آسان انتخاب کنید

اجاره خانه دو خوابه فول مبله در لونت استانبول

 • اجاره 5,300لیر
 • 200لیر/آیدات
لونت

توضیحات

اجاره خانه دوخوابه فول مبله در لونت استانبول قرارداد سالیانه اجاره:5300 لیر دپوزیت:10600 لیر طبقه 5م مناسب اخذ اقامت

این واحد برای اجاره دیگر موجود نمی باشد لطفاً جهت بازدید از واحد های به روز با ما در ارتباط باشید.

برای بازدید فایل های به روز لطفاً اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

https://www.instagram.com/turkgasht/

 طبق قوانین جدید کشور اجاره آپارتمان در منطقه اسنیورت و فاتح اقامت به افراد سال اولی داده نمی شود.

لطفاً توجه داشته باشید که کوزا پارک در باهچه شهیر متعلق به منطقه اسنیورت است و برای سال اولی ها مشکل اقامت دارد.

برای اجاره سالیانه آپارتمان در استانبول متقاضی حتماً باید در استانبول حضور داشته باشد زیرا اعتبار فایل ها فقط ۲۴ ساعت است.

اجاره سالیانه در استانبول از راه دور در بیشتر مواقع به دلیل انتخاب بر اساس عکس نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد.

لذا توصیه می گردد که برای اجاره سالیانه در استانبول حداقل یک هفته تا ۱۰ روز مکانی را اجاره کوتاه مدت کنید تا با خیال راحت به بازدید و انتخاب خانه مورد نظر بپردازید.

همچنین اخیراً به علت مشکلات فراوانی که خارجی ها در اجاره خانه در استانبول به وجود آوردن اکثر مالک ها حداقل ۶ ماه تا یکسال اجاره را به صورت پیش می خواهند لطفاً برای این شرایط آمادگی داشته باشید.

همه  واحدها  حداقل 2 دپوزیت(پول پیش) نیاز دارند

آیدات(شارژ) بستگی نوع آپارتمان از 50(نرمال آپارتمان) تا 2000(رزیدانس های لوکس) لیر مینواند باشد که ماهیانه میباشد.

کمیسیون 12 درصد است 12 درصد از مجموع اجاره یکسال خانه در استانبول است.

این خانه۱۲۰ متری در قلب لونت در بشیکتاش قرار گرفته است دسترسی عالی به مترو و خطوط حمل و نقل عمومی دارد و برای کسانی که مرتب قصد .رفت و آمد دارند با موردی بسیار عالی است

اجاره بسیار مناسب نسبت به منطقه و نوع آپارتمان با توجه به منطقه آن بسیار اقتصادی برای خانواده ها می باشد لوازم آپارتمان بسیار شیک و لوکس هستند و .برای یک سال زندگی و شاید هم بیشتر بسیار گزینه مقرون‌به‌صرفه و لوکسی محسوب می‌شود

.جهت اجاره این خانه لوکس در منطقه لونت بشیکتاش با تیم ترک گشت در ارتباط باشید

لونت محله ای است و یکی از اصلی ترین مناطق تجاری استانبول ، ترکیه است که در سمت اروپایی این شهر واقع شده است. این بخشی از شهرداری بشیکتاش است و در شمال شاخ طلایی ، در ساحل غربی تنگه بسفر واقع شده است.

لونت ، همراه با ماسلاك در نزدیكی ، یكی از مناطق اصلی تجاری در سمت اروپایی این شهر است ، كه در حال حاضر پروژه های آسمان خراش زیادی در دست ساخت است یا در مرحله برنامه ریزی است. یکی از خوشه های آسمان مدرن این شهر در اینجا واقع شده است که در پشت تپه های بسفر پنهان شده و جو شبه جزیره تاریخی استانبول را که کاملاً فاصله دارد برهم نمی زند.

بلندترین آسمان خراش در لونت یاقوت کبود(سفیر) استانبول 54 طبقه است که دارای ارتفاع 238 متر است (261 متر شامل گلدسته آن). این بلندترین آسمان خراش استانبول و ترکیه بین سالهای 2010 و 2016 بود – از سال 2020 ، این چهارمین آسمان خراش بلند در استانبول و ترکیه است ، پشت برج Metropol Istanbul (70 طبقه / 301 متر) از جمله قلاده های دوقلوی آن) در منطقه آتاشهیر در سمت آسیایی شهر. و برجهای 1 و 2 اسکای لند استانبول (2 70 70 طبقه / 293 متر) ، واقع در مجاورت استادیوم تورک تلکوم در محله سیرانتپه منطقه Sarıyer ، در سمت اروپایی.

ایستگاه های Levent و 4. Levent در امتداد خط M2 مترو استانبول در خدمت منطقه تجاری Levent و محله های اطراف آن هستند.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

کشور ترکیه سالانه تعداد زیادی از افراد خارجی را به خود جذب کرده، که تنها هدفشان برای سفر، اهداف توریستی نیست. بسیاری از آنها برای کار، تحصیل یا به منظور اسکان همیشگی در جمهوری ترکیه، به این کشور سفر می کنند. گردشگرانی که برای تعطیلات به ترکیه می آیند، معمولا خیلی به مسئله اقامت علاقه ای نداشته، از این رو هزینه آنها شامل یک اتاق هتل است. سایر گروه های مهاجران اغلب باید درمورد محل اقامت خود فکر کنند. بنابراین، بیایید به چگونگی اجاره خانه در ترکیه نگاهی کنیم.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

مزایای اجاره خانه چیست

اجاره یک خانه در ترکیه، مخصوصا اگر زمان اقامت در آن بیش از یک هفته باشد، کاملا سودآور است. مزایای اجاره یک خانه، تنها در مورد قیمت و هزینه نبوده، بلکه شامل سایر فاکتورها نیز می شود:

 • معمولا ودیعه گذاری از قبل مورد نیاز نیست.
 • پرداخت باید برای کل مدت زمان اقامت صورت بگیرد، یعنی اگر شما برای یک هفته خانهی را اجاره می کنید، باید برای یک هفته هزینه اجاره را پرداخت کنید، و در صورت اجاره برای مدت 5 ماه، شما بایستی در ابتدا برای کل 5 ماه هزینه اجاره را پرداخت نمایید.
 • نیازی به ارایه وثیقه نبوده، حتی اگر اجازه اقامت در آن مکان را نداشته باشید.
 • تقریبا تمام خدمات شهری توسط صاحبخانه پرداخت می شود. در صورت نصب تلفن در خانه، پیش شمارنده آن از قبل نصب شده است. در پایان زمان اقامت، هزینه آن از مستاجر گرفته می شود.
 • خانه ها در صورت اجاره کوتاه مدت، به طور کامل تامین و پر می شوند. خانه ها دارای همه لوازم ضروری شامل مبلمان، وسایل آشپزخانه، و لوازم منزل هستند. باید توجه خاصی به Wi-Fi شود: همه خانه ها دارای دسترسی به اینترنت نبوده، اما بیشتر در خانه ها یک شبکه بی سیم راه اندازی شده است.
 • پرداخت هزینه برای تعمیر وسایل منزل، مبلمان و سایر اجزای خانه بر عهده صاحبخانه بوده، اما تنها در صورتیکه مستاجر در آسیب به آنها دخیل نباشد.

اجاره یک خانه در ترکیه در کنار دریا از نظر هزینه و قیمت، تنها در صورتی در مقایسه با ماندن در هتل به صرفه است که شما بدون بستگان و دوستان، و برای مدت طولانی به ترکیه سفر کنید.

در این صورت، امتیازات مذکور اهمیت چندانی نخواهند داشت. در مورد هر دو گزینه اقامت در هتل و اجاره یک خانه، شما باید تقریبا 1500-2000 یورو پرداخت کنید.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

اجاره های بلند مدت و کوتاه مدت

اجاره خانه کوتاه مدت نسبت به بلند مدت، از نظر برخی جوانب متفاوت است. اجاره های کوتاه مدت، یک هفته تا 6 ماه است. این نوع از خانه های اجاره ای برای تعطیلات یا مسافرت کاری مناسب هستند. علاوه بر طول مدت اجاره، سایر امکانات نیز باید مدنظر قرار گیرد. به عنوان مثال، قیمت خانه های اجاره ای کوتاه مدت، نسبت به فصول مختلف، به میزان زیادی متفاوت است. درطول جریان آمدن گردشگران، قیمت اجاره ها افزایش می یابد.

منظور از خانه های اجاره ای بلند مدت در ترکیه، اجاره برای بیش از 6 است. کلیه قوانینی که فضای زندگی طبق آن اجاره داده می شود، تحت قوانین ترکیه وضع شده است.

اجاره یک خانه در ترکیه، برای فصل تابستان و سایر زمان های طولانی، نه تنها می تواند مد نظر یک شهروند ترکیه ای باشد، بلکه برای هر خارجی نیز جذاب است. مهم ترین نکته، داشتن یک ضمانت برای شخصی است که دارای تابعیت در این کشور است.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

همچنین، برای اجاره دراز مدت(سالیانه)، شما باید از برخی قوانین پیروی کنید:

 • حداقل زمان اجاره نامه ای که برای عقد قراردادهای اجاره ای بلند مدت تعیین می شود، شش ماه است.
 • در صورت موافقت هر دو طرف قرارداد، شرایط قرارداد منعقد شده قبلی، با انقضای مدت اعتبار آن، به طور خودکار تمدید می شود.
 • صاحبخانه حق این را دارد که قیمت اجاره را افزایش دهد، اما نه بیشتر از 20% از کل اجاره در طول یک سال.
 • هزینه های پرداخت شده به صورت ماهانه گرفته شده، قبل از آن معمولا یک قبض بدهی برای مستاجر ارسال می شود. این رسید به عنوان یک تضمین پرداخت هزینه برای صاحبخانه عمل می کند.
 • صاحبخانه مسئول پرداخت هزینه های تعمیراتی بوده که مستاجر مسئول آنها نمی باشد. این مورد در قرارداد اجاره، قابل تغییر و بحث است.

در زمان اجاره یک خانه برای مدت طولانی، در نظر داشته باشید که مکان ها اغلب بدون مبلمان و لوازم منزل اجاره داده می شوند. همچنین شما باید خود را برای این حقیقت آماده کنید که ممکن است صاحبخانه از شما درخواست یک سپرده کند. در اجاره نامه باید حتما در این مورد بحث و توافق شود. ودیعه پس از اتمام زمان برداشت از حساب، اغلب برای کارهای نقاشی ساختمان و تعمیرات همان مکان استفاده می شود.

در اجاره های بلند مدت، پرداخت به موقع خدمات و هزینه های شهری بر عهده مستاجر است. در عوض، صاحبخانه باید تمامی صورتحساب های مورد نیاز را به موقع تامین کند.

اتصال و پرداخت هزینه های اینترنت خط تلفن ثابت نیز برعهده شخصی است که خانه را اجاره می کند.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

لیست اسناد

اسناد مربوطه برای هردو خانه های اجاره ای کوتاه و بلند مدت مورد نیاز بوده، اما اسناد مورد نیاز آنها متفاوت است. درحالیکه ارائه گذرنامه برای اجاره کوتاه مدت یک خانه کفایت می کند، برای اجاره بلند مدت چندین مدرک دیگر مورد نیاز است.

برای نتیجه گیری در مورد اجاره خانه، شما باید موارد زیر را تهیه کنید:

 • فرم قرارداد (موجود در فروشگاه های لوازم اداری)
 • گذرنامه
 • کیملیک (شناسنامه)
 • وثیقه از یک شهروند ترکیه

پرداخت ماهیانه اجاره های بلند مدت و تضمین آن توسط یک سند، استاندارد و معمول است.

سند، مدرکی است که بدهی های مالی را تایید می کند. این سند توسط صاحبخانه نگهداری می شود. در صورت امتناع مستاجر از پرداخت هزینه ها، این سند به صاحبخانه، اجازه مراجعه به دادگاه برای دریافت پول  را می دهد.

بهتر است که یک دفتر اسناد رسمی، اجاره نامه را تایید و تصدیق کند. این کار نه تنها تضمینی مضاعف به شما می دهد، بلکه مثلا در زمان درخواست برای اجازه اقامت، به شما کمک خواهد کرد.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

آنچه در قرارداد باید ذکر شود

یک سند، مدرکی بوده که از دو طرف محافظت می کند: هم از مستاجر و هم از صاحبخانه، بنابراین تنظیم صحیح آن بسیار حائز اهمیت است.

هنگام پر کردن فرم قرارداد، هر دو طرف باید اطلاعات گذرنامه ای خود را تایید کرده، مستاجر موظف است که صاحب مدارک و اسناد فرد دارنده را در خانه بررسی کرده تا مطمئن شود که او، همان صاحب ملک است.

به دنبال این سلسله کارها، شما می توانید بحث و بررسی سایر نکات قرارداد را شروع کنید، برای مثال:

 • زمان حضور در محل و آدرس خانه، زمان اجاره، هزینه، نحوه پرداخت، تعداد ارسالی ها.
 • مسئولیت هر دو طرف قرارداد.
 • زمان پایان قرارداد.
 • شفافیت درمورد اندازه سپرده، تعمیر وسایل و مبلمان منزل.
 • توصیف شرایط خانه در زمان تحویل.

نحوه رزرو خانه

شما می توانید به دو روش خانه خود را رزرو کنید: به صورت کلامی، توسط صحبت با صاحبخانه و تکیه بر صحبت های دو طرف؛ یا توسط ایجاد یک سپرده. هردوی این روش ها می توانند در یک ملاقات حضوری یا به صورت آنلاین انجام شوند. همگی اینها بستگی به این دارد که شما چگونه برای خانه تحقیق و جست و جو کرده اید. معمولا، رزرو از قبل به صورت جداگانه با هر مالک درمیان گذاشته می شود.

هنگام کار با آژانس های املاک و مستغلات، اصولا مشکلی در رزرو پیش نیامده، چنین خدماتی به طور منصفانه ای استاندارد و به عنوان ودیعه هستند. با این حال، همه چیز بستگی به مالک داشته، پس بهتر است امکانات و راه های رزرو برای یک نوع خاص را از قبل مشخص کنید.

گزینه های جست و جوی خانه

شما می توانید به دو روش یک خانه را اجاره کنید: توسط تماس با یک مشاور املاک، و یا به واسطه خودتان. هر دو نوع جست و جو دارای خطرات و معایب، و همچنین دارای مزایایی هستند. جست و جو توسط مشاور املاک قابل اعتمادتر بوده، اما هزینه بر تر است. انتخاب و جست و جوی فردی، مقداری خطرات بیشتری داشته، اما نیاز به هزینه های اضافی ندارد. بیایید در مورد هر روش با جزئیات بیشتری بحث کنیم.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

آژانس مشاور املاک ایرانی

این روش پیدا کردن خانه، ایمن ترین و راحت ترین روش است. تعداد بسیار زیادی از آژانس های مشاور املاک ایرانی  وجود داشته که خدمات مورد نیاز برای خارجی ها را در ترکیه فراهم می کنند. اگر شما برای بار اول است که قصد اجاره یک خانه در جمهوری ترکیه را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک مشاور املاک معتبر و بزرگ ایرانی ، با بررسی های زیاد را انتخاب کنید. معمولا، این قبیل آژانس ها دارای تعداد زیادی خانه بوده و تجربه خوبی در مذاکره با خارجی ها داشته، مشکلی با بستن اجاره نامه نداشته، و همه اسناد لازم را برای شما گفته و تمامی مفاد قرارداد را برای شما توضیح خواهند داد.

یافتن خانه ای ارزان تر برای افرادی که قصد اجاره خانه برای مدت طولانی تری را دارند، بسیار مهم است. تحت این شرایط، شما می توانید از خدمات آژانس های املاک کوچک تر ایرانی استفاده کنید. توصیه می شود که بازخورد کار این شرکت ها ایرانی  را به دقت مطالعه کرده و به یاد داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است سوء تفاهم و مشکلاتی نیز پیش بیاید، زیرا فعالیت این آژانس ها اغلب با مردم محلی انجام می شود.

اقدامات مستقل

شما می توانید خانه مورد نظر را، خودتان به دو روش پیدا کنید: توسط دوستان یا در اینترنت. اگر شما دوستانی در ترکیه دارید، پس البته اولین گزینه بهتر بوده، زیرا این راه ایمن بوده و می تواند ارزان تر باشد. اگر شما وقت کافی برای ارتباط با آشنایان در ترکیه ندارید، و نیازمند خانه هستید، تنها راه باقی مانده جست و جو در اینترنت است. این روش می تواند به گونه ای دیگر سازماندهی شود.

در حال حاضر، در تعداد بسیار زیادی از شهرها روزانه هزاران خانه اجاره داده می شود. با تنظیم گزینه های مناسب، شما می توانید به راحتی محل مناسب اسکان خود را پیدا کنید. در پایان این مقاله، مروری کوتاه در مورد چنین سایت هایی آمده است.

اگر شما کم و بیش به ارتباطات پر جنب و جوش اعتماد دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که برای اجازه اقامت در ترکیه، به انجمن هایی متفاوت رفته، که در آنها اغلب اعلامیه های مربوط به مسکن وجود دارد. همچنین می توانید از تبلیغات روزنامه ها استفاده کرده و خانه مورد نظر خود را به روش معمول جست و جو کنید، اما در این روش شما نیاز به دانستن زبان ترکی یا انگلیسی دارید.

هر روش انتخاب مسکنی را که استفاده کردید، فقط به یاد داشته باشید که تضمین اولیه شما یک قرارداد اجاره ای خوب است. هرگز موافقت نکنید که بدون دریافت فرم ضمانت نامه از صاحبخانه، پولی را از قبل پرداخت کنید.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

سطح بازار و قیمت خانه

قیمت خانه در استانبول ترکیه هر ساله در حال افزایش بوده، که دلیل آن جریان بزرگ گردشگران، و در نتیجه، تقاضای زیاد برای اجاره خانه است. با وجود جذب گردشگر و سایر مشکلات، بازار این کار نسبتا پایدار و ثابت است. قیمت هر متر مربع خانه، به میزان زیادی نه تنها بسته به شهر، بلکه همچنین بسته به محل و منطقه آن و شرایط ساختمانی خود خانه، تغییر می کند.

برای مثال، شما می توانید یک خانه در ازمیر برای مدت طولانی را با پرداخت هزینه 500 تا 500-600 دلار برای هرماه، اجاره کنید. گزینه ها و موارد گران تری وجود داشته، اما به طور متوسط در یک منطقه مرفه و نزدیک به دریا، هزینه در حدود 1000 دلار متغیر است.

ممکن است برای اجاره یک ویلا در ترکیه هزینه از 1500 دلار شروع شده، و قیمت آن بسته به شهر تغییر می کند.

خانه­ های اجاره ای در آنکارا

آنکارا هرساله به دلیل جاذبه های تاریخی و فرهنگی، هزاران نفر را به خود جذب کرده، و به قطب مالی جمهوری ترکیه تبدیل شده است. برخلاف این حقیقت که آنکارا دومین شهر پرجمعیت ترکیه است، موارد زیادی برای اجاره خانه ندارد. بر این اساس، هزینه خانه در این شهر نسبت به میانگین جهانی، بالاتر است. مانند دیگر مکان ها، هزینه در این شهر بسیار به منطقه مورد نظر وابسته است.

ممکن است قیمت اجاره خانه در آنکارا از 300 دلار شروع شده، و برای خانه هایی با وسایل و تجهیزات کامل، در یک منطقه خوب، می تواند تا 1000 دلار برسد. منظور از مناطق خوب معمولا آیدینلیک، کاواکلیدر، یاشامگنت، و کچی اورن است.

خصوصیات اجاره در استانبول

استانبول یک شهر-موزه واقعی در قلمروی جمهوری ترکیه است. با این حال، مردم نه تنها برای آشنایی با معماری، بلکه برای دیدن هنر و فرهنگ، به این شهر می آیند. چندین مورد از دانشگاه های معتبر ترکیه (دانشگاه استانبول، دانشگاه مارمارا) در استانبول قرار دارند. بنابراین، اجاره یک خانه در استانبول برای مدت طولانی، هدف افراد زیادی است. خانه یک خوابه مبله به راحتی با قیمت 800 دلار در هر ماه، اجاره داده می شود.

گردشگران می توانند برای راحتی بیشتر، خانه ای را برای یک ماه در استانبول اجاره کنند. تعداد زیادی خانه نزدیک به مرکز شهر، و در نتیجه نزدیک کل زندگی فرهنگی شهر، وجود دارد. قیمت یک خانه یک طبقه مبله، در منطقه ای خوب، بین 1500 تا 2000 دلار در هر ماه، نوسان می کند.

استانبول یک شهر با رشد سریع بوده، که هر ساله تعداد زیادی ساختمان های نوساز به آن اضافه شده، اما ساختمان های قدیمی همواره کیفیت خوبی ندارند. بنابراین، اگر شما به جای یک خانه، یک خانه اجاره کنید، باید به سن ساختمان توجه کنید.

اجاره یک خانه در استانبول برای یک یا دو هفته سخت نبوده، معمولاً اعلامیه ها اجاره های کوتاه مدت را نشان می دهند. قیمت متوسط برای اقامت 7 روزه در یک خانه مبله دو خوابه، تقریبا 400 دلار است. مناطق مناسب برای اجاره یک خانه، باکرکوی، کادیکه و منطقه ساریر هستند.

اگر شما قصد ماندن در شهر برای مدتی کوتاه را داشته باشید، قطعا نیازی به اجاره یک خانه برای یک هفته یا یک ماه ندارید. هزینه اجاره یک خانه دراستانبول ممکن است 30-50 دلار باشد. بهترین مناطق برای اقامت کوتاه مدت، محله بی اوغلو، بشیکتاش و فاتح هستند.

نرخ اجاره در آنتالیا

خانه های ارزان در آنتالیا در قسمت های شرقی یا غربی شهر هستند. هزینه یک خانه دو خوابه کاملا مبله از 300 تا 500 دلار در هر ماه متغیر است. قسمت شمالی شهر از دریا خیلی دور بوده، بنابراین اجاره آن راحت تر است و حجوم گردشگران، زیاد احساس نمی شود. اگر شما برای کار به آنتالیا سفر کنید، بهتر است که به این بخش از شهر توجه کنید.

اگر شما تمایلی به برقراری ارتباط با همسایگان ندارید، گزینه ایده آل برایتان اجاره خانه در کنار دریا است. در آنتالیا، این اجاره حدودا 1000 دلار در هر ماه هزینه داشته، و خانه ای با تمامی امکانات برای شما فراهم می کند.

اقتصادی ترین گزینه، اجاره تنها قسمتی از یک خانه، و نه کل آن است. شما می توانید در آنتالیا یک اتاق تکی را با هزینه 200 دلار اجاره کرده، که این کار مخصوصا اگر با آشنایی با افراد جدید مشکلی ندارید، بسیار سودآور است. این گزینه اغلب توسط دانش آموزان ترکی که می توانند شما را به طور کامل به خصوصیات فرهنگی شهر واقف کنند استفاده می شود.

اجاره خانه در بورسا

بورسا با داشتن رنگ های قرون وسطایی و معماری بی نظیر، شهری کاملا بزرگ برای ترکیه است. در این شهر پیست اسکی عالی و چشمه های آب گرم نزدیک آن وجود دارد.

اجاره یک خانه در بورسا ارزان بوده، و شما با پرداخت ماهانه 200 دلار می توانید گزینه ای خوب در یک منطقه مسکونی پیدا کرده، و اجاره خانه ای در مرکز شهر ماهانه 500 دلار هزینه خواهد داشت. قابل ذکر است که فاصله دریا از مرکز شهر با ماشین یک ساعت است.

اجاره در محموتلار

محموتلار یکی از پرگردشگر ترین مناطق آنالیا است. اغلب گردشگران برای کسب آرامش به این منطقه رفت و آمد مکرر کرده، و براساس نسبت کیفیت به قیمت، آن را انتخاب می کنند.

اجاره یک خانه در محموتلار ترکیه در مقایسه با سایر شهرها کاملا ارزان است. میانگین قیمت بین 200 تا 300 دلار در هرماه متغیر است. برای یافتن محل اقامت در محموتلار، هنوز هم بهترین گزینه ارتباط با یک آژانس املاک یا جست و جوی مستقیم در محله ها است.

اجاره خانه بدون واسطه در سایر مناطق آنالیا نیز ممکن بوده، اما محموتلار در این مورد بهترین گزینه است.

چگونه ملک خود را اجاره دهید

راه های مختلفی برای اجاره دادن خانه شخصی در ترکیه وجود دارد:

 • توسط آژانس های املاک
 • سایت ها املاک و مستغلات
 • توسط چاپ آگهی در روزنامه های محلی

در ابتدا، شما باید در مورد اینکه می خواهید ملک خود را چه مدت و به چه کسی اجاره دهید، تصمیم گیری کنید. قوانین اجاره دادن برای مدت طولانی و کوتاه باهم متفاوت بوده، اما در هر دو مورد، شما باید فرم های اجاره نامه تهیه و خریداری کنید. آنچه در این قراردادها باید ذکر شود، در بالا نوشته شده است.

قوانین ترکیه تقریبا فرایند اجاره ملک شخصی را به طور کامل سازماندهی کرده، بنابراین شما باید ازقبل به عنوان صاحبخانه، حقوق و مسئولیت های خود را بدانید. قوانین اساسی که لازم است برای مالکی که می خواهد ملک خود را اجاره دهد بدانید، در بالا ذکر شد. همچنین پیشنهاد می کنیم که با مسئولیت های مستاجر نیز آشنا شوید.

چگونه در استانبول ترکیه یک خانه اجاره کنیم

منابع مفید

راحت ترین راه برای اجاره دادن و اجاره کردن یک خانه، استفاده از سایت های جست و جوی املاک و مستغلات است.

1. AIRBNB راحت ترین گزینه برای اسکان و جست و جوی خانه است. مستاجر می تواند گزینه مورد نظر خود را پیش پرداخت و رزرو کند. خانه ها از طرف مالکان و یا آژانس های املاک و مستغلات ارایه شده، که باید این موضوع در اعلامیه ها ذکر شود، زیرا شرکت ها برای کار خود کمیسیون می گیرند.

2. صاحبیندن محبوب ترین سایت ترکیه ای است. تعداد عظیمی از انواع خانه ها، خانه ها و اتاق ها در سرتاسر این کشور وجود دارد. جست و جو در این سایت کاملا راحت بوده، فقط مشکل این است که سایت به طور کامل به زیان ترکیه ای است.

3. سایت بوکینگ که معمولا برای پیدا کردن هتل ها استفاده می شود، اما اخیرا امکان اجاره خانه نیز به آن اضافه شده است.

سایت های دیگری نیز وجود داشته که برای یافتن خانه در ترکیه، برای مدت زمان طولانی و کوتاه، به شما کمک می کند. منابع ذکر شده در بالا، به عقیده ما بیشترین تعداد گزینه ها و نیز راحت ترین روش جست و جو را فراهم می کنند.

به این مطب امتیاز بدهید
 • شهر استانبول
 • استان استانبول
 • محله اروپایی, بشیکتاش, مرکز شهر

جزئیات

به روز شده در دسامبر 6, 2021 در 12:42 ب.ظ
 • قیمت: اجاره 5,300لیر
 • متراژ ملک: 120 مترمربع
 • اتاق خواب ها: 2
 • سرویس : 1
 • نوع ملک: اجاره سالیانه
 • وضعیت ملک: با اشیاء, دو خواب

مقایسه ملک ها

مقایسه
Turkgasht
 • Turkgasht