آسان انتخاب کنید

قیمت مغازه در ترکیه سال 2017 تا 2020

قیمت مغازه در ترکیه
قیمت مغازه در ترکیه

قیمت مغازه در ترکیه سال تا 2020

خرید مغازه در ترکیه مساله ای تازه و جدید بین مردم کشورهای مختلف دنیا و به خصوص ایرانی ها نیست و در مورد آن صحبت های بسیاری می شود و شرکت ها و وکیل های زیادی مشغول فعالیت در این زمینه هستند. در حقیقت قیمت مغازه در ترکیه و اطلاع از  شرایط آن جزو مباحث بسیار داغ روز به شمار می رود.

این یک واقعیت بسیار آشکاری است که ایرانی های زیادی دوست دارند در شهرهای مختلف کشور ترکیه به کسب و کار مشغول شوند و مغازه ای داشته باشند، به همین دلیل به دنبال دانستن قیمت مغازه در ترکیه هستند. البته به غیر از قیمت، دانستن شرایط خرید یا اجاره مغازه نیز از موضاعات بسیار مهم به شمار می رود و فقط مناسب

بودن قیمت مغازه در ترکیه نمی تواند بدون فهمیدن شرایط خرید و شروع کار تجاری در این کشور کافی باشد.
اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از قیمت مغازه در ترکیه مطلع شودید و قصد خرید یا اجاره مغازه در این کشور را دارید، بهتر است قبل از این که به پرس و جو در مورد قیمت مغازه در ترکیه  بپردارید، به صورت واضح اهدافتان را مشخص  کنید و دقیقا بدانید که قصد شروع چه نوع کار تجاری را دارید.

به عبارت دیگر، قرار است چه نوع مغازه ای باز کنید

علاوه بر این ها موضوع دیگری نیز از ارزش یکسانی مثل قیمت مغازه در ترکیه  برخوردار است و این موضوع، تصمیم گرفتن و اقدام به ثبت شرکت در ترکیه قبل از خرید یا اجاره مغازه و رستوران و … در این کشور است.در حقیقت خرید مغازه بدون ثبت شرکت معنایی ندارد. چون شما برای انجام هر کسب و کاری در ترکیه نیاز به ثبت شرکت در ترکیه دارید.


نکته ی قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که قیمت مغازه در شهرهای مختلف کشور ترکیه متفاوت است‌. برای مثال مقایسه ای بین قیمت مغاره در سه شهر مختلف ترکیه انجام می دهیم.

طبق اطلاعات موجود، قیمت مغازه در ترکیه و شهر استابول آن بیشتر از قیمت مغازه در شهرهای آلانیا و آنتالیا است و این تفاوت قیمت، هم در مورد خرید مغازه در ترکیه و هم اجاره مغازه در این شهرها صحت پیدا می کند.

اابته دلیل اصلی این تفاوت قیمت مغازه و ارزان بودن آن در شهرهای آنتالیا و آلانیا نسبت به استانبول به خاطر جمعیت شهری است. البته عوامل متعدد دیگری نیز در این اختلاف قسمت ها تاثیر گذار هستند.

اگر شما به خاطر مناسب بودن قیمت مغازه در ترکیه می خواهید برای خرید یا اجاره ی آن اقدام کنید بهتر است بدانید بعد از این که محل مناسب خود را پیدا کردید  باید از وزارت کار ترکیه  مجوز کار بگیرید. این مجوز گرفتن و شروع کسب و کار نیز خود مراحل مختلفی دارد که با طی آن می توانید اقدام به شروع کسب و کار خود کنید.

قیمت مغازه در ترکیه

در مجموع اگر شما بعد از مشورت با اهل فن و پرس جو در مورد اختلاف قیمت مغازه در ترکیه و شهرهای مختلف آن تصمیم به خرید یا اجاره مغازه و ثبت شرکت در یکی از شهرهای این کشور را دارید، باید به شما بگوییم این کار اگر با اصول و توسط افراد آگاه و شرکت های معتبر انجام شود می تواند باعث رونق گرفتن زندگی تان گردد.

زیرا قیمت مغازه در ترکیه بسیار مناسب بوده و کسب و کار نیز در این کشور رونق خوبی دارد و در جریان است.
علاوه بر موضوعات ذکر شده و مطلوب بودن قیمت مغازه در ترکیه، خرید مغازه در این کشور که همراه با ثبت شرکت و شروع تجارت در ترکیه است، به شما کمک شایانی خواهد کرد که بتوانید اقامت دائم خود را در کشور ترکیه بگیرید و از شرایط رفاهی و گردشگری و امکانات بالای این شهر برای همیشه برخوردار شوید.

برای بحث در خصوص قیمت مغازه در ترکیه انتخاب بین سه مورد اساسی وجود دارد مورد اول اجاره مغازه خالی مورد دوم خرید ملکیت مغازه و مورد سوم خرید مغازه فعال یا امتیاز در خصوص مورد اول مغازه خالی معمولا در موقعیت های با رفت امد بالا وجود ندارد چرا که از قبل اشغال شده است و در صورت وجود با توجه به منطقه و موقعیت ، صنف  ، متراژ ،سن بنا ،امکانات و ..

عدد اجاره متفاوتی دارد ولی در خصوص شهر استانبول این عدد از ۴ هزار لیر به بالا میتوان میانگین گرفت در خصوص خرید ملکیت مغازه نیز آیتم های مورد اشاره (منطقه و موقعیت ، صنف  ، متراژ ،سن بنا ،امکانات و ..) بعلاوه قیمت زمین در منطقه بروی قیمت تمام شده تاثیر مستیقیم دارد ولی در کل یافتن مغازه فروشی در استانبول کار ساده ای نیست وقیمت در موقعیت های متوسط و خوب بالای۶ میلیارد تومان میباشد  

در خصوص مورد سوم در حال حاضر رایج ترین نوع  شروع بیزنس خرید بیزنس فعال است چرا که ریسک کار کم بوده ، انتخاب زیاد بوده و در مکان های پر تردد امکان وجود مغازه خالی تقریبا صفر میباشد در این مورد نیز اجاره بلند مدت یا خرید بیزنس از حداقل هایی مانند ۵۰، ۶۰ هزار لیر وجود دارد

به این مطب امتیاز بدهید

مقایسه ملک ها

مقایسه