آسان انتخاب کنید

زمین

زمین فروشی در استانبول

ما زمین تجاری در استانبول را برای توسعه مسکونی و تجاری ارائه می دهیم. لطفاً در مورد معیارهای خود با مختصری واقع بینانه و دقیق با ما تماس بگیرید ، و ما زمین های مناسب استانبول را متناسب با نیازهای شما تهیه خواهیم کرد. با رشد و گسترش استانبول ، خرید زمین یک ایده آل طولانی مدت است. اگر می خواهید ویلا بسازید یا یک کار تجاری را شروع کنید ، ما در اینجا با کمک و مشاوره در مورد بهترین روش انجام آن هستیم.

آیا خارجی ها می توانند زمین را در استانبول خریداری کنند؟

کلمه ترکی ارسا است و قطعات برای فروش در بازار همیشه وجود دارد. شما فقط می توانید قطعه هایی را برای ساخت و ساز خریداری کنید ، نه کشاورزی. علاوه بر این ، طرح های اولیه برای ساخت باید ظرف دو سال ارائه شود و توسعه نهایی در عرض 5 سال انجام شود. به عنوان یک مشاور املاک باتجربه در استانبول ، با ما تماس بگیرید تا در مورد قوانین و مقررات خرید زمین در استانبول بحث کنیم.

قیمت ها بسته به موقعیت مکانی و دسترسی آسان به مکان هایی مانند خط ساحلی یا بزرگراه های اصلی متفاوت هستند. قیمت شروع متوسط ​​50،000 GBP است که تا شش رقم درست است. ما توصیه می کنیم نمونه کارهای خود را مرور کنید تا نمونه هایی از آنچه را که در بازار است مشاهده کنید و همچنین در مورد اینکه چه چیزی باید پرداخت کنید ، ایده بگیرید زیرا در این مرحله از خرید ، اطمینان حاصل کنید که بیش از شانس پرداخت نمی کنید. نمایندگان محلی ما بینش بسیار خوبی در مورد بازار ، مقدار دیگر قطعات برای فروش ، برنامه های سرمایه گذاری ده ساله پیش بینی شده و مقررات ساختمانی دارند.

از کجا می توان در استانبول زمین خریداری کرد؟

مناطق بسیاری با قطعه های فروشی در قسمت اروپایی وجود دارد ، زیرا در آنجا پیشرفت بیشتری اتفاق می افتد. سیلیوری مکانی عالی برای شروع خریداران بودجه کم است. بسیاری از ساکنان مرکز اصلی شهر دارای خانه های تعطیلات در این منطقه هستند و اغلب آخر هفته ها به آنجا می روند. شش کیلومتر از بزرگراه E80 و هفت کیلومتر از خط ساحلی فاصله دارد. چاتالجا مقصد دیگری با قیمت های مناسب برای هر متر مربع زمین برای فروش در استانبول است. در کنار سبک زندگی انحصاری که ارائه می دهد ، بسیاری از قطعات دارای چشم اندازهای خیره کننده جنگل و چشم انداز هستند.

در همین حال برای زندگی در کنار دریاچه ، به سمت ساپانجا، در سمت آسیایی ، که یک ساعت با مرکز شهر فاصله دارد ، نگاه کنید. منطقه ای که در حال آمدن است و پتانسیل زیادی برای ساخت ویلا تابستانی یا اقامت در طول سال دارد ، بویوک چکمجه به دلیل خط ساحلی طولانی و بسیاری از مراکز خرید معروف است ، به نظر می رسد فاصله زیادی با سبک زندگی شهری دارد. مکان دیگر برای سبک زندگی در خط ساحلی ، ساحل کیلیوس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره یا ترتیب زمان و تاریخ بازدید برای دیدن زمین برای فروش در استانبول ، از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید. اگر در منطقه هستید ، خوش آمدید! در دفتر ما حاضر شوید و شخصاً با ما ملاقات کنید.

2 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه