آسان انتخاب کنید

توضیحات


خلاصه خرید آپارتمان در ایوپ استانبول

این آپارتمان ها در محله ای آرام در منطقۀ ایوپ و با بالاترین کیفیت ساخته شده اند و در مرکز استانبول با قیمت های مناسبی برای فروش گذاشته شده است. این مجموعه به امکانات رفاهی و فروشگاه های محلی نزدیک است و احتیاجات روزمرۀ ساکنین را برطرف می کند. خرید هر ملکی سرمایه گذاری محسوب نمی شود. البته این بدین معنا نیست که نمی توانید سودی از سرمایه گذاری کسب کنید، بلکه به این معنی است که این پروژه فرصت مناسبی برای تغییر در سبک زندگی محسوب می شود. اسناد رسمی آمادۀ انتقال است و برای گرفتن شهروندی مناسب خواهد بود.

ویژگی های ملک  برای خرید در ایوپ استانبول

نوع ملک: آپارتمان

اتاق خواب ها: 1-3

حمام ها: 1-2

موقعیت: استانبول – ایوپ

متراژ قابل سکونت: 64-150

چرا این ملک را بخرم؟

 • اسناد حقوقی آمادۀ انتقال در استانبول
 • محلۀ مسکونی در منطقۀ خوب ایوپ
 • دارا بودن شرایط فروش برای آپارتمان های تا 3 خوابه
 • امکانات جمعی برای استفادۀ مالکین
 • قیمت های فوق العاده عالی که نباید از دستشان بدهید

امکانات و موقعیت خرید آپارتمان در ایوپ استانبول

این آپارتمان های جادار به فروشگاه های روزمره نزدیک است و برای زندگی دائمی به همراه خانواده در منطقۀ ایوپ در استانبول مناسب است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ خرید خانه در اینجا، همین امروز با ما تماس بگیرید.

در مورد پروژه و خصوصیات آن

این پروژه توسط یکی از سازندگان برجستۀ استانبول ساخته شده است و متشکل از هفت بلوک آپارتمان است که در کل 389 واحد را در بر می گیرد. ساخت آن در زمینی به مساحت 10700 مترمربع ساخته شده و خریداران محترم می توانند از بین آپارتمان های یک تا سه خوابه انتخاب کنند. اسناد حقوقی آمادۀ انتقال است و ساخت آن در انتهای مارس 2022 به پایان می رسد.

این پروژه دارای امکانات همگانی و فضاهای مشاع است، از قبیل باغچه های سرسبز که محیطی دلنشین برای مالکین ایجاد می کند تا بتوانند در آن استراحت کرده و روزهای تابستان خود را بگذرانند. از دیگر فضاهای مشاع می توان به کافه تریا، زمین بازی و سیستم امنیتی کامل اشاره کرد.

داخل آپارتمان ها روشن و دلباز است و پنجره هایی بزرگ دارد که در طول روز نور طبیعی خانه را فراهم می کنند. تمام آشپزخانه ها دارای کابینت و سطوح کاری هستند و اتاق خواب ها بزرگ تر از اندازۀ معمول اتاق خواب ها در استانبول ساخته شده اند. حمام ها دارای محفظۀ دوش و توالت هستند.

امکانات و ویژگی های خرید آپارتمان در ایوپ استانبول

 • باغچه های سرسبز و محل نشستن
 • کافه محلی با امکان سرو غذای گرم و نوشیدنی
 • مرکز تناسب اندام مجهز و مدرن
 • سونای محلی برای ریلکس کردن
 • محل بازی و حضور در جمع برای کودکان
 • پارک ماشین با فضایی مضاعف برای تمام ماشین ها
 • امنیت 24 ساعته و سیستم دوربین مداربسته
 • و امکانات دیگر در داخل مجموعه

موجودی آپارتمان ها و قیمت خرید آپارتمان در ایوپ استانبول

آپارتمان 1+1 خوابه از 64 مترمربع و قیمت از 684100 لیر ترکیه

آپارتمان 1+2 خوابه از 96 مترمربع و قیمت از 909700 لیر ترکیه

آپارتمان 1+3 خوابه از 130 مترمربع و قیمت از 1318200 لیر ترکیه

نحوۀ پرداخت خرید آپارتمان در ایوپ استانبول

تخفیف هایی برای افرادی که به صورت نقدی خرید کنند، در نظر گرفته شده است.

خرید اقساطی: 50%پیش پرداخت و بقیه در اقساط 18 ماهه پرداخت شود.

موقعیت در استانبول

این پروژه در منطقۀ خوب ایوپ قرار دارد و شما می توانید با یک پیاده روی کوتاه تا فروشگاه ها و سوپرمارکت ها مایحتاج روزمرۀ خود را بخرید. حمل و نقل عمومی و بزرگراه های پر رفت و آمد، نزدیک شما هستند و می توانید برای رفتن به شهر یا سر کار از آنها استفاده کنید. در منطقۀ ایوپ تعداد زیادی مدرسه، دانشگاه، بیمارستان و مرکز خرید برای خرید های روزمره وجود دارد. این منطقه در سالهای اخیر تغییرات زیادی داشته و آن را تبدیل به منطقه ای خوب برای سرمایه گذاری در ترکیه کرده است.

ایوپ یکی از مقاصد توریستی معروف و یکی از زیباترین مناطق تاریخی در استانبول است. محلۀ ایوپ از نظر تاریخی خصوصاً برای مسلمانان ترکیه بسیار مهم است. همچنین با تغییراتی که این محل در سال های اخیر داشته است به محلی مهم برای سازندگان و شرکت های ساختمانی بزرگ تبدیل شده است.

محل ایوپ سلطان

ایوپ در قسمت اروپایی استانبول و در غرب گلدن هورن قرار دارد و از شمال به ساحل دریای سیاه می رسد. همسایه های آن ساریر در شرق، کایتحانه و بی اوغلو در جنوب شرقی، قاضی عثمان پاشا، فتیح و سلطان قاضی در جنوب، باشاک شهیر در جنوب غربی و آرناووت کوی در غرب، هستند.

می توان گفت که منطقۀ بزرگ ایوپ سلطان و محله های آن بسیار مهم است، زیرا منطقه ای ممتاز در نزدیکی منطقۀ فتیح، مرکز استانبول و نزدیک به مناطق تکسیم و سیسلی است که به ساکنان اجازه می دهد تا به راحتی به تمام مناطق استانبول رفت و آمد کنند.

حمل و نقل عمومی در ایوپ سلطان

علاوه بر موقعیت خوب محله، حمل و نقل عمومی نیز در آن بسیار خوب است. زیرا وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، متروباس، تراموا و تاکسی در آن زیاد است که دسترسی به همۀ مناطق استانبول را آسان می کند و باعث صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه می شود که اگر قصد زندگی دائمی در استانبول را داشته باشید، این موارد فاکتورهایی مهمی هستند.

مناطق دیدنی در ایوپ سلطان

کانال آب مگلووا

معمار سنان یکی از محبوب ترین و معروف ترین معمارهای امپراتوری عثمانی است. در منطقۀ ایوپ توریست ها و مردم محلی، نبوغ او را در ساخت کانال آب مگلووا تحسین می کنند. این مکان در ارتفاع 36 متری و طول 285 متر و در دو طبقه هنوز کاملاً فعال است و می توان آن را در لیست کانال های باستانی در جهان قرار داد.

مسجد و آرامگاه ایوپ سلطان

آرامگاه ابوایوپ الانصاری درون مسجد معروف ایوپ سلطان قرار دارد. این مسجد برای مسلمانان بسیار مهم است و نباید دست کم گرفته شود. این بنا در سال 1453 و پس از فتح قسطنطنیه ساخته شد، آرامگاه نیز بعدها در سال 1459 توسط سلطان فتیح محمد ساخته شد. این مکان برای عموم باز است و هر ماه صدها حاجی از آن دیدن می کنند، زیرا آنها می خواهند به دوست حضرت محمد ادای احترام کنند و عده ای می گویند به همین دلیل است که اولین فتح معنوی استانبول انجام شد. این منطقه به نام وی نام گذاری شده است.

مسلمانان اغلب این محل را زیارت می کنند، اما توریست ها از مسجد دیدن می کنند تا بتوانند ایوپ یکی از سنتی ترین مناطق استانبول را بشناسند. جمعه روز شلوغی برای این مکان است، زیرا روز مقدس مسلمانان است، اما در سایر روزهای هفته و خارج از زمان نماز، پذیرای توریست ها نیز می باشد.

تپۀ پیرلوتی

تپۀ پیر لوتی محلی برای یافتن آرامش و دور شدن از سر و صدای شهر است. این محل مشرف به گلدن هورن است و نام غیر ترکی آن از نویسندۀ معروف فرانسوی، پیر لوتی گرفته شده که در نیمۀ دوم قرن 19 در استانبول حضور داشت. او آرامش را در این تپه یافت، زیرا تا جایی که چشم کار می کرد ویویی بی نظیر داشت و او بسیاری از اشعار و رمان هایش را از این محل الهام گرفته است. یک کافه تریا در بالای تپه وجود دارد که قهوه و چای سرو می کند و تنها کاری که باید بکنید این است که بنشینید و از یکی از مناظر زیبای طبیعت استانبول لذت ببرید.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله اروپایی

جزئیات

به روز شده در جولای 15, 2021 در 8:00 ق.ظ
 • قیمت: شروع قیمت از 684,100لیر
 • متراژ ملک: 64-200 مترمربع
 • اتاق خواب: 1~3
 • سرویس : 1~2
 • پارکینگ ها: 2
 • سال ساخت: 2021
 • نوع ملک: آپارتمان, فروش
 • وضعیت ملک: تک خواب, دو خواب, سه خواب

املاک مشابه

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht