آسان انتخاب کنید

چکمه کوی

چکمه کوی دارای 17 محله و 5 دهکده است. چکمه کوی در سمت آناتولی استانبول ، جنوب غربی جنگل های آلمداع واقع شده است. در 100 متری سطح دریا واقع شده است. این منطقه با بیکوز، شیله، عمرانیه و سنجاک تپه همسایه است. هوای بسیار تمیزی دارد. چکمه کوی در نقطه گذار آب و هوای مدیترانه و دریای سیاه واقع شده است. تابستان ها گرم و خشک است ، زمستان ها گرم و بارانی است. به دلیل رطوبت زیاد ، تابستانها گرمتر و زمستانها سردتر احساس می شوند.

درباره چکمه کوی

این قویترین زمین در استانبول است. اگرچه چهره چکمه کوی تغییر کرده است ، اما اکنون می توان ردپای زندگی دامداری آن را پیدا کرد. این منطقه سبزترین منطقه در سمت آناتولی است و مساحت آن 202 کیلومتر مربع است. چکمه کوی در 32 کیلومتری فرودگاه صبیحا گوکچن و 55 کیلومتری فرودگاه استانبول واقع شده است. مناطق تفرجگاه Taşdelen و Güvercinlik مخازن اکسیژن استانبول هستند. خط مترو ، که اخیراً به Taşdelen رسیده است ، مزایای حمل و نقل زیادی دارد.
چکمه کوی منطقه ای در حومه آسیا در استانبول ، ترکیه است. در سال 2009 با جدایی از عمرانیه به یک منطقه تبدیل شد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در چکمه کوی

این محل در تقاطع بیكوز ، شیله، عمرانیه ، سانجاك تپه و پندیك در مركز طرف آناتولی واقع شده است. در چکمه کوی، قیمت مسکن برای فروش در سال گذشته 3.2٪ افزایش یافته است. از سال 2020 ، با ارزش ترین محله ها در منطقه چکمه کوی استانبول برای مسکن ، Çatalmeşe ، Cumhuriyet ، Güngören ، Taşdelen و Soğukpınar هستند. میانگین فروش ملک مسکونی 100 متر مربع است.

آخرین اخبار از چکمه کوی

قیمت املاک و مستغلات در منطقه با خط مترو افزایش یافت که فاصله اسکودار و چکمکی را به 27 دقیقه کاهش داد. به لطف پروژه های مسکن مارک دار ، مناطق مسکونی و محل کار جدید در این منطقه در حال ساخت است. این وضعیت این منطقه را از نظر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بسیار سودمند می کند.
چکمه کوی در ضلع جنوبی تپه کچیالی تاسیس شده است که در قسمت جنوب غربی جنگل های آلمداع واقع شده است. چکمه کوی که قبلاً محله ای از شهرداری عمرانیه بود ، در سال 2009 به منطقه تبدیل شد. در کنار بیكوز ، شیله، سانجاك تپه و اسکودار، چکمه کوی از 17 محله و 4 دهستان تشکیل شده است. جمعیت بیش از 140،000 نفر است و نمایش روز به روز افزایش می یابد.

چکمه کوی با حمایت بنیاد متعلق به نوربانو سلطان که همسر سلطان دوم سلیم بود تأسیس شد. این روستا که ساکنان آن به عنوان چوب بری کار می کردند با هدف استقرار در جنگل های کنار آن تاسیس شد. چوبها به منظور تسكين نياز به چوب مسجد و ساير بناهاي ساخته شده توسط نوربانو سلطان به اسكودار منتقل شدند.

تا سال 1990 ، چکمه کوی به عنوان یک دهکده کوچک باقی مانده بود ، اما پس از آن به دلیل زمین های ثابت آن ، به منطقه ای بسیار محبوب برای سرمایه گذاری در جوامع ساختمانی تبدیل شد. در نتیجه ، بنظر می رسید مجتمع های ساختمانی متعددی از جمله مجتمع های مسکونی بزرگ و ویلا به سرعت در این منطقه ساخته می شوند. مفهوم در نظر گرفته شده برای این منطقه ایجاد منطقه ای بود که بتواند خود راضی کند و شامل مراکز خرید بسیاری باشد که در آن ساکنان نیازهای خود را تأمین می کنند. بعداً علاوه بر این امکانات ، مناطق ورزشی ، کافه ها ، رستوران ها و سینما نیز افتتاح می شد.

چکمه کوی با داشتن شهرک های مسکونی بزرگ با امنیت بیشتر مردم بیشتر با فرزند ترجیح می دهند. بعلاوه ممکن است انتظار داشته باشید که جمعیت دانشجویان دانشگاه را پیدا کنید زیرا محوطه دانشگاه ğzyeğin نیز در این محله واقع شده است. این دانشگاه در سال 2011 راه اندازی می شود و هر روز وضعیت بهتری فراهم می کند و فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند. از طریق اتوبوس های اسکودار(11A) و کادیکوی(14A) می توانید به محوطه دانشگاه بروید ، همچنین دلموش کوچک (dolmuş) ، تاکسی های بین خطوط کادیکوی-چکمه کوی و اسکودار-چکمه کوی نیز وجود دارد.

برای حمل و نقل عمومی ، تنها راه رسیدن به چکمه کوی از طریق حمل و نقل عمومی استفاده از خطوط اتوبوس است زیرا خط مترو هنوز در دست ساخت است.

7 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه