آسان انتخاب کنید

توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان ۲ خوابه مبله در بیلیک دوزو استانبول در منطقه غرب با ظرفیت ۶ نفر اجاره شبی ۱۰۰۰ لیر نزدیک مارمارا پارک و متروبوس

اجاره کوتاه مدت خانه دو خوابه در بیلیک دوزو روزانه ظرفیت 6 نفر قیمت 1000 لیر

با تشکر از شما برای بازدید از سایت ترک گشت لازم است چند نکته را در مورد اجاره کوتاه مدت ملک در استانبول به خدمت شما برسانیم:

 1. قیمت ها برای اجاره کوتاه مدت به صورت حدودای ذکر شده است لذا برای دریافت قیمت دقیق با ما تماس گرفته و ضمن بیان تاریخ دقیق، مدت اقامت و تعداد نفرات قیمت دقیق واحدها را برای اجاره کوتاه مدت از ما دریافت کنید.
 2. مجموعه ترک گشت دارای خانه های کوتاه مدت بسیار زیادی است که در سایت ذکر نشده است لطفاً جهت دریافت فایل های بیشتر و متنوع تر با ما در ارتباط باشید.
 3. توجه داشته باشید که موجودی خانه ها و در دسترس بودن آنها وابسته به تاریخ مورد نظر شما می باشد و ممکن است در آن تاریخ هیچ کدام از این خانه ها موجود نباشد و خانه های دیگری برای اجاره کوتاه مدت شما در استانبول موجود باشد.
 4. برای اجاره کوتاه مدت در استانبول چه برای ویلا و چه برای خانه‌های آپارتمانی لطفاً از یک ماه قبل از آن با ما در ارتباط باشید برای اینکه قیمت و موجودی خانه ها از چند ماه قبل مشخص نمی باشد
 5. توجه داشته باشید که اگر برای خرید ملک به استانبول تشریف می آورید مجموعه ترک گشت طرف قرارداد بسیاری از شرکت های بزرگ ساختمانی در استانبول می باشد و بدون دریافت کمیسیون و هزینه‌های جانبی تیم وکلا و کارشناسان ما خرید شما را از پروژه های معتبر انجام خواهند داد. برای خرید ملک دست دوم در استانبول هم شرکت ما دارای بهترین آپارتمان ها با کمترین قیمت است.
 6. امور اقامتی و شهروندی شما را تیم ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما و خانواده محترمان  توسط وکلای ترک ما انجام خواهد شد.
 7. خرید ملک در استانبول از طریق ترک گشت دارای گارانتی اجاره بلند مدت ملک و تضمین ارزش افزوده بالای ملک شما را به همراه دارد.
 8. اگر جهت تفریح و مسافرت به استانبول سفر می کنید مجموعه ما برگزارکننده تورهای متفاوت و ارزان قیمت در استانبول برای شما می باشد.

این واحد دو خوابه شیک و تمیز در منطقه بیلیک دوزو استانبول واقع شده است.

دسترسی پنج دقیقه‌ای به ایستگاه مترو بوس دارد و در زیر آن فروشگاه های شوک، بیم و در نزدیکی آن نیز میگروس قرار گرفته است

این واحد در طبقه دهم قرار گرفته و دارای نگهبانی ۲۴ ساعته

دوربین های امنیتی چهار آسانسور و همچنین استخر باشگاه حمام ترک وسونا نیز می باشد

بسیار مناسب خانواده ها و افرادی است که با همدیگر سفر می کنند.

و به دنبال قیمت اقتصادی با امکانات بسیار بالا در محیط آرام و به دور از شلوغی و هیاهو هستند.

البته دسترسی مناسب این مجتمع به مرکز خرید مارمارا پارک و همچنین باهوواس و هپی سنتر باعث شده که مسافران از تردد به مرکز شهر بی نیاز باشند و تمام نیازهای خرید برندها و مارک ها را از این مراکز خرید تهیه کنند

جهت اجاره کوتاه مدت خانه دو خوابه در بیلیک دوزو با ما در ارتباط باشید.

درباره بیلیک دوزو بیشتر بدانید

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله اروپایی, بیلیک دوزو

جزئیات

به روز شده در می 2, 2024 در 11:44 ق.ظ
 • قیمت: روزانه 1,000لیر
 • متراژ ملک: 75 مترمربع
 • اتاق خواب ها: 2
 • اتاق ها: 3
 • سرویس : 1
 • نوع ملک: آپارتمان, اجاره روزانه
 • وضعیت ملک: با اشیاء, دو خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht