶. مجاور تمام مناطق حیاتی استانبول.

۷. املاک و مستغلات با بازده سود بالا در ماسلاک.

به این مطب امتیاز بدهید

مقایسه ملک ها

مقایسه