آسان انتخاب کنید

باسین اکسپرس

منطقه باسین اکسپرس استانبول ( Basin Express) شاید اولین پیشنهاد ما به شما برای خرید خانه در استانبول یا سرمایه گذاری در استانبول باشد. این پیشنهاد ما دلایل زیادی دارد که باید باهم بررسی کنیم. البته شاید هم قصد شما گشت و گذار در این منطقه است و اصلا خریدی در کار نیست. در هر دو صورت به مرجع خوبی مراجعه کرده اید. در ادامه با هلدینگ ترک گشت همراه باشید تا این منطقه و پروژه آماده و یا مناسب پیش خرید را به شما معرفی کنیم.

اهمیت سرمایه گذاری:

اول از همه ، پروژه های املاک و مستغلات در منطقه باسین اکسپرس Basin Express به لطف تمام ویژگی هایی که قبلا ذکر شد ، در زمینه پروژه های شهری و همچنین محیط مدرن رونق محسوب می شود ، علاوه بر این پروژه کانال جدید استانبول که قرار است در نزدیکی اجرا شود منطقه ای برای اتصال دریای مرمره به دریای سیاه ، زیرا این کانال به عنوان بسفر جدید در نظر گرفته می شود و می توان گفت که این پروژه قرن جمهوری جمهوری ترکیه است.

چه اینکه ، املاک و مستغلات در باسین اکسپرس Basin Express با افزایش قیمت ها به طور دوره ای مشخص می شود ، زیرا قیمت املاک و مستغلات در برخی مناطق 45٪ افزایش یافته است ، این به معنای افزایش شانس سود از طریق خرید و تملک در آن برای کسانی است که تمایل دارند همراه با در نظر گرفتن این نکته که املاک و مستغلات موجود در این منطقه از نظر مناطق حیاتی و تجاری یکی از بهترین و بهترین ها در استانبول است بدون اینکه نیازی به ذکر آینده امیدوار کننده ای باشد.

دسترسی های  محله باسین اکسپرس چطوره؟

اتوبان و بزرگراه

یکی از ویژگی های اصلی خرید آپارتمان در باسین اکسپرس محل تلاقی سه بزرگراه اصلی استانبول می باشد که از طریق آن ها در سریع ترین زمان می توانید به سایر مناطق شهر دسترسی داشته باشید. می توان گفت یکی از شباهت های عمده این منطقه با ماسلاک استانبول همین مبحث حمل و نقل و دسترسی هاست. مهم ترین این بزرگراه ها، بزرگراه E-5 می باشد که فرودگاه آتاتورک را به تنگه بسفر متصل می کند. اهمیت E5 در استانبول به حدی بالاست که برخی سرمایه گذاران مسکن برای اتصال مجموعه های خود به آن شخصا اقدام به احداث راه کرده اند. به همین دلیل سهولت دسترسی به اِ-بش یا E5 برای هر مجموعه مسکونی امتیاز مهمی به شمار می آید. بزرگراه بعدی، بزرگراه E-80 می باشد که از سمت شرق به پل سلطان محمد فاتح می رسد و در نهایت بزرگراه Q-6 که پل سوم استانبول را به فرودگاه جدید متصل می کند.

خطوط و ایستگاه های مترو باسین اکسپرس

در محله باسین اکسپرس استانبول می توانید خودرو خود را درب منزل پارک کرده و با چند دقیقه پیاده روی به نزدیک ترین ایستگاه مترو یا اتوبوس برسید. همانطور که پیش تر گفتیم موقعیت استراتژیک محله باسین اکسپرس باعث شده تا از زیر ساخت هایی همچون مترو و ایستگاه های متعدد اتوبوس برخوردار باشد.
فاصله ای چند دقیقه بین شما و خط M3-M7-M9 وجود دارد که می توان معروف ترین ایستگاه ها را محمود بیگ، ینی محله، تراموا، mimar و sinan دانست.

8 املاک
مرتب سازی بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقایسه